On The Cloud maniküüriga kingituseks geellakk!

Kutsume Sind tõelisele elamusretkele vahusele pilvepiirile. On The Cloud hoolduse staariks on Maria Gallandi revolutsiooniline soojenev vahumask. Eluväät taastab ja tugevndab naha kaitsekihti, kiviroosik nahakrakkude antioksüdant süsteemi, õuna ekstrakt intensiivitab naha rakkude kohesiooni, taastab naha kaisevõime, pinguldab, toniseerib ja taastab elastsust; optimeerib naha niiskusetaset.

Hoolduse kätele saab alguse sügavkoorimisest Guinot kiivikoorijaga. Koorimine loodusliku pruunsuhkruga ja kiiviga valmistab naha ideaalselt ette järgnevateks etappideks, võimaldades aktiivainetel paremini nahka imenduda ning muutes naha siidiselt siledaks. Tseremoonia jätkub klassikalise maniküüri hooldusega ning seejärel on aeg tseremoonia täheks – kätele kantakse Guinot Longue Vie kreem ja käed mähitakse kergelt soojendava ja koheselt lõõgastava vahuse maski sisse. Longue Vie kreemi koostises sisalduv 56 bioloogilise aktiivaine kompleks on oluline tugi naharakkude uuenemise protsessis. Kreemi koostis uuendab nahka ja säilitab naha ilu kauem. Päev päeva järgi uueneb nahk ja on intensiivselt toidetud. Nahaga kokkupuutel vahumask soojeneb kergelt ja tõhustab hooldustoodete aktiivsete komponentide imendumist.

Rännaku lõpetab Longue Vie kreemiga tehtav hellitav massaaz. Lõõgastava nahka sügavniisutava massaazi käigus soovi korral nautimiseks klaas vahuveini.

Märtsis ja Aprillis hooldusega koos Sinule geellakkimine kingituseks!
(kingituse väärtus 15€)
Broneeri aeg booking@sinine.ee tunnussõnaga “koduleht”. 

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

On The Cloud maniküüriga kingituseks geellakk!

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja