Sinine Salong & Spa on oaas, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine – see on koht, kus segamatust ja vaikust peetakse ülimaks väärtuseks. Meie ülim eesmärk on saavutada lubatud tulemus. Olgu selleks pingetest vabastamine, vananemismärkide vähendamine, sära andmine või lihtsalt lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine, on meie personalil alati välja pakkuda just Sinule sobivad ilu-, hooldus- ja puhastusrituaalid.

Hubane ilusalong Tallinna südames

Hubane ilusalong Sinine Salong asub Tallinna südames pakkudes klientidele kvaliteetseid ilusalongi teenuseid aastast 1998. Sinine Salong on olnud tegevjuhi Aili ilusa unistuse täitumine, mis on ajapikku arenenud tugevaks pereettevõtteks. Ühisel jõul on ettevõte kasvanud täisteenust pakkuvaks ilusalongiks ning aastal 2013 avati ilusalongi kõrvalmajas (end.Postimaja) Sinine Salong Spa.

Sinine Salong Spa pakub lisaväärtusena klientidele võimalust nautida hooldusi koos kaaslasega duo-toas ning hoolduste järgselt lõõgastuda spaa lounges.

Suur valik kehahooldusi, vannihooldusi, rohkelt erinevaid massaažiliike – muuhulgas klassikalistele ilusalongi hooldustele ja juuksuriteenustele – ootavad Sind kogema tõelist naudingute rännakut. Spaas on võimalik teenindada korraga ka suuremaid gruppe.

Kui Sinu loomuses on nautida hetke selle täiuslikkuses, siis sobib Sinine Salong & Spa Sulle ideaalselt. Meie külastajad on kutsutud veetma ilu, õndsuse ja rahuga täidetud hetki retkedel paljude erinevate toodete ja meeleliste kogemuste maailma. Sulle osaks saavad meeleelamused, tervendamisrituaalid ning enesetunde tõus on virgutuseks nii Sinu ihule kui hingele. Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega, mida pakuvad meie kogenud terapeudid. Meie eesmärgiks on täiustada oma külastajate vaimset, hingelist ja füüsilist seisundit, kaasates ja ergutades nende kõiki viit meelt. Hoolduste individualiseerimisel tahame, et need hellitaks Su keha ja vaimu, vabastaks Sind pingetest ja kirgastaks Su hinge.

Ilusate soovidega,

Aili Kastan

tegevjuht
aili@sinine.ee

Grete-Kristin Kastan

turundus-ja personalijuht
grete@sinine.ee