fbpx

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Mare Verma


Massöör

“Tervis on minu kõige kallim vara! See veendumus on saatnud mind terve elu ja juhatas ka massaažini. Huvi massaaži vastu tekkis kontoritööl olles, kui peale pikka sundasendis arvuti taga istumist olin õhtu lõpetuseks ühe lõõgastava massaaži saanud. See oli kui tervendav jõud, mis pakkus leevendust paljudele tervisehädadele. Soovisin ise läbi massaaži teisi aidata ja õnnelikuks teha.

Massaaži erakooli Avicenna lõpetasin 2009. aastal. Tänaseks olen massaažiga tegelenud üle kümne aasta. Lisaks erinevatele massaažiliikidele olen õppinud ka lastemassaaži ja reikit. Oma töös olen orienteeritud kliendi vajadustele ja ootustele. Mulle pakub suurt heameelt kui peale massaaži kliendi silm särab ja tema endorfiinitase on laes.

Olen sõbralik, hooliv, rõõmsameelne ja armastan väga oma tööd. Tule Sinisesse Salongi ja võta endale aega naudinguteks!”

Madis Zilmer


Massöör

“15-aastase massööri töökogemuse järel olen eelkõige tänu võlgu kõikidele oma senistele klientidele, kolleegidele ning tööandjatele, kes on olnud ühtlasi ka minu õpetajad ja suunajad. On ju massaazi puhul tegu kunstiga, mida õpid-täiendad elukestvalt, eeldusel, et kogu asi endisellt huvitava ning väljakutseid esitavana püsib!

Minu teekond massaazini on olnud käänuline ja huvitav.  (Spordi)vigastused-õnnetused ja krooniliselt põetud haigused lapse-nooruspõlves  ajendasid aeg-ajalt sobrama minu arstist ema raamatutes ning ise vastuseid otsima. Sundust ei olnud ja ise oleksingi soovinud ennekõike arstiks minna.  Elu tahtis teisiti ning ohjad haaras kõikvõimas muusika (samuti arstikunst!), mis on olnud siiski see kõige kõigem nii kaua, kui mäletan. Asise ja töökeskse eestlasena, samuti kunagise trummiõpetaja soovitusel , tundus siiski õigem mingi asjalikum amet õppida, mille tulemusena sai ühiskonnas toimuvaid mikro-ja makroprotsesse ning elu üldisemalt Tallinna Ülikooli sotsiaaltöö erialal uuritud. Ametnikku minust ei saanud ning ringiga tagasi jõudsin ikkagi ravikunsti peale Grossi spordimassööride kooli (AD 2003), peale mida on järgnenud töökogemused erinevates spaades-salongides, lisaks erapraksis.

Vanemas eas õppimine on tunduvalt raskem, siiski kohati kordades toredam kui verinooruses! Olen väga tänulik täiendkoolituste võimalusele Eesti Massaazi-ja Teraapiakoolis ja teistes koolituskeskustes, samuti võimalustele Sinine Salong-SPA enda holistiliselt progressiivses ja sõbralikus tiimis.
Aitähh elule ja võimalusele olla veel terve!”

Hille Pihlak


Massöör

“Alustasin massaažiõpinguid 2006 a. Tai massaaži erialal Lahemaa Tervisekoolis,kus III ja IV astme koolituse õppisime Tais ITM (International Training Massage School) koolis. Seejärel omandasin kutsekvalifikatsiooni Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi erialal. Mind võlus see, kuidas massaaži ja venitustega on võimalik aidata nii ennast kui teisi. Olles kindel, et see on mu kutsumus, läksin õppima klassikalist massaaži Eesti Pärimusmeditsiini Loodusterapeudi erialale, kus sain lisaks selgeks ka Vana-Eesti massaaži. Olen ennast pidevalt täiendanud erinevatel kursustel, sest see ala on nii põnev ja aina arenev. Olen oma tööle pühendunud. Lähenen igale kliendile individuaalselt ja annan alati endast parima. Töötasin aastaid salongis, kus sain suurepärase kogemuse erinevatest rahvustest klientide näol. Nüüd aga saan oma teadmised ja kogemused rõõmuga edasi anda Sinises Salongis. Kohtumisteni!”

Priit Vaik


Massöör

“Huvi massaaži ja manuaalteraapia vastu tekkis minus juba koolipõlves. Olin hea mitu aastat iseõppija, kuid massaažikooli asusin õppima kui otsustasin eriala vahetada. Enne olin teinud igasuguseid toredaid töid, näiteks olnud Eesti Kaitseväes koerajuht ja renoveerinud Tallinna vanalinnas kirikute katuseid. Olen lisaks Avicenna massaažikoolile läbinud erinevaid erialaseid kursuseid, muuhulgas Tartu Ülikooli juures füsioterapeudi kursuse. Massöörina töötanud olen aastast 2003. Ja sellega ma ka jätkan. Mulle meeldib minu praegune töö, aga kui teen liiga kõvasti, siis öelge 🙂 “

Tiina Maria Magdaleena Rihkrand


Massöör

“Peale kunstikallakuga keskkooli lõpetamist töötasin mõnda aega kunstnikuna. 2000ndal aastal oli mu elus suur muudatus. Vaatasin sügavalt endale silma ja südamesse. Otsustasin minna õppima massaaži erakooli Avicenna.

Olen õppinud ja osalenud mitmetel erinevatel täiendkoolitustel ja kursustel – psühholoogia, massaaži ja kehahoolitsuste valdkonnas. Olen teinud tööd nii haiglas, spaades kui ka ilusalongides. Minu kätte on usaldanud end nii emmed-beebid, lapsed kui ka täiskasvanud erinevate murekohtadega kui ka lihtsalt lõõgastuseks ja kosutuseks. Eriti meeldib mulle teha kehahoolitsusi – see võib olla seotud minu kunstikalduvustega.

Olles nüüd juba 20 aastat töötanud sellel erialal – tänu sellele tunnetan ma tihti kliendi probleemi sügavuti. Kui tekib vastastikune usaldus – saan jagada enda kogemusi ja oskusi täielikult. Siiras tänulik pilk peale protseduuri – seda olen näinud tänaseks piisavalt kui ka  tundnud seda tunnet oma hinges, et – armastan seda otsust, mille tegin 20 aastat tagasi.”

 

Merike Saame


Massöör

“Huvi massaazi vastu tekkis minul tutvust tehes reikiga, mis põhineb kätega eluenergia juhtimisel. Kõik see tundus väga põnev ja huvitav. Oma esimesed massaazialased teadmised omandasin M.I massaazikoolis kursustel. Peale kursuste lõpetamist asusin praktikale ja tööle. Nüüdseks olen seda tööd teinud neli aastat. Vahepeal viis elu mind Rootsi, kus töötasin osaliselt ka massöörina omandades uusi kogemusi. Nüüd juba kaks aastat tagasi olles läbinud mitmeid erinevaid koolitusi,olen valmis pakkuma klientidele endast parima. Olen tänulik,et kliendid usaldavad mind ja soovivad ikka ja jälle tagasi tulla ning veeta meeldivaid hetki meie kaunis salongis ja spaas.”


related articles

Müügitingimused