Hooldused tulevasele emale

Sellel erilisel ajal tuleb keskenduda ka omaenda heaolule. Need hooldused on turvalised ja lõõgastavad Sind raseduse ajal.

Hooldused

Toniseeriv ja sügavniisutav näohooldus jääpalli massaažiga
50min
75€
Vaata veel
Karge ja niisutav meremineraalidega rikastatud mask koos „jääpallimassaažiga“ annavad näonahale supertoonuse ja klaari jume.

Karge ja niisutav meremineraalidega rikastatud mask koos „jääpallimassaažiga“ annavad näonahale supertoonuse ja klaari jume. Lisaks nahapinna koorimine, silendav ilukapsel, kätemassaaž ja pintslipai. Hoolitsus sobib samuti tundlikule ja kuperoosaga nahale./Hoolitsus ei sobi külmatundlikule nahale. Toniseeriv külmkarge „jääpallimassaaž“ niisutaval maskil värskendab naha kiirelt.

Hellitav ja rahustav pintslimassaažiga näohooldus
50min
75€
Vaata veel
Paitav ja rahustav pintslitega massaaž lõõgastab naha ja meeled.

Paitav ja rahustav pintslitega massaaž lõõgastab naha ja meeled. Lisaks niisutav-pehmendav kreemmask, silendav ilukapsel, kätemassaaž ja lõpetuseks taas pintslipai – tulemuseks tõeliselt hellitav hooldus väsinud nahale. Ideaalne hoolitsus kuivale, kuperoosaga ja ka tundlikule nahale. Inglitiiva puudutusena õrn ja rahustav pintslimassaaž rahustab ja hellitab nahka.

Sothys Hanakasumi kehahooldus
75min
80€
Vaata veel
Taastav ja toitev keharituaal on inspireeritud Jaapani traditsioonidest.

Hoolitsuse alguses kantakse üle kogu keha kirsiõie – riisi puudri koorija, mis eemaldatakse pehmete koorivate rätikutega. Aasia essentse sisaldava sheavõiga teostatakse kogukeha massaaž.

Välju sellest luksuslikust ülihellitavast hooldusest värske ja toidetud ihu ning õndsa meele ja vaimuga. Uuele elule äratatud tervik, tasakaalustatud harmoonias.

Bali Lulur kehahooldus
50min
65€
Vaata veel
Taevalikust Java saarest inspireeritud, tasakaalustav ja multi-sensoriaalne hooldus mõjub hellitavalt nii teie kehale, kui ka vaimule.

Rituaali alustab naha puhastamine kreemja koorijaga, mis soodustab uute rakkude tootmist, jättes kogu keha mõnusalt pehmeks ja kompaktseks.
Hoolduse lõpetab tõelist naudingut pakkuv massaaž naturaalse jogurtiga, mille koostis on rikastatud kaltsiumi, vitamiinide, lipiidide ning A ja B proteiinidega.
Teie keha saab juurde energiat, vitaalsust, niiskust, värskust ning elastsust. Nahk omandab õige füsioloogilise pH taseme ja muutub stressivabaks.
Kogu protseduuri tulemuseks on puhas, niisutatud nahk, tasakaalustatud energia, vereringe stimuleeritud tsirkulatsioon, lõdvestatud lihased ja suurepärane enesetunne.
Sa oled seda naudingut väärt!

Stressbuster massaažipakett
50min
50€
Vaata veel
Kombineerituna erinevad massaažiliigid, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi.

Stressbuster massaažipakett sisaldab endas kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi. Hooldus saab alguse selja-, kaela-ja õlavöötme massaažist, mis ärgitab aripäeva mured kohe seljataha jätma. Siis suundub tähelepanu jalatallal asuvatele reflektoorsetele punktidele ning selle kaudu energiakanalite avamisele. Massöör kasutab täieliku lõõgastustunde tekitamiseks nii bambusekeppe kui ka kuumi rätikuid. Edasi suundub tähelepanu peamassaažile, stimuleerides keha loomulikku tervenemisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Peamassaaži käigus puhastatakse energikanalid blokeeringutest. Stressbuster massaažipaketi lõpetab lõõgastav kätemassaaž.

India peamassaaž
45min
40€
Vaata veel
Teraapia käigus masseeritakse läbi kõik energiakanalid pea, kaela, näo ja õlgade piirkonnas, avades blokeeritud teed.

India peamassaaž on osa iidsest Ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda keha, hinge ja meele rännakute eest hoolitsema. Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka, stimuleerides keha loomulikku tervendamisvõimet ning hinge harmooniat. Teraapia käigus masseeritakse läbi kõik energiakanalid pea, kaela, näo ja õlgade piirkonnas, avades blokeeritud teed. Kui energia voolamine on takistatud, hakkavad levima stress, pingevalud ja juuste hõrenemine. Soovituslik pingete korral kaela ja õlgade piirkonnas, unetuse esinemisel ja vaimse puhastumise eesmärgil.

Kliendi soovile vastavalt tehakse india peamassaaži kas kuuma õliga või õlita. Soovitame eelnevalt broneerida aeg hooldusjärgseks juuksepesuks.

Tai kehamassaaž
80min
95€
Vaata veel
Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega.

Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Tai massaaži nurgakiviks on õpetused kümnest eluenergia kanalist (sen) ja neljast eluelemendist: maa, tuli, vesi ja tuul (õhk). Teades ja tunnetades neid seaduspärasusi, tegeleb massöör nii kliendi keha kui ka vaimuga. Peamine eesmärk on kõrvaldada eluenergia ringluse häired. Massaaž koosneb erinevatest etappidest: kõigepealt avatakse energiakanalid, et tasakaalustada energiavool kehas; siis mõjutatakse erinevate vajutustehnikate abil kindlaid reflektoorseid punkte, mis mõjutavad kogu füüsist; seejärel lõdvestatakse lihased ning lõpetuseks sooritatakse energiat andvaid joogaharjutusi. Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi sporditraumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile.

OPI ProSpa Pamper maniküür
80min
45€
Vaata veel
Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end hellitava maniküüriga.

Lõõgastuge, lõdvestuge ja turgutage end OPI ProSpa Pamper hellitava maniküüriga. See maniküüride koorekihti kuuluv teenus pakub võrreldamatut koorimist, niisutust ja kaitset ning erinevaid massaažitehnikaid koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid. Elamus on hellitav ja virgastav ning tulemuseks on pehme ja särav nahk.

Opi ProSpa pediküür
50min
48€
Vaata veel
Efektiivne OpiPro Spa põhipediküüri hooldus kannab head hoolt Sinu jalgade eest.

OPI ProSpa põhipediküüris kasutatakse kõige olulisemaid OPI ProSpa tooteid, et leotada, koorida, lukustada niiskus ja siluda paksenenud nahka. Teenus lõpetatakse lõdvestava massaaži ja akupressuuritehnikatega.

Opi ProSpa Pamper pediküür
80min
58€
Vaata veel
Lõõgastage, lõdvestage ja turgutage end kõige nauditavama pediküüriga.

Parim pediküürielamus, mis tagab kõvanenud naha enneolematu pehmendamise, koorimise, niisutuse ja kaitse ning pika nauditava massaaži koos akupressuuriga, et leevendada stressi ja pingeid. Lõõgastage, lõdvestage ja turgutage end kõige nauditavama pediküüriga.