Mari-Ly Mets


Massöör

“Kui tavaliselt on nii, et inimesed tulevad massaaži ja see hakkab neile meeldima, siis minu juurde tuli massaaž ise. See juhtus Tallinna Ülikoolis Rekreatsiooni korraldust õppides, kus massaaži põhikursus vabainena õppekavas oli. Seal ja siis meie “suhe” algaski. Selge oli see, et põhikursusest jääb nüüd väheks, sest kui leiad midagi väga head, tahad seda veel ja veel. Niisiis jätkasin õpingud Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis, kus omandasin massööri kutse. Erialasele praktikale suundusin Zürichisse, Šveitsis- kus lisaks juustule ja šokolaadile võlus mind ära spa- maailm. Seal sain aru, et lisaks maassaažile on kehahooldused- nagu koorimised ja mähised just see, mida mulle teha meeldib. See on väike luksus, mida kõik endale aegajalt lubama peaksid- sest me lihtsalt oleme seda väärt! Oma töös paelub mind fakt, et ensetäiendamisvõimalusi on lõputult, see on nagu reisimine- mida rohkem käid, seda rohkem avastad kohti, kuhu veel minna tahaks. Tuues paralleele reisimise ja massaažiga, siis just soov mõlemat teha viis mind tööle spaasse kruiisi laeval. Õppetunniks laevalt- kariibidelt Alaskani, tahavad inimesed spasse tulles täpselt sama asja. Selleks on aeg enda jaoks, kus lõõgastuda ja olla hetkes õnnelik. Mina olen omakorda õnnelik, et saan aidata inimestel seda kogeda- tehes tööd mida armastan. Oma oodi massaažile võiksin kirjutama jäädagi, kuid kogemus on parem kui tuhat sõna, seega tulge vaadake ise kui hea see kõik on! Kohtumiseni Sinises Salongis!“

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Kadri-Ann Schiff


Massöör

“Olen lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli 2013. aastal ja samal aastal asusin tööle ka Sinine Salong SPAs. Meie salongis on väga suur massaažide ning kehahoolduste valik – nii saan tihti midagi uut õppida ning ka tööpäevad on vaheldusrikkad. Klientidel jällegi on võimalus proovida alati midagi uut ja huvitavat või siis jääda truuks oma lemmikhoolitsusele. Armastan oma töö juures kõige rohkem seda, et saan teha inimeste päeva paremaks. Rahuloleva kliendi tänulikkus annab jõudu ka mulle. Kohtume Sinine Salong SPA-s.”

Priit Vaik


Massöör

“Huvi massaaži ja manuaalteraapia vastu tekkis minus juba koolipõlves. Olin hea mitu aastat iseõppija, kuid massaažikooli asusin õppima kui otsustasin eriala vahetada. Enne olin teinud igasuguseid toredaid töid, näiteks olnud Eesti Kaitseväes koerajuht ja renoveerinud Tallinna vanalinnas kirikute katuseid. Olen lisaks Avicenna massaažikoolile läbinud erinevaid erialaseid kursuseid, muuhulgas Tartu Ülikooli juures füsioterapeudi kursuse. Massöörina töötanud olen aastast 2003. Ja sellega ma ka jätkan. Mulle meeldib minu praegune töö, aga kui teen liiga kõvasti, siis öelge 🙂 “

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 12 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Martin Aron


Massöör

“Alustasin oma õpinguid TLU-s Kehakultuuri valdkonnas, aga kuna antud hetkel ei tundunud see eriala täitsa õige, siis jätkasin oma õpinguid Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis (vana nimega M. I. Massaažikool). Peale kaheaastast õpet omandasin ma endale massööri paberid. Massaaži meeldib mulle teha, kuna tegelen ise spordiga ning harrastan tervislikku eluviisi. Spordi ja tervisega on seotud ka massaaž. Kõige enam pakub huvi massaaži tegemine inimestele kellel on lihaspinged, kuna tean mis tunne neil on ja tean, kuidas massaaž selle vastu aitab. Mulle pakub rõõmutunnet, kui näen, kuidas inimese lihaspinged on vähenenud massaažiseansside jooksul ja samuti saan ma sellest endale kinnitust, et teen ikka õiget asja. Oma klientidele proovin anda võimalikult palju abistavaid näpunäiteid, kuidas enda keha eest hoolitseda.”

Külli Kerves


Massöör

“Minu töö on alati olnud seotud inimestega suhtlemisega. Viimased 12 aastat olen olnud massöör. Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel. Viimase tugeva koolituse oma töötajatele korraldas Sinine Salong nii massaazi kui kehahoolitsuste osas. Mulle mu töö meeldib. Sinise Salongiga olen olnud põgusas tööalases kokkupuutes ka varemalt. Vabal ajal meeldib käia ujumas, tegelen oma perega. Veedame palju aega oma suvekodus Muhu saarel. Sinisest Salongist loodan leida häid kolleege ja meeldivaid ja rahulolevaid kliente, kes ikka ja jälle meie juurde tagasi tahavad tulla.”

Paulo Pervak


Massöör

„Kogu materiaalse rikkusega ei saa asendada inimese vaimset, füüsilist ja emotsionaalset heaolu. Terve oma elu olen tihedasti seotud spordiga ja aktiivse eluviisiga. Viimased 10 aastat olen tõsiselt tegelenud fitnessiga ja raskejõustikuga. Esimesi teadmisi anatoomiast, kinesioloogiast, taastumisprotsessidest ja toitumisest sain tänu oma harrastusele. Tõeline huvi selle massaaži teema vastu tekkis mul peale esimest traumat. See juhtum pani mind mõtlema oma treeningukava ümber ja pööras tähelepanu taastumisele ja lihasaparaadi hooldusele. Olen omandanud massööri kutse Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Kooli ajal omandasin sügavaid teadmisi inimkeha ehitusest, talitusest ja seisundi hindamisest ning olen läbinud erinevaid massaažiliike, mis andsid mulle vajalikke vahendeid juurde mida saab juurutada omas töös. Massaaž on kasulik tervisele ja heale enesetundele ning aitab keha kiiremini taastuda stressist ja koormustest. Oma töös kasutan individuaalset lähenemist kliendile, arvestades tema soove ja vajadusi. Igale kliendile ma soovitan harjutusi ja ergonoomilisi näpunäiteid, mis võiksid vähendada ja isegi ennetada valu tekkimist. Tulge nautima massaaži teraapiat minuga massaažilaual!”

Ave Lepiko


Masssöör

“Mõte massööriks hakata sai alguse juba väga ammu, kümme aastat mõtlesin, et võiksin õppima minna. 01.09.2016 alustasin õpinguid ja lõpetatud saigi 08.07.2019 Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia, eriala klassikaline massaaž. Õppekava oli väga sisutihe ja mahukas. Praktiseerisin koolis, pakkusin ennast erinevatesse kohtadesse, et praktikat saada. Saan öelda, et elu parimaid otsuseid on olnud õppida massööriks. Massaaž on kunst, armastuse tants, energia tants. Massaaživõlu peitub puudutuses. Suur rõõm on jagada oskusi, teadmisi, olla olemas. Pakkuda parimat hingele, meelele, füüsilisele kehale. Kogeda, näha, tunda ja saada,tagasisidet, puudutuse mõjust.”

Merike Saame


Massöör

“Huvi massaazi vastu tekkis minul tutvust tehes reikiga, mis põhineb kätega eluenergia juhtimisel. Kõik see tundus väga põnev ja huvitav. Oma esimesed massaazialased teadmised omandasin M.I massaazikoolis kursustel. Peale kursuste lõpetamist asusin praktikale ja tööle. Nüüdseks olen seda tööd teinud neli aastat. Vahepeal viis elu mind Rootsi, kus töötasin osaliselt ka massöörina omandades uusi kogemusi. Nüüd juba kaks aastat tagasi olles läbinud mitmeid erinevaid koolitusi,olen valmis pakkuma klientidele endast parima. Olen tänulik,et kliendid usaldavad mind ja soovivad ikka ja jälle tagasi tulla ning veeta meeldivaid hetki meie kaunis salongis ja spaas.”

Hille Pihlak


Massöör

“Alustasin massaažiõpinguid 2006 a. Tai massaaži erialal Lahemaa Tervisekoolis,kus III ja IV astme koolituse õppisime Tais ITM (International Training Massage School) koolis. Seejärel omandasin kutsekvalifikatsiooni Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi erialal. Mind võlus see, kuidas massaaži ja venitustega on võimalik aidata nii ennast kui teisi. Olles kindel, et see on mu kutsumus, läksin õppima klassikalist massaaži Eesti Pärimusmeditsiini Loodusterapeudi erialale, kus sain lisaks selgeks ka Vana-Eesti massaaži. Olen ennast pidevalt täiendanud erinevatel kursustel, sest see ala on nii põnev ja aina arenev. Olen oma tööle pühendunud. Lähenen igale kliendile individuaalselt ja annan alati endast parima. Töötasin aastaid salongis, kus sain suurepärase kogemuse erinevatest rahvustest klientide näol. Nüüd aga saan oma teadmised ja kogemused rõõmuga edasi anda Sinises Salongis. Kohtumisteni!”

Janne Jürimaa


Massöör

“Esmased teadmised ja oskused massaažist omandasin Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal õppides. Pärast õpinguid siirdusin Austraaliasse, kus töötasin hotelli-ja spaakompleksis massöör-terapeudina. Koos maailma avastamisega avastasin ka endas kire massaažitöö vastu. Tänu neile kahele aastale, mis ma välismaal veetsin, suudan inglise keeles väga vabalt suhelda ja ka soome keele oskust arendan ma nüüd igapäevaselt. Teen oma tööd alati pühendumusega ja kasutan individuaalset lähenemist, arvestades kliendi soovide ja vajadustega. Ülikoolis omandatud laialdased teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast ja haiguslikest seisunditest võimaldavad mul teha massaaži nii, et sellest on kliendile maksimaalne kasu. Klientide rahulolu ja tänulikkus annavad mulle palju positiivset energiat. Miski ei ole parem tasu tehtud töö eest, kui tänulik klient, kes soovib minu juurde korduvalt tagasi tulla. Pingutan selle nimel, et end pidevalt täiendada, olen läbinud erinevaid massaaži- ja kehahoolduste koolitusi ja lugenud hulgaliselt erialast kirjandust. Ma naudin oma tööd väga.”