Broneerimine

Soovime teha Sinu päevast meie juures täiusliku. Et saaksime pakkuda Sinule piisavalt aega meie juures, palume hooldused eelnevalt broneerida:

Grupid

Sinine Salong & Spa avarad ruumid pakuvad häid võimalusi gruppide teenindamiseks. Hea meelega paneme kokku igale grupile individuaalsed paketid, päringud on oodatud booking@sinine.ee.

Saabumine

Palume teavitada oma saabumisest meie vastuvõtulaua töötajat. Soovitame saabuda vastuvõtulauda vähemalt 10 minutit enne hoolduse algust. Hilinemise korral palume lahkelt meile sellest esimesel võimalusel teatada. Teeme kõik, et meie klient saaks ka hiljem saabudes hooldust nautida. Palume siiski mõistmist, kui hilisema alguse korral ei pruugi olla võimalik hooldust ettenähtud pikkuses läbi viia, sest me ei soovi põhjustada ebamugavusi oma teistele klientidele.

Hoolduseks valmistumine

Naistel ei ole vaja ettevalmistuseks midagi teha. Tulge lihtsalt kohale ja nautige! Meestel soovitame enne näohooldust habet ajada, et nautida rahulolutunnet ja saada maksimaalset kasu nahale. Muud hooldused ei vaja mingit ettevalmistust. 

Sinu privaatsus

Sinu privaatsus on kaitstud igal ajahetkel. Riiete vahetamise ajaks lahkub personal ruumist  ning terve protseduuri  vältel on Sul rätikutega  kaetud keha need osad, mida parajasti ei hooldata.

Hea tava

Palume hinnata teiste klientide privaatsust. Viibides meie juures palume lülitada oma mobiiltelefon hääletu režiimi peale ja rääkida vaiksel häälel.

 

Tervis

Kui teil on probleeme tervisega (kroonilised haigused, allergia) või selline tervislik olukord, millest klienditeenindaja peaks olema teadlik (näiteks rasedus), palume kindlasti seda eelnevalt mainida.

Broneeringu tühistamine

Palume broneeringud tühistada vähemalt 24 tundi enne hooldust. Sinine Salong & Spa jätab endale õiguse küsida 50% broneeringu kogumaksumusest kui hooldust ei annuleerita.

Kinkekaart

Kinkekaart on suurepärane üllatuskingitus Sinu lähedasele. Sinise Salong & Spa kinkekaarti saab soetada administraatorilt kohapealt kui ka elektrooniliselt läbi kodulehe. Kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta. Kui soovite hoolduse või toodete eest tasuda kinkekaardiga, palume kinkekaart võtta kaasa. Kinkekaarti ei ole võimalik tagastada ega rahaks vahetada.

Teenuste eest maksmine

Teenuste ja toodete eest saab maksta nii sularahas (euro) kui ka pangakaardiga. Sinine Salong & Spa jätab endale õiguse teha viimase hetke muudatusi hinnakirjas.

Tagasiside

Palume teavitada oma eelistustest julgelt meie personali, kui soovite näiteks muuta toatemperatuuri või massaaži tugevust. Soovime kogu südamest, et meie klient naudiks meie juures iga sekundit. Oleme tänulikud administraatorile antud tagasiside eest, et saaksime Sinu järgmise külaskäigu muuta veelgi meeldivamaks.

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html