Krista Lootus


Juuksur

“Ilumaailm on mind alati köitnud ja nüüdseks olen pea 13 aastat olnud sellega ka otseselt seotud. Armastan elegantsust ja ilu ning loomine tekitab minus alati häid emotsioone. Pean oluliseks professionaalsust, enese arendamist ja loomingulisust. Tunnen siirast rõõmu, suutes kliendi naeratama panna. Parim kompliment mulle on aga kui klient tuleb tagasi ja võtab sõbra kaasa. Et tagada parim tulemus,pean tähtsaks kliendi ootusi,suhtlemist ja enda professionaalset kätt ning silma. Juuksuriameti juures meeldib mulle ka see,et saan suhelda erinevate inimestega,erinevatelt erialadelt ja keskkondadest. Oma töös tuleb vahel olla psühholoog,osata kuulata ja jagada kleindi rõõme-muresid. Paljudest klientidest on saanud head sõbrad, samuti kolleegidest,kes on nagu teine pere.”

Vivika Haljaste


Juuksur

“Juba väikese tüdrukuna unistasin tegutseda ilu valdkonnas, lummas kõik mis oli seotud naiste jumestuse, soengu ja riietusega. Ema eeskujul omandasin esimese valikuna peale gümnaasiumi lõpetamist siiski hoopiski raamatupidamise eriala. Üheksakümnendate aastate muutumiskeerises viis elu mind Soome ja seal elades jõudsin ringiga tagasi oma tõelise kutsumuse juurde – läksin
õppima Tampere ametikooli juuksuri erialale. Lõpetasin kooli 1998.aastal ja tulin tagasi kodumaale, et asuda tööle oma armastatud ametis – juuksurina.

Tänaseks olen töötanud järjepidevalt juuksurina Tallinna juuksurisalongides, nagu näiteks Naps, Cinderella, Juukseakadeemia. Püüan oma töös arvestada klientide maitseeelistuste ja ootustega, kuid samas ise juurde pakkuda omalt poolt uudseid ideid lõikuse, värvimise või juuksehoolduse valdkonnas. Oma ideid klientidele ilmtingimata peale ei suru, kuid oma arvamust enda teada ka ei jäta. Juustemaailm on nii nagu mitmedki teised eluvaldkonnad väga kiires muutumises, muutuvad nii materjalid kui ka moevoolud.

Hindan inimeste juures nende kõrget professionaalset taset ning seetõttu püüan isegi end pidevalt uudsete toodete, lõikusmeetodite ja moevoolude osas koolitada.Soovin enda ümber näha inimesi, kes soojad, siirad ja oma tegudes heatahtlikud. Võtan heameelega alati vastu uusi ja huvitavaid kliente! Tere tulemast!”

Marlis Pauk


Juuksur

“Juba noore tüdrukuna hakkas huvi pakkuma juuksuri elukutse ilu ja võlu. Seetõttu olin aastaid kindel, mida ja kus edasi õppida. Aastal 2008 kolisin Tallinna, et minna õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse. 2010 kevadel läksin praktikale Tallinna kesklinnas asuvasse Viru Ilukeskusesse. Peale praktikat sai kool lõpetatud ja tunnistus käes. Juuksuri eriala on alati arenev ja vaheldust pakkuv. Kõik kliendid oma omamoodi päeva rikastava. Kui klient lahkub rõõmsal meelel on ka minu tuju rõõmsam. Klientide tänu ja õnnetunne toolist püsti tõustes ongi põhjuseks miks see töö on nii mõnus! Üritan ennast pidevalt arendada erinevate koolituste ja muude ilukanalite kaudu, oma erialaga muutuste ja hetke moega peab pidevalt kursis olema.”

Jane Õim


Juuksur

“Juba teismeeas nautisin jumestuste ja soengute tegemist. Ilumaailm oli suur unistus. Hiljem aga alustasin õpinguid hoopiski turismi ja klienditeeninduse valdkonnas ja töötasin sellel erialal aastaid. Siis aga avanes võimalus õppida jumestajaks ja sinna juurde täienduseks omandada oskusi ka soengute tegemisel. See on ikka kõige põnevam ja naiselikum töö. Aastate möödudes tekkis aga võimalus õppida päriselt juuksuriks ja see ongi see minu kõige õigem kutsumus. Olla abiks kliendile tema valikutel, nõustada ja soovitada – näha seda sära silmis, kui klient on tulemusega rahul ja rohkemgi veel. Eriti põnevad on aga totaalsed stiilimuutused – uus lõikus ja värv. Minu hobi on minu töö.”

Evelin Aasaroht


Juuksur

“Pean oluliseks pidevat enesetäiendamist ja ajaga kaasaskäimist. Hindan ning imetlen ilumaailma klassikalist glamuuri, olles sama palju avatud uutele trendidele. Iga klient on minu jaoks ühtaegu väärt suhtluspartner kui ka loominguline väljakutse. Hea koostöö tagab suurepärase tulemuse ja klientide rahulolu on mulle esmastähtis. Rahuliku iseloomu ja hea kuulamisoskuse abil proovin täita kliendi soovid parimal viisil. Olen õnnelik oma tööd tehes ja soovin seda tunnet jagada! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs!”

Ragne Viidu


Juuksur

“Ma armastan oma tööd, inimestega suhtlemist ja loomingulisust, mida mu amet võimaldab lõpmatult. Kuna naudin oma tööd, siis teen seda armastuse ja kohusetundega! Iga klient on ainulaadne ja omapärane, nii saangi lasta oma fantaasial lennata ja katsetada lõpmatult erinevate varjantidega. Minu suurimaks motivaatoriks on naeratus ja rahulolu kliendi näol, kui ta toolist tõuseb. Juuksuri amet eeldab, et sa oledki proffesionaal, kunstnik, psühholoog ja vahest isegi võlur ning ma naudin seda kõike!”

Sergei Timofejev


Juuksur

“Lapsepõlvest saati olen pingutanud ja töötanud kõvasti selle nimel, et saada osavaks juuksuriks. Olen alati unistanud ametist, mille abil saan kliendi oma teadmiste ja professionaalsete oskustega õnnelikuks teha. Rohke praktika ja erialased võistlused (nt hõbemedal Peterburi festivalil Nevskie Berega, kuldmedal Eesti Noorte Meistrivõistlusel) on tõstnud enesekindlust. Töötades rahulikus ja lõõgastavas keskkonnas, on mu eesmärgiks iga kliendi puhul ainulaadne lõpptulemus. Muudan kliendi soovi hetkega oma professionaalseks nägemuseks. Mu eesmärk on leida igale kliendile isikupärane stiil, mis oleks tema isiksuse ja loomusega kooskõlas ning annaks talle enesekindlust . Kui klient tuleb minu juurde tagasi sooviga saada taas nõu stiili alal, olen eriti õnnelik nähes, et nii minu kui tema ootused on täitunud.”