Hooldused tulevasele emale

Sellel erilisel ajal tuleb keskenduda ka omaenda heaolule. Need hooldused on turvalised ja lõõgastavad Sind raseduse ajal.

Hooldused

Toniseeriv ja sügavniisutav näohooldus jääpalli massaažiga
50min
60€
Vaata veel
Karge ja niisutav meremineraalidega rikastatud mask koos „jääpallimassaažiga“ annavad näonahale supertoonuse ja klaari jume.

Karge ja niisutav meremineraalidega rikastatud mask koos „jääpallimassaažiga“ annavad näonahale supertoonuse ja klaari jume. Lisaks nahapinna koorimine, silendav ilukapsel, kätemassaaž ja pintslipai. Hoolitsus sobib samuti tundlikule ja kuperoosaga nahale./Hoolitsus ei sobi külmatundlikule nahale. Toniseeriv külmkarge „jääpallimassaaž“ niisutaval maskil värskendab naha kiirelt.

Hellitav ja rahustav pintslimassaažiga näohooldus
50min
60€
Vaata veel
Paitav ja rahustav pintslitega massaaž lõõgastab naha ja meeled.

Paitav ja rahustav pintslitega massaaž lõõgastab naha ja meeled. Lisaks niisutav-pehmendav kreemmask, silendav ilukapsel, kätemassaaž ja lõpetuseks taas pintslipai – tulemuseks tõeliselt hellitav hooldus väsinud nahale. Ideaalne hoolitsus kuivale, kuperoosaga ja ka tundlikule nahale. Inglitiiva puudutusena õrn ja rahustav pintslimassaaž rahustab ja hellitab nahka.

Sothys Inspirational Art & Beaute Signature kehahooldus
50/75min
65/80€
Vaata veel
Meeleline ja unikaalne hoolduse protokoll, mis ühendab värvid, massaaži ja muusika…

Nagu kunst erutab ka ilu meie meeli ja tekitab emotsioone. Meeleline ja unikaalne hoolduse protokoll, mis ühendab värvid, massaaži ja muusika…

Lõõgastavaks, energiat andevaks ja niisutavaks kehahoolduseks. Sinise iirise ekstrakti ja maisiõli sisaldav kehakoorija meenutab veearvaruste värskust, eemaldab tõhusalt ketenduse ja annab nahale pehmust ja elastsust. Kuuma päikest meenutav pehmendav ja toitev päevalilleõli ja kollase tulbi ekstraktiga, puidune ja vürtsikas massaažikreem pehmendab ja toidab nahka. Kehamähises sisalduv punase vesiroosi ekstrakt ja sheavõi toidavad, niisutavad ja pehmendavad nahka. Muskuslillede aroom meenutab jalutuskäiku läbi lõhnava lilleaia. Hooldusjärgselt on meel puhastatud, nahk pehmem, rohkem toidetud ja delikaatselt lõhnastatud. Avasta värvikirevad tunded!

Stressbuster massaažipakett
50/80min
48/65€
Vaata veel
Kombineerituna erinevad massaažiliigid, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi.

Stressbuster massaažipakett sisaldab endas kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi. Hooldus saab alguse selja-, kaela-ja õlavöötme massaažist, mis ärgitab aripäeva mured kohe seljataha jätma. Siis suundub tähelepanu jalatallal asuvatele reflektoorsetele punktidele ning selle kaudu energiakanalite avamisele. Massöör kasutab täieliku lõõgastustunde tekitamiseks nii bambusekeppe kui ka kuumi rätikuid. Edasi suundub tähelepanu peamassaažile, stimuleerides keha loomulikku tervenemisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Peamassaaži käigus puhastatakse energikanalid blokeeringutest. Stressbuster massaažipaketi lõpetab lõõgastav kätemassaaž.

Tai kehamassaaž
80min
95€
Vaata veel
Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega.

Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Tai massaaži nurgakiviks on õpetused kümnest eluenergia kanalist (sen) ja neljast eluelemendist: maa, tuli, vesi ja tuul (õhk). Teades ja tunnetades neid seaduspärasusi, tegeleb massöör nii kliendi keha kui ka vaimuga. Peamine eesmärk on kõrvaldada eluenergia ringluse häired. Massaaž koosneb erinevatest etappidest: kõigepealt avatakse energiakanalid, et tasakaalustada energiavool kehas; siis mõjutatakse erinevate vajutustehnikate abil kindlaid reflektoorseid punkte, mis mõjutavad kogu füüsist; seejärel lõdvestatakse lihased ning lõpetuseks sooritatakse energiat andvaid joogaharjutusi. Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi sporditraumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile.

OPI ProSpa Pamper maniküür
50min
40€
Vaata veel
Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end hellitava maniküüriga.

Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end OPI ProSpa Pamper hellitava maniküüriga. See maniküüride koorekihti kuuluv teenus pakub võrreldamatut koorimist, niisutust ja kaitset ning erinevaid massaažitehnikaid koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid. Elamus on hellitav ja virgastav ning tulemuseks on pehme ja särav nahk.

Opi ProSpa pediküür
50min
48€
Vaata veel
Efektiivne OpiPro Spa põhipediküüri hooldus kannab head hoolt Sinu jalgade eest.

OPI ProSpa põhipediküüris kasutatakse kõige olulisemaid OPI ProSpa tooteid, et leotada, koorida, lukustada niiskus ja siluda paksenenud nahka. Teenus lõpetatakse lõdvestava massaaži ja akupressuuritehnikatega.

Opi ProSpa Pamper pediküür
80min
58€
Vaata veel
Lõõgastage, lõdvestage ja turgutage end kõige nauditavama pediküüriga.

Parim pediküürielamus, mis tagab kõvanenud naha enneolematu pehmendamise, koorimise, niisutuse ja kaitse ning pika nauditava massaaži koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid. Lõõgastage, lõdvestage ja turgutage end kõige nauditavama pediküüriga.