Juuksuriteenused

Kasutame professionaalseid brände Schwarzkopf,  Emsibeth SPA ja Wella Professionals. Tooteid on võimalik meilt kohapealt ka kaasa osta, et juuste eest võimalikult hästi ka kodutingimustes hoolitseda.
Emsibeth SPA Cromakey Oil õlivärvid on ammoniaagivabad ja ei riku klientide ega juuste tervist. Värvid lõhnavad meeldivalt, tunduvad juustel pehmena ega ärrita peanahka.

 

Meie juuksurid koolitavad ja täiendavad end pidevalt, et olla kursis erinevate moestiilide-ja lõikustega ning pakkuda oma klientidele parimaid kaasaegseid lahendusi.

 

Lisaks klassikalistele juuksuriteenustele pakume ka Joico ravisarja kui ka Kerastase juuksehooldusi ja uut K-18 revolutsioonilist juuksehooldust ning tänaseks juba ülemaailmselt tuntud OLAPLEX hooldust juustele. 

Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus. Maksimaalne juuksestruktuuri taastaja, mille neljaastmeline süsteem muudab ka kõige tuhmimad juuksed taas läikivaks ja terveks. Hoolduse käigus sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid. Seejärel neutraliseeritakse juuksed ning suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud juuksekarvad. Kolmandas etapis taastatakse rikutud juuksed ning lõpuks niisutatakse juuksed.

Kerastase K-water abil saad silmipimestavalt säravad juuksed! Kerastase uus professionaalne juuksehooldus raputab juuksehoolduspraktikat kogu maailmas. Esimene Kerastase taastav lamellaarne hooldus muudab Su juuksed intensiivselt säravaks ja sulgkergelt voogavaks. See uus juuksurisalongides teostatav juuksehooldus taastab ja turgutab Su juukseid otsekohe, ilma neid koormamata.

Uus revolutsiooniline K-18 süsteem võtab kasutusele uue bioaktiivse peptiidi, mis taastab Sinu juuste tervise! See on ainulaadne peptiidiühend, mis kaardistati 10 aastase uurimustöö tulemusena. Peptiidil on erakordne võimekus üles ehitada uued sidulfiid-ja keratiinsillad. Täiuslik kaitse ilma keemiata, jäljendades loomulikku biomimeetika kulgu!

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juuste kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas. Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K-18 juurde. Kõikidele juuksetüüpidele, igale põlvkonnale.

Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha! Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Õigupoolest on see ainus asi peale ilukirurgia, mis võib muuta seda, kuidas Sa end oma nahas tunned.

OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.

Usaldage end meie kogenud stilistide kätesse!

Juuksuri hinnakirja täpsustused

Ülipaksude juuste puhul lisandub 10% materjalikulu

Valides Wella Illumina värvi lisandub 10% materjalikulu

Lühikeste juuste all mõtleme järgulise lõikuse korral kõrvukatvat pikkust; poolpikad juuksed ulatuvad ühepikkuse lõikuse korral lõuajooneni ja järgulise lõikuse korral õlanukkideni; pikkade juuste all peame silmas õlgadest allapoole ulatuvaid juukseid.

Käesolevas hinnakirjas kasutatud lühend „fs“ tähistab föönisoengut.

Värvieemalduse teenuse broneerime peale esmast konsultatsiooni, mille käigus selgineb ka teenuse lõpphind (alates 90€).

Juuksuriteenus meestele

Juuste pesu + kuivatus 7–10€
Juukselõikus masinaga (pesu+fs) 15€
Juukselõikus (pesu+fs)
juukselõikus 20€
stiililõikus 25€
Värv (või triip)+lõikus+fs
lühikesed juuksed 47–53€
poolpikad juuksed 53–60€

Juuksuriteenus naistele

Pesu+fs 18–25€
Pesu+sirgendamine 22-28€
Pesu+pidulik ülespandud soeng 30–40€
Pesu+lokid 25–35€
Punutis 10-25€
Juukselõikus (pesu + fs)
lühikesed juuksed 28€
poolpikad juuksed 31€
pikad juuksed 33€
stiililõikus 43€
Värvimine + fs
lühikesed juuksed 50–55€
poolpikad juuksed 55–60€
pikad juuksed 60–66€
ülipikad juuksed 66-80€
Erivärvimine (Balayage, Ombre) al 90€
Värv+lõikus+fs
lühikesed juuksed 55–60€
poolpikad juuksed 60–66€
pikad juuksed 66–75€
ülipikad juuksed 75-95€
Triip+fs
lühikesed juuksed 50–57€
poolpikad juuksed 57–63€
pikad juuksed 63–69€
ülipikad juuksed 69-85€
Triip+lõikus+fs
lühikesed juuksed 57–63€
poolpikad juuksed 63–70€
pikad juuksed 70–80€
ülipikad juuksed 80-100€
Värv+triip+fs
lühikesed juuksed 55–60€
poolpikad juuksed 60–66€
pikad juuksed 66–80€
ülipikad juuksed 80-95€
Värv+triip+lõikus+fs
lühikesed juuksed 60–70€
poolpikad juuksed 70–80€
pikad juuksed 80–90€
ülipikad juuksed 90-105€
Juurevärv+fs (kuni 2 cm väljakasv)
lühikesed juuksed 48€
poolpikad juuksed 52€
pikad juuksed 55€
Juurevärv+lõikus+fs
lühikesed juuksed 53€
poolpikad juuksed 55€
pikad juuksed 60€
Värvieemaldus+värv+lõikus Alates 90€
Tuka lõikus (ilma pesuta) 3-7€

Juuksuriteenus lastele

Juukselõikus poistele kuni 6a kuni 10€
Juukselõikus poistele kuni 12a kuni 13€
Juukselõikus tüdrukutele kuni 6a kuni 10€
Juukselõikus tüdrukutele kuni 10a kuni 15€

Keemiline töötlus

Keemilised lokid+lõikus+fs
lühikesed juuksed 55–60€
poolpikad juuksed 60–65€
pikad juuksed 65–80€
ülipikad juuksed 80-95€
Keemiline lokk+värvimine+lõikus
lühikesed juuksed 73–80€
poolpikad juuksed 80–90€
pikad juuksed 90–100€
ülipikad juuksed 100-125€
Ülipikkade juuste (al 50 cm) lokk alates 70€

Professionaalne juusteravi

Joico juukseravi eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ja toita ning ravida juukseid intensiivselt nii seesmiselt kui ka väliselt. Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus. Joico ravi on tõhusaks abivahendiks kõikidele klientidele. Ühetunnine raviprotseduur koosneb neljast etapist.

Esmalt puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldatakse vees lahustumatud silikoonid ja viimistlustoodete jäägid (sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid). Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt, on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane. Seepärast ühtlustatakse teises etapis pH-tase juurtest otsteni, mille tulemusena muutub juus siledaks (neutraliseeritakse juuksed, siis suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud karvad). Järgnevalt tugevdatakse juukseid, et vähendada nende katkemist (taastatakse rikutud juuksed).

Viimases etapis lisatakse juustele niiskust, samal ajal tehes peanahamassaazi. Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustunud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat. Joico ravi soovitame kõikidele juustetüüpidele va. enne keemilist töötlemist. Joico juukseravi aitab eemaldada viimistlustoodete jääke juustest. Ravi puhastab juukseid ka ladestunud mineraalidest, samal ajal rohkem niisutades ning taastades. Samuti suurendab see juuksekarvade elastsust ning tugevdab läiget.

K Water`i abil silmipimestavalt säravad juuksed! Kerastase uus professionaalne juuksehooldus raputab juuksehoolduspraktikat kogu maailmas. Esimene Kerastase taastav lamellaarne hooldus muudab Su juuksed intensiivselt säravaks ja sulgkergelt voogavaks. See uus juuksurisalongides teostatav juuksehooldus taastab ja turgutab Su juukseid otsekohe, ilma neid koormamata.

Juuksurisalongist lahkudes soovib igaüks endale säravaid juukseid.  Ent kui Sul pole lihtsalt aega istuda maha juuste süvahoolduseks? Nüüd võid särada silmapilkselt!  K Water’i läbimurdev lamellaarne tehnoloogia võimaldab Sul saada ühe hetkega perfektsed jalustrabavad juuksed, ilma neid koormamata. On tore saada juuksurisalongi külastusel osa süvahooldusest, kas siis lisaks juuste lõikamisele, värvimisele või soengusse seadmisele. Probleem on selles, et traditsiooniliste hoolduste korral võtab hooldusaine imendumine tavaliselt mõned minutid aega. Tuleb istuda kraanikausi ääres või juuksekuivati all, et saada hooldusest kogu hüve, võimalik, et  muretsed sealjuures, et hooldusaine  katab pead liiga paksu kihina, mis juuksed sorgu ajab…  Ja võib juhtuda, et loobud juuksehooldusest lihtsalt  põhjusel, et Su pole selleks aega. See probleem on nüüd lahendatud. Kasutades eesrindlikku lamelaarset tehnoloogiat, aktiveerub K Water silmapilkselt kokkupuutel veega  ning silub juuksekarvu, muutes juuste pinna veatult klaasjaks.  Juuksed on säravad ja lopsakad ning hämmastavalt sulgkerged! See on täiuslike juuste saavutamine üheainsa silmapilguga!  Erinevalt traditsioonilisest juuksemaskist, milles toimeained emulgeeruvad vedelas kreemis, põhineb K Water`i tervendav jõud selgel vedelikul. Aine mõjub juuksekarvadele otsekohe ning tuleb juuste loputamisel kergesti välja, jättes need sulgkergelt lehvima.  Juuksur kannab K Water`i peale pärast juuste šampooniga pesemist ning loputab juustest välja vahetult enne soengu tegemist, nii nagu traditsioonliste hoolduste korral. Vaid mõne sekundiga on Su juuksed kui uued! Uskumatult elegantne tulemus hetkega – siledad kergelt lehvivad klaasja säraga juuksed!

Uus revolutsiooniline K-18 süsteem võtab kasutusele uue bioaktiivse peptiidi, mis taastab Sinu juuste tervise! 

See on ainulaadne peptiidiühend, mis kaardistati 10 aastase uurimustöö tulemusena. Peptiidil on erakordne võimekus üles ehitada uued sidulfiid-ja keratiinsillad. Täiuslik kaitse ilma keemiata, jäljendades loomulikku biomimeetika kulgu!

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juuste kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas. Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K-18 juurde. Kõikidele juuksetüüpidele, igale põlvkonnale.

Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha! Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Õigupoolest on see ainus asi peale ilukirurgia, mis võib muuta seda, kuidas Sa end oma nahas tunned.

OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.

OLAPLEX juuksehooldus 45€
OLAPLEX juuksehooldus lisatuna värviteenusele 15€
K-18 juuksehooldus 45min 40€
K-18 juuksehooldus lisatuna värvi-või lõikusteenusele 15€
Joico 4-astmeline hooldav juukseravi 50min
lühikesed juuksed 30€
poolpikad juuksed 35€
pikad juuksed 40€
Joico 4-astmeline hooldav juukseravi koos lõikusega 80min
lühikesed juuksed 50€
poolpikad juuksed 58€
pikad juuksed 65€
Kerastase K-water hoolduse lisamine 15€
Wella SP niisutava juuksemaski lisamine 5€
https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html