fbpx

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Üllar Lepik


Massöör

“2003. aastal lõpetasin Grossi Massaazikooli klassika ja spordimassaazi baaskursuse. Peale seda olen lisaks mahukale praktilisele kogemusele läbinud ka arvukalt täiendkoolitusi lisaks, sh selja-ja spordimassaaži süvaõpe, pehmekoe vabastamise kursus, laavakivi massaaž ja mitmeid teisi. Olen abivalmis, rõõmus ja minu töö meeldib mulle. Tervitades, teie massöör Üllar!”

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 18 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Katrin Ruben


Massöör

“Olen omandanud massööri ja Tai loodusterapeudi kutseoskused Krautmani Massaazi- ja Terviseakadeemias, mille üle olen väga tänulik kõikidele õpetajatele, eriti Alarile ja Kristelile. Täiendanud olen ennast ka traditsioonilise hiina meditsiini valdkonnas, mis on olnud minu huvi, hobi ja kirg üheskoos. Tööd massöörina ja hilisemalt ka loodusterapeudina alustasin aastal 2005. Hea kogemuse ja praktika sain rahvusvahelises töökollektiivis Silja OY AB. Aastate jooksul olen ennast täiendanud erinevatel koolitustel ning saanud ka erinevaid näo- ja kehahoolitsuste alaseid täiendkoolitusi.”

Mare Verma


Massöör

“Tervis on minu kõige kallim vara! See veendumus on saatnud mind terve elu ja juhatas ka massaažini. Huvi massaaži vastu tekkis kontoritööl olles, kui peale pikka sundasendis arvuti taga istumist olin õhtu lõpetuseks ühe lõõgastava massaaži saanud. See oli kui tervendav jõud, mis pakkus leevendust paljudele tervisehädadele. Soovisin ise läbi massaaži teisi aidata ja õnnelikuks teha.

Massaaži erakooli Avicenna lõpetasin 2009. aastal. Tänaseks olen massaažiga tegelenud üle kümne aasta. Lisaks erinevatele massaažiliikidele olen õppinud ka lastemassaaži ja reikit. Oma töös olen orienteeritud kliendi vajadustele ja ootustele. Mulle pakub suurt heameelt kui peale massaaži kliendi silm särab ja tema endorfiinitase on laes.

Olen sõbralik, hooliv, rõõmsameelne ja armastan väga oma tööd. Tule Sinisesse Salongi ja võta endale aega naudinguteks!”

Ene Krünberg


Massöör

“Massaaži näol on tegemist iidse võimsa teraapiameetodiga, millel on võime vallandada kehas õnnehormoone ning mõjutada inimese vaimeset, füüsilist ja emotsionaalset tervist.

Massöörina sain esimesed kogemused oma sportlikult perelt, kes oskasid hinnata minu soovi neid aidata massaažiga valutavate lihaste korral. Tänu pere julgustusele ja toetusele olen alates 2002. aastast läbinud erinevaid koolitusi M. I. Massaažikoolis. Nähes ja tundes oma töö positiivset tulemust rahulolevate klientide näol, on tänaseks päevaks hobist kasvanud välja elukutse, mida ma teen südamega.

Ma arvan, et mul on maailma kõige parem amet. Minu eesmärk on aidata inimesel oma kehas end hästi tunda. Ma soovin, et meie salongi klient lahkuks massaažilaualt rahulolutundest uimase pea ja kerge sammuga.”

Tiiu Urb


Massöör

“Minu teekond massöör-terapeudiks sai alguse ikka läbi minu enda tervie turgutamisest. Vajasin ravimassaazi ja ravivõimlemist. Ravi järelmõju tundus effektne ja müstiline ja kohe ka otsustasin seda õppima minna. Aastal 2000 algaski see teekond, Avicenna Massaazikool, järgnes E .Alliku Alternatiiv Meditsiini koolis , International Massage Academy Eestis, olen ka õppinud Tais ja Indias. Ja ka Hiina meditsiini – Tuina, Thai, sport,  sidekoe, refleksoloogia, manuaalteraapia, trigenics, lümfiteraapia, kinesioloogia ja palju muud. Töötamist alustasin spaas järgnes kruiisilaevadel ja ka Soomes, Norras. Massaazi maailm on väga mitmekesine, kutsun teidki osa saamast selle maagilise maailma võludest!”


related articles

Müügitingimused
sinine.ee