fbpx

“Add on” minihooldused toovad Sinuni maksimaalse lõõgastuse. Kehahoolduse maski ajal saad nautida ekspress näohooldust, lasta oma käsi hellitada sooja sügavniisutava parafiinimaskiga või kasutada aega efekthoolduseks “instant lift” maskiga näole. Näohooldusele saad lisada efektiivsust niisutavate silmaplaastritega ja lisalõõgastust parafiinimaskiga jalgadele, maniküürile ja pediküürile lisa ekstraks juurde mõnulemiseks ekspress näohooldus, silmaplaastrid või parafiinihooldus!

Viimase lihvi annab kaunis föönisoeng ja meik. Soovitame föönisoengut alati peale näohooldust, India peamassaaži ning Lomi-Lomi Hawaii õlimassaaži.

Erisoovina tellitud “add on” hoolitsusi saab lisada mis tahes muule põhihooldusele – nii saad endale täiusliku baaspaketi.

Klientide lemmik! Meresoolaga seljakoorimine + massaaž. Soovitatav kuiva, kareda naha korral. Tõhus enne rannapuhkust; ennetab karvade sissekasvamist. Selgakooriv hooldus, mis põhineb erilisel segul essentsõlidest, oliiviõlist ja meresooladest ning aitab sügavpuhastada poore, eemaldada kuivi surnud naharakke ning muuta nahk imeliselt siledaks ja värskeks. Sooladega koorimisele järgneb massaaž merevetikarikka kehakreemiga.

Klientide lemmik! Kiviteraapia. Koge täiuslikku süvalõõgastust, nautides massaažijärgselt vaikuses soojas kookonis olemist ja lastes oma kehal ja meeltel täielikult vaigistuda. 20-minutilist kuumakiviteraapiat saab lisada ükskõik millisele meie valikus olevale massaažile. Massöör asetab Sinu kehale kuumad kivid, mähib Sind soojadesse rätikutesse ning jätab Sind omaette nautima Sinu aega.

“Add on” minihooldused

Kätemassaaž 10€
Ekspress näohooldus massaažiga 35€
Eclat "instant lift" efektihooldus näole 30€
Nanoneedling hooldus näole 30€
Niisutavad silmaplaastrid 20€
Jalgade parafiinihooldus 25€
Käte parafiinihooldus 25€
Kogukeha koorimine 30€
Seljakoorimine meresoolaga ja massaaž 35€
Kiviteraapia 25€
Föönisoeng 20-25€
Päevameik 25€
Õhtumeik 35€

related articles

Müügitingimused