fbpx

Sinine Salong & Spa on oaas, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine – see on koht, kus segamatust ja vaikust peetakse ülimaks väärtuseks. Meie ülim eesmärk on saavutada lubatud tulemus. Olgu selleks pingetest vabastamine, vananemismärkide vähendamine, sära andmine või lihtsalt lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine, on meie personalil alati välja pakkuda just Sinule sobivad ilu-, hooldus- ja puhastusrituaalid.

Hubane ilusalong & spaa Tallinna südames

Sinine Salong & Spa pakub klientidele võimalust nautida hooldusi koos kaaslasega duo-toas ning hoolduste järgselt lõõgastuda spaa lounges. Suur valik kehahooldusi, vannihooldusi, rohkelt erinevaid massaažiliike – muuhulgas klassikalistele ilusalongi hooldustele ja juuksuriteenustele – ootavad Sind kogema tõelist naudingute rännakut. Spaas on võimalik teenindada korraga ka suuremaid gruppe.

Kui Sinu loomuses on nautida hetke selle täiuslikkuses, siis sobib Sinine Salong & Spa Sulle ideaalselt. Meie külastajad on kutsutud veetma ilu, õndsuse ja rahuga täidetud hetki retkedel paljude erinevate toodete ja meeleliste kogemuste maailma. Sulle osaks saavad meeleelamused, tervendamisrituaalid ning enesetunde tõus on virgutuseks nii Sinu ihule kui hingele. Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega, mida pakuvad meie kogenud terapeudid. Meie eesmärgiks on täiustada oma külastajate vaimset, hingelist ja füüsilist seisundit, kaasates ja ergutades nende kõiki viit meelt. Hoolduste individualiseerimisel tahame, et need hellitaks Su keha ja vaimu, vabastaks Sind pingetest ja kirgastaks Su hinge.

Ilusate soovidega,

Sinine Salong & Spa tiim


related articles

Müügitingimused
sinine.ee