fbpx

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Üllar Lepik


“2003. aastal lõpetasin Grossi Massaazikooli klassika ja spordimassaazi baaskursuse. Peale seda olen lisaks mahukale praktilisele kogemusele läbinud ka arvukalt täiendkoolitusi lisaks, sh selja-ja spordimassaaži süvaõpe, pehmekoe vabastamise kursus, laavakivi massaaž ja mitmeid teisi. Olen abivalmis, rõõmus ja minu töö meeldib mulle. Tervitades, teie massöör Üllar!”

Natalja Zherlitsyna


“Ma olen professionaalne massaažiterapeut rakendusliku meditsiinilise kõrgharidusega. Mul on kaks ametit: meditsiiniõde ja massaažiterapeut. Alustasin oma karjääri massöörina Toila sanatooriumis. Seejärel töötasin haiglas  ortopeedia- ja kirurgiaosakonnas medõena üle 10 aasta, pärast massöörina spetsialiseerudes taastusravile üle 12 aasta. Olen pühendanud osa oma elust paraolümplase poja kasvatamisele ja nüüd olen jätkanud oma edasist teekonda massaažiterapeudina. Tunnen suurt rõõmu sellest, kui saan pakkuda oma klientidele head enesetunnet.”

Natalja Ever


“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 18 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Mare Verma


Massöör

“Tervis on minu kõige kallim vara! See veendumus on saatnud mind terve elu ja juhatas ka massaažini. Huvi massaaži vastu tekkis kontoritööl olles, kui peale pikka sundasendis arvuti taga istumist olin õhtu lõpetuseks ühe lõõgastava massaaži saanud. See oli kui tervendav jõud, mis pakkus leevendust paljudele tervisehädadele. Soovisin ise läbi massaaži teisi aidata ja õnnelikuks teha.

Massaaži erakooli Avicenna lõpetasin 2009. aastal. Tänaseks olen massaažiga tegelenud üle kümne aasta. Lisaks erinevatele massaažiliikidele olen õppinud ka lastemassaaži ja reikit. Oma töös olen orienteeritud kliendi vajadustele ja ootustele. Mulle pakub suurt heameelt kui peale massaaži kliendi silm särab ja tema endorfiinitase on laes.

Olen sõbralik, hooliv, rõõmsameelne ja armastan väga oma tööd. Tule Sinisesse Salongi ja võta endale aega naudinguteks!”

Ene Krünberg


“Massaaži näol on tegemist iidse võimsa teraapiameetodiga, millel on võime vallandada kehas õnnehormoone ning mõjutada inimese vaimeset, füüsilist ja emotsionaalset tervist.

Massöörina sain esimesed kogemused oma sportlikult perelt, kes oskasid hinnata minu soovi neid aidata massaažiga valutavate lihaste korral. Tänu pere julgustusele ja toetusele olen alates 2002. aastast läbinud erinevaid koolitusi M. I. Massaažikoolis. Nähes ja tundes oma töö positiivset tulemust rahulolevate klientide näol, on tänaseks päevaks hobist kasvanud välja elukutse, mida ma teen südamega.

Ma arvan, et mul on maailma kõige parem amet. Minu eesmärk on aidata inimesel oma kehas end hästi tunda. Ma soovin, et meie salongi klient lahkuks massaažilaualt rahulolutundest uimase pea ja kerge sammuga.”

Kelly Saame


“Lõpetasin Tartu Tervishoiu kõrgkooli 2022 aastal massööri erialal. Massööri ametikutse on viinud mind tööle kliinikumidesse nii Eestis kui ka Saksamaal ja tänaseks on elutee toonud mind tagasi Tallinnasse Sinine Salong & Spaasse, kus olen läbinud erinevaid täiendkoolitusi ja kogunud uusi teadmisi oma oskuste pagasisse. Rõõmuga jagan neid nüüd ka klientidega!

“Tunneta oma keha
Maanda mõtteid &
Tervenda oma hinge.”


related articles

Müügitingimused