fbpx

Eripakkumised meestele

Havai Lomi-Lomi massaažipaketiga üheskoos kingituseks värskendav seljakoorimine!

E-R 85€ ● L-P 87€
Kingituse väärtus 25€

Lomi-Lomi massaaži tehakse rohke soojendatud õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid. Erinevalt klassikalisest massaažist kasutab terapeut seansi jooksul käelaba asemel masseerimiseks küünarvarre pehmet osa. Massaaži ajal liigub terapeut pidevalt ühelt keha poolelt teisele, mis aitab tasakaalustada inimkeha paremat ja vasakut poolt ning äratada uinunud energiaid. Rohke õli kasutamine annab võimaluse kasutada võtteid, mis erinevad klassikalisest käsitlusest aga aitavad vabaneda seljapingetest mängleva kergusega. Massaaži tulemusel toimub organismi taastumine füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Paranenud vereringe, liigeste liikuvuse ja lihaste lõdvestumise tulemusel vabanetakse pingetest, vanadest emotsioonidest ja blokeeringutest.

Värskendav seljakoorimine aitab eemaldada surnud naharakud ja tugevdab hooldusjärgselt kasutatavate nahahooldustoodete tõhusust. Tulemuseks on pehme ja ilusa läikega nahk.

Eripakkumine kehtib soetamiseks Spaa osakonnas kuni 31.august 2024. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi ega muu soodustus. Vaata siit ka kõiki Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised


related articles

Müügitingimused

Eripakkumised meestele

Saada meile oma soov ja võtame Sinuga peagi ühendust, et broneering kinnitada.

 

Eripakkumised meestele

Saada meile oma soov ja võtame Sinuga peagi ühendust, et broneering kinnitada.

 

sinine.ee