Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Priit Vaik


Massöör

“Huvi massaaži ja manuaalteraapia vastu tekkis minus juba koolipõlves. Olin hea mitu aastat iseõppija, kuid massaažikooli asusin õppima kui otsustasin eriala vahetada. Enne olin teinud igasuguseid toredaid töid, näiteks olnud Eesti Kaitseväes koerajuht ja renoveerinud Tallinna vanalinnas kirikute katuseid. Olen lisaks Avicenna massaažikoolile läbinud erinevaid erialaseid kursuseid, muuhulgas Tartu Ülikooli juures füsioterapeudi kursuse. Massöörina töötanud olen aastast 2003. Ja sellega ma ka jätkan. Mulle meeldib minu praegune töö, aga kui teen liiga kõvasti, siis öelge 🙂 “

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 12 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Janne Jürimaa


Massöör

“Esmased teadmised ja oskused massaažist omandasin Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal õppides. Pärast õpinguid siirdusin Austraaliasse, kus töötasin hotelli-ja spaakompleksis massöör-terapeudina. Koos maailma avastamisega avastasin ka endas kire massaažitöö vastu. Tänu neile kahele aastale, mis ma välismaal veetsin, suudan inglise keeles väga vabalt suhelda ja ka soome keele oskust arendan ma nüüd igapäevaselt. Teen oma tööd alati pühendumusega ja kasutan individuaalset lähenemist, arvestades kliendi soovide ja vajadustega. Ülikoolis omandatud laialdased teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast ja haiguslikest seisunditest võimaldavad mul teha massaaži nii, et sellest on kliendile maksimaalne kasu. Klientide rahulolu ja tänulikkus annavad mulle palju positiivset energiat. Miski ei ole parem tasu tehtud töö eest, kui tänulik klient, kes soovib minu juurde korduvalt tagasi tulla. Pingutan selle nimel, et end pidevalt täiendada, olen läbinud erinevaid massaaži- ja kehahoolduste koolitusi ja lugenud hulgaliselt erialast kirjandust. Ma naudin oma tööd väga.”

Paulo Pervak


Massöör

„Kogu materiaalse rikkusega ei saa asendada inimese vaimset, füüsilist ja emotsionaalset heaolu. Terve oma elu olen tihedasti seotud spordiga ja aktiivse eluviisiga. Viimased 10 aastat olen tõsiselt tegelenud fitnessiga ja raskejõustikuga. Esimesi teadmisi anatoomiast, kinesioloogiast, taastumisprotsessidest ja toitumisest sain tänu oma harrastusele. Tõeline huvi selle massaaži teema vastu tekkis mul peale esimest traumat. See juhtum pani mind mõtlema oma treeningukava ümber ja pööras tähelepanu taastumisele ja lihasaparaadi hooldusele. Olen omandanud massööri kutse Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Kooli ajal omandasin sügavaid teadmisi inimkeha ehitusest, talitusest ja seisundi hindamisest ning olen läbinud erinevaid massaažiliike, mis andsid mulle vajalikke vahendeid juurde mida saab juurutada omas töös. Massaaž on kasulik tervisele ja heale enesetundele ning aitab keha kiiremini taastuda stressist ja koormustest. Oma töös kasutan individuaalset lähenemist kliendile, arvestades tema soove ja vajadusi. Igale kliendile ma soovitan harjutusi ja ergonoomilisi näpunäiteid, mis võiksid vähendada ja isegi ennetada valu tekkimist. Tulge nautima massaaži teraapiat minuga massaažilaual!”

Merike Saame


Massöör

“Huvi massaazi vastu tekkis minul tutvust tehes reikiga, mis põhineb kätega eluenergia juhtimisel. Kõik see tundus väga põnev ja huvitav. Oma esimesed massaazialased teadmised omandasin M.I massaazikoolis kursustel. Peale kursuste lõpetamist asusin praktikale ja tööle. Nüüdseks olen seda tööd teinud neli aastat. Vahepeal viis elu mind Rootsi, kus töötasin osaliselt ka massöörina omandades uusi kogemusi. Nüüd juba kaks aastat tagasi olles läbinud mitmeid erinevaid koolitusi,olen valmis pakkuma klientidele endast parima. Olen tänulik,et kliendid usaldavad mind ja soovivad ikka ja jälle tagasi tulla ning veeta meeldivaid hetki meie kaunis salongis ja spaas.”

Hille Pihlak


Massöör

“Alustasin massaažiõpinguid 2006 a. Tai massaaži erialal Lahemaa Tervisekoolis,kus III ja IV astme koolituse õppisime Tais ITM (International Training Massage School) koolis. Seejärel omandasin kutsekvalifikatsiooni Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi erialal. Mind võlus see, kuidas massaaži ja venitustega on võimalik aidata nii ennast kui teisi. Olles kindel, et see on mu kutsumus, läksin õppima klassikalist massaaži Eesti Pärimusmeditsiini Loodusterapeudi erialale, kus sain lisaks selgeks ka Vana-Eesti massaaži. Olen ennast pidevalt täiendanud erinevatel kursustel, sest see ala on nii põnev ja aina arenev. Olen oma tööle pühendunud. Lähenen igale kliendile individuaalselt ja annan alati endast parima. Töötasin aastaid salongis, kus sain suurepärase kogemuse erinevatest rahvustest klientide näol. Nüüd aga saan oma teadmised ja kogemused rõõmuga edasi anda Sinises Salongis. Kohtumisteni!”