fbpx

Juuksuriteenused

Kasutame oma ala parimad professionaalseid brände:
– Schwarzkopf
– Emsibeth SPA
– Wella Professionals
– OLAPLEX
– K-18

 

Klientide lemmiktooteid on võimalik meilt kohapealt ka kaasa osta, et juuste eest võimalikult hästi ka kodutingimustes hoolitseda.

 

Meie juuksurid koolitavad ja täiendavad end pidevalt, et olla kursis erinevate moestiilide-ja lõikustega ning pakkuda oma klientidele parimaid kaasaegseid lahendusi. Pikaaegsete kogemustega juuksurid Marlis, Sergei, Ragne ja Evelin ootavad Sind. Loe lisa meie tiimist ja tutvu ka meie spaa-etiketiga.

 

Usaldage end meie kogenud stilistide kätesse! Broneeri aeg tasuta konsultatsiooni ja kanname Sinuga üheskoos Sinu juuste eest parimat hoolt!

K18 juuksehooldus

Uus revolutsiooniline süsteem võtab kasutusele bioaktiivse peptiidi, mis taastab Sinu juuste tervise! See on ainulaadne peptiidiühend, mis kaardistati 10 aastase uurimustöö tulemusena. Peptiidil on erakordne võimekus üles ehitada uued sidulfiid-ja keratiinsillad. Täiuslik kaitse ilma keemiata, jäljendades loomulikku biomimeetika kulgu! Patenteeritud juuksehooldus K18 annab juustele püsiva kaitse, olles esimene toode, mis kasutab biomimeetikat, et parandada värvimise, blondeerimise või keemilise töötluse tõttu purunenud keratiiniahelad. Tulemuseks on tervemad ja tugevamad juuksed, mis tunduvad uued ja rikkumata.

 

OLAPLEX juuksehooldus

Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning ülemaailmselt tuntud OLAPLEX saab selle teoks teha! Kasulik kõigile juuksetüüpidele – nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. Aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. Täielikult innovatiivne juuksehooldus unikaalse keemilise koostisega, mis mitmekordistab ja uuendab katkiseid disulfiidide ühendusi. Juuste värvimine ei ole kunagi olnud nii turvaline!

 

Juuksuri hinnakirja täpsustused

Ülipaksude juuste puhul lisandub 10% materjalikulu

Valides Wella Illumina värvi lisandub 10% materjalikulu

Lühikeste juuste all mõtleme järgulise lõikuse korral kõrvukatvat pikkust; poolpikad juuksed ulatuvad ühepikkuse lõikuse korral lõuajooneni ja järgulise lõikuse korral õlanukkideni; pikkade juuste all peame silmas õlgadest allapoole ulatuvaid juukseid.

Käesolevas hinnakirjas kasutatud lühend „fs“ tähistab föönisoengut.

Värvieemalduse teenuse broneerime peale esmast kohapealset konsultatsiooni, mille käigus selgineb ka teenuse lõpphind (alates 90€). Lõpphind kujuneb töö mahust ajalise arvestusega 1h 30€.

Erivärvimise (Balayage, Ombre) teenuse broneerimine peale esmast konsultatsiooni kohapeal või meilitsi, mille käigus selgineb ka teenuse lõpphind (alates 95€). Lõpphind kujuneb töö mahust ajalise arvestusega 1h 30€.

Keemilise loki teenust pakume lühikestele ja poolpikkadele juustele (õlgadeni). Pikkadele juustele me keemilist lokki ei tee, täname ette mõistmise eest!

Juuksuriteenus meestele

Juukselõikus masinaga (pesu+fs) 17€
Juukselõikus (pesu+fs)
juukselõikus 28€
stiililõikus 34€
Värv (või triip)+lõikus+fs
lühikesed juuksed 53–60€
poolpikad juuksed 60–67€

Juuksuriteenus naistele

Pesu+fs 23–28€
Pesu+sirgendamine 25-33€
Pesu+pidulik ülespandud soeng 34–44€
Pesu+lokid 28–38€
Punutis 12-27€
Juukselõikus (pesu + fs)
lühikesed juuksed 34€
poolpikad juuksed 37€
pikad juuksed 40€
stiililõikus 54€
Värvimine + fs
lühikesed juuksed 62–68€
poolpikad juuksed 68–73€
pikad juuksed 73–80€
ülipikad juuksed 80-100€
Erivärvimine (Balayage, Ombre) al 105€
Värv+lõikus+fs
lühikesed juuksed 62-72€
poolpikad juuksed 72–79€
pikad juuksed 79–84€
ülipikad juuksed 84-105€
Triip+fs
lühikesed juuksed 62–73€
poolpikad juuksed 73–79€
pikad juuksed 79–84€
ülipikad juuksed 84-105€
Triip+lõikus+fs
lühikesed juuksed 67-78€
poolpikad juuksed 78–90€
pikad juuksed 90-100€
ülipikad juuksed 100-112€
Värv+triip+fs
lühikesed juuksed 67–73€
poolpikad juuksed 73–79€
pikad juuksed 79–95€
ülipikad juuksed 95-118€
Värv+triip+lõikus+fs
lühikesed juuksed 73–84€
poolpikad juuksed 84–95€
pikad juuksed 95–105€
ülipikad juuksed 105-130€
Juurevärv+fs (kuni 2 cm väljakasv)
lühikesed juuksed 56€
poolpikad juuksed 62€
pikad juuksed 67€
Juurevärv+lõikus+fs
lühikesed juuksed 62€
poolpikad juuksed 67€
pikad juuksed 73€
Värvieemaldus+värv+lõikus Alates 107€
Tuka lõikus (ilma pesuta) 7-12€
Toonimine 17-30€

Juuksuriteenus lastele

Juukselõikus poistele kuni 6a kuni 12€
Juukselõikus poistele kuni 12a kuni 17€
Juukselõikus tüdrukutele kuni 6a kuni 17€
Juukselõikus tüdrukutele kuni 10a kuni 23€

Keemiline töötlus

Keemilised lokid+lõikus+fs
lühikesed juuksed 67–73€
poolpikad juuksed 73–79€
Keemiline lokk+värvimine+lõikus
lühikesed juuksed 84–95€
poolpikad juuksed 95–106€

Professionaalne juusteravi

K18

Me kõik oleme kogenud juuksekahjustusi, mis on tingitud kas keemilisest töötlusest, mehaanilisest või kuumtöötlusest ja isegi keskkonnamõjudest. Aja jooksul hakkavad need mõjutused meie juukseid lammutama. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne kahjustusi. Uus K18 süsteem annab tagasi enesekindluse võttes kasutusele uue, revolutsioonilise peptiidi! Esimene toode ajaloos, mis on võimeline looma uue sideme keratiiniahelas. 

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juuste kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas.

Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K18 juurde. K18 sobib kõigile juustele ja juuksetüüpidele ja on võimeline andma püsiva tulemuse, parandades ja ravides juukse nelja minuti jooksul!

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame peale salongis tehtud juuksehooldust kasutada K18 maski 3-4 järjestikusel korral kodusel pesul ning seejärel jätkata oma tavapärase niisutava palsami kasutamist järgmise külaskäiguni salongi. Nii saame parandada iga kord ühe uusi keratiinisildu ja säilitada terved juuksed. Parima tulemuse jaoks konsulteeri oma juuksuriga, milline on just Sinu juustele sobivaim hoolduskuur.

OLAPLEX

Olaplex sisaldab endas patenteeritud tehnoloogiat, mis on äärmiselt efektiivne just keemiliselt kahjustatud ehk värvitud, blondeeritud või kuumtöödeldud juuste taastamisel. Olenemata juuksetüübist on võimalik sellega vähendada otste lõhenemist, tugevdada juukseid seestpoolt, kaitsta juuksestruktuuri ning hoida juuste tervet välimust. See ei sisalda parabeene, sulfaate ega muid kahjulikke aineid ning piisab selle kasutamisest vaid kord nädalas, et saavutada terve ning kena juuste välimus.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab see taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele. Parimate tulemuste saavutamiseks kombineeri salongihooldust koduse juuksehooldusega – küsi oma juuksurilt individuaalset hooldusprogrammi!

 

UUS! OLAPLEX® BROAD SPECTRUM CHELATING TREATMENT ehk LAIATOIMELINE SÜVAPUHASTAV HOOLDUS

See professionaalne ja tugevatoimeline süvahooldus tungib läbi juuksekutiikuli kuni kortekskihini, puhastades juuksed tõhusalt, säilitades seejuures kõik olulised valgud ning jättes need niisutatuks. See hooldus eemaldab erinevad raskemetallid, mineraalid, kloori, keskkonnasaaste-, vase- ja kaltsiumijäägid ning suurendab kõigi keemiliste teenuste ja töötluste tõhusust.

SÜVAPUHASTAVAD JA HOOLDAVAD AINED
Ülitõhus laiatoimeline segu, mis sisaldab C-vitamiinirikast kakadu ploomi ekstrakti, mis tungib kuni kortekskihini ja puhastab juuksed sügavuti, eemaldades erinevad juukseid kahjustavad jäägid, värskendades ja rahustades peanahka.

BIS-AMINOPROPÜÜLDIGLÜKOOLDIMALEAAT
Patenteeritud OLAPLEX® tehnoloogia, mis taastab katkenud juuksesidemed, et oluliselt parandada juuste tugevust, terviklikkust ja väljanägemist.

► Eemaldab kahjulikud osakesed juukseid kahjustamata.

► C-vitamiinirikas kakadu ploomi ekstrakt puhastab sügavuti ja pakub antioksüdantset kaitset keskkonnasaaste ja vabade radikaalide eest.

► Tõhustab kõigi keemiliste teenuste toimimist.
► Kirgastab juuksevärvi ja parandab helestamistulemusi.

► Taastab loomuliku läike, pehmuse ja käsitletavuse.

OLAPLEX juuksehooldus 50€
UUS! OLAPLEX laiatoimeline süvapuhastav hooldus 40€
OLAPLEX juuksehooldus lisatuna värviteenusele +17€
OLAPLEX juuksehooldus lisatud lõikusele +23€
K-18 juuksehooldus 45min 45€
K-18 juuksehooldus lisatuna värvi-või lõikusteenusele +17€
Wella SP niisutava juuksemaski lisamine +6€

related articles

Müügitingimused