Mari-Ly Mets


Massöör

“Kui tavaliselt on nii, et inimesed tulevad massaaži ja see hakkab neile meeldima, siis minu juurde tuli massaaž ise. See juhtus Tallinna Ülikoolis Rekreatsiooni korraldust õppides, kus massaaži põhikursus vabainena õppekavas oli. Seal ja siis meie “suhe” algaski. Selge oli see, et põhikursusest jääb nüüd väheks, sest kui leiad midagi väga head, tahad seda veel ja veel. Niisiis jätkasin õpingud Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis, kus omandasin massööri kutse. Erialasele praktikale suundusin Zürichisse, Šveitsis- kus lisaks juustule ja šokolaadile võlus mind ära spa- maailm. Seal sain aru, et lisaks maassaažile on kehahooldused- nagu koorimised ja mähised just see, mida mulle teha meeldib. See on väike luksus, mida kõik endale aegajalt lubama peaksid- sest me lihtsalt oleme seda väärt! Oma töös paelub mind fakt, et ensetäiendamisvõimalusi on lõputult, see on nagu reisimine- mida rohkem käid, seda rohkem avastad kohti, kuhu veel minna tahaks. Tuues paralleele reisimise ja massaažiga, siis just soov mõlemat teha viis mind tööle spaasse kruiisi laeval. Õppetunniks laevalt- kariibidelt Alaskani, tahavad inimesed spasse tulles täpselt sama asja. Selleks on aeg enda jaoks, kus lõõgastuda ja olla hetkes õnnelik. Mina olen omakorda õnnelik, et saan aidata inimestel seda kogeda- tehes tööd mida armastan. Oma oodi massaažile võiksin kirjutama jäädagi, kuid kogemus on parem kui tuhat sõna, seega tulge vaadake ise kui hea see kõik on! Kohtumiseni Sinises Salongis!“

Külli Kerves


Massöör

“Minu töö on alati olnud seotud inimestega suhtlemisega. Viimased 12 aastat olen olnud massöör. Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel. Viimase tugeva koolituse oma töötajatele korraldas Sinine Salong nii massaazi kui kehahoolitsuste osas. Mulle mu töö meeldib. Sinise Salongiga olen olnud põgusas tööalases kokkupuutes ka varemalt. Vabal ajal meeldib käia ujumas, tegelen oma perega. Veedame palju aega oma suvekodus Muhu saarel. Sinisest Salongist loodan leida häid kolleege ja meeldivaid ja rahulolevaid kliente, kes ikka ja jälle meie juurde tagasi tahavad tulla.”

Aire Plaan


Massöör

“Minu soov on alati olnud läbi massaaži ning liikumis- ja venitusharjutuste aidata inimeste elukvaliteeti parandada. 2009. aastal asusin õppima M.I. Massaažikooli, mille lõpetasin edukalt 2012. aasta kevadel. Õppisin palju erinevaid massaažiliike, sain põhjalikult tundma inimese anatoomiat, kinesioloogiat, erinevaid haigusi ning palju muud. Oskused ja teadmised aitas kinnistada suuremahuline kooli-, haigla- ja välipraktika. Olen läbinud mitmeid täiendkoolitusi nii massaazi kui ka kehahoolduste alal. Mul on tugevad, osavad ja soojad käed ning minu eesmärk on pakkuda kvaliteetset ning mitmekülgset massaažiteenust. Kõikide inimeste ootused ja soovid massaaži osas on erinevad ning mina püüan alati leida kõige õigema ja parima lahenduse iga kliendi jaoks. Kasutades oma teadmisi ja oskusi, saan teha tööd mina ma tõepoolest armastan.

Olles juba mitmeid aastaid tihedalt ilualaga seotud, tekib üha rohkem ja rohkem huvi selle kõige vastu. Ja nii olen ma omandanudmeigikuntsniku algtaseme oskused. Esialgu praktiseerin seda oma lõbuks. Eks me näe mis tulevik sellel alal toob.

Olen alati positiivne ja võtan kliente vastu suure rõõmu ja naeratusega ning minu jaoks on suur tunnustus rahuleolev ja pingetest vaba klient!”

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 12 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Martin Aron


Massöör

“Alustasin oma õpinguid TLU-s Kehakultuuri valdkonnas, aga kuna antud hetkel ei tundunud see eriala täitsa õige, siis jätkasin oma õpinguid Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis (vana nimega M. I. Massaažikool). Peale kaheaastast õpet omandasin ma endale massööri paberid. Massaaži meeldib mulle teha, kuna tegelen ise spordiga ning harrastan tervislikku eluviisi. Spordi ja tervisega on seotud ka massaaž. Kõige enam pakub huvi massaaži tegemine inimestele kellel on lihaspinged, kuna tean mis tunne neil on ja tean, kuidas massaaž selle vastu aitab. Mulle pakub rõõmutunnet, kui näen, kuidas inimese lihaspinged on vähenenud massaažiseansside jooksul ja samuti saan ma sellest endale kinnitust, et teen ikka õiget asja. Oma klientidele proovin anda võimalikult palju abistavaid näpunäiteid, kuidas enda keha eest hoolitseda.”

Janne Jürimaa


Massöör

“Esmased teadmised ja oskused massaažist omandasin Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal õppides. Pärast õpinguid siirdusin Austraaliasse, kus töötasin hotelli-ja spaakompleksis massöör-terapeudina. Koos maailma avastamisega avastasin ka endas kire massaažitöö vastu. Tänu neile kahele aastale, mis ma välismaal veetsin, suudan inglise keeles väga vabalt suhelda ja ka soome keele oskust arendan ma nüüd igapäevaselt. Teen oma tööd alati pühendumusega ja kasutan individuaalset lähenemist, arvestades kliendi soovide ja vajadustega. Ülikoolis omandatud laialdased teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast ja haiguslikest seisunditest võimaldavad mul teha massaaži nii, et sellest on kliendile maksimaalne kasu. Klientide rahulolu ja tänulikkus annavad mulle palju positiivset energiat. Miski ei ole parem tasu tehtud töö eest, kui tänulik klient, kes soovib minu juurde korduvalt tagasi tulla. Pingutan selle nimel, et end pidevalt täiendada, olen läbinud erinevaid massaaži- ja kehahoolduste koolitusi ja lugenud hulgaliselt erialast kirjandust. Ma naudin oma tööd väga.”

Külli Hiiop


Massöör

„Kuigi olen õppinud ja töötanud ka mitmel teisel erialal, on massaaz mind saatnud läbi kogu elu. Meditsiinikooli juures lõpetasin pooleaastased kursused ravikehakultuuri ja massaazi erialal (õppinud kuulsa vene professor Birjukovi käe all), hiljem taas pooleaastased kursused vendade Grosside massaazikoolis. Töötades Sinises Salongis olen läbi teinud mitmeid lühemaid kursusi ja koolitusi, mis on keskendunud erimassaazidele nagu india peamassaaz ja taipärane jalamassaaz. Olen läbinud kaks õppesessiooni ka reikis, mis põhineb kätega ravimisel.

Inimesed pöörduvad tänapäeval üha rohkem massööri poole kuna istuv töö põhjustab pingeid seljas ja kaelapiirkonnas. Nii ka meie salongis on aastatega massaaz saanud väga populaarseks valikuks. Massaazituba on meil eriliselt armas ja „hea auraga“ ning massaazilaud on parim. Kliendid tunnevad siin ennast hästi.“„Olen veendunud, et inimese käed suudavad aidata paljudel puhkudel, alates lapsest, kes rahuneb ema puudutuse peale või täiskasvanust, kes tänu kätele unustab stressi ja pinged ning vajub poolunne. Inimesed on erinevad – mõnele meeldib tugevam, mõnele nõrgem massaaz. Püüan alati läheneda kliendile individuaalselt. Sitkuse ja jõu selle töö tegemiseks olen saanud aga kindlasti tänu spordile. Üks mu pikaajalistest hobidest on korvallimäng.

Olen rõõmsameelne, hooliv ja sõbralik ning armastan oma tööd väga. Rõõmustan, kui inimene usaldab mind ja tuleb ikka ja jälle meie salongi tagasi.“

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Merike Saame


Massöör

“Huvi massaazi vastu tekkis minul tutvust tehes reikiga, mis põhineb kätega eluenergia juhtimisel. Kõik see tundus väga põnev ja huvitav. Oma esimesed massaazialased teadmised omandasin M.I massaazikoolis kursustel. Peale kursuste lõpetamist asusin praktikale ja tööle. Nüüdseks olen seda tööd teinud neli aastat. Vahepeal viis elu mind Rootsi, kus töötasin osaliselt ka massöörina omandades uusi kogemusi. Nüüd juba kaks aastat tagasi olles läbinud mitmeid erinevaid koolitusi,olen valmis pakkuma klientidele endast parima. Olen tänulik,et kliendid usaldavad mind ja soovivad ikka ja jälle tagasi tulla ning veeta meeldivaid hetki meie kaunis salongis ja spaas.”

Hille Pihlak


Massöör

“Alustasin massaažiõpinguid 2006 a. Tai massaaži erialal Lahemaa Tervisekoolis,kus III ja IV astme koolituse õppisime Tais ITM (International Training Massage School) koolis. Seejärel omandasin kutsekvalifikatsiooni Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi erialal. Mind võlus see, kuidas massaaži ja venitustega on võimalik aidata nii ennast kui teisi. Olles kindel, et see on mu kutsumus, läksin õppima klassikalist massaaži Eesti Pärimusmeditsiini Loodusterapeudi erialale, kus sain lisaks selgeks ka Vana-Eesti massaaži. Olen ennast pidevalt täiendanud erinevatel kursustel, sest see ala on nii põnev ja aina arenev. Olen oma tööle pühendunud. Lähenen igale kliendile individuaalselt ja annan alati endast parima. Töötasin aastaid salongis, kus sain suurepärase kogemuse erinevatest rahvustest klientide näol. Nüüd aga saan oma teadmised ja kogemused rõõmuga edasi anda Sinises Salongis. Kohtumisteni!”

Tauri Roots


Massöör

„Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis bakalaureuse-ja magistritasemel kehakultuuri eriala, kus puutusin esmakordselt kokku massaazi algtõdedega. Tekkinud huvi tõttu olen sellele järgnevalt läbinud hulgaliselt erinevaid massaazi ja taastusravi koolitusi ning lisaks omandanud teadmisi kinesioloogiast, tervise monitooringust ja diagnostikast, manuaalteraapiast, spordifüsioloogiast, taastumisprotseduuridest ning toitumise põhialustest. Praeguseks hetkeks olen omandanud ka kergejõustikutreeneri II kutsekvalifikatsiooni.

Esimene huvi tekkis tegelikult siis, kui sa ise tõsisemalt spordiga tegeletud. Alatasa andis mõni lihasvalu kusagilt tunda ning seega tuli leida viis, kuidas taastuda pikkadest ja rasketest treeningutest. Mida rohkem teemasse süüvisin, seda rohkem tundsin selle eriala vastu kirge. Antud valdkonna juures paelub mind see, et tegemist on pidevalt areneva erialaga, kus iga päevaga on võimalik õppida midagi uut. Samuti hea võimalus harida end ka valdkonnaga seotud erialadel, nagu tervislik toitumine ja taastav treening.

Minu jaoks on massaaz üks osa heast tervisest ning olen rõõmus, kui saan oma klientidele jagada nõuandeid oma kogemustest ja teadmistepagasist ning pakkuda lõõgastust.“

Kadri-Ann Schiff


Massöör

“Minu pikaaegne unistus oli saada arstiks, kuid peale keskkooli lõppu asusin õppima hoopis TTÜ majandusteaduskonda. Tudengina ja peale ülikooli lõpetamist töötasin nii noorem raamatupidaja kui ka –audiitorina. Kuid hinge see töö ei kosutanud ja peale pikka kaalumist jätsin töö, et asuda uuesti õppima. Seekord M.I. Massaažikooli, omandades Massöör I kutsekvalifikatsiooni. Koolis käies sai selgeks, et olen leidnud oma kutsumuse ning unistus töötada inimkehaga on lõpuks täitunud. Minu jaoks on suur rõõm, kui ma suudan pakkuda oma kätega inimese kehale kosutust ning minu juurest lahkudes on tema keha ja vaim paremas tasakaalus. Oma vaba aega veedan meelsasti lähedaste ja sõpradega. Samuti vajab suurt tähelepanu pea kaheseks saav Jack Russeli terjer Arabella. Ootan teid kõiki lõõgastuma!”