fbpx

Lash Lift ehk ripsmete keemilise koolutamise tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed. Lash Lift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.  Lash Lift teenuse puhul koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Teenus ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt ja on täiesti valutu.

 

Brow Lift ehk kulmude keratiiniga lamineerimine on kulmuhoolitsuse protseduur, mis aitab ilma igasuguse sümmeetriata kulmud muuta ühtlaseks, täidetuks ja seda nahka kahjustamata. Spetsiaalne kulmukarvade manipuleerimistehnika annab võimaluse luua karvadele soovitud suuna, mõjutades sellega kulmu kuju ja mõningal juhul ka visuaalset täidlust. 

Väga tõrksate ja eri suunda hoidvate karvade puhul aitab kulmude lamineerimise protseduur neid sobivasse suunda vormida, karva pehmendada ja siluda ning ka visuaalselt kulmukaart tõsta. Samuti saab selle abil peita augukesi kulmudes ning luua tihedamate kulmude muljet või pikendada kulme külje suunas. Protseduuri järgselt jäävad kulmud sellisesse asendisse, mis kulmutehnik neile annab ning võimaldab kulmudel välja näha hoolitsetud, säravad, siledad, läikivad ning neile on kaunis kuju. Kulmude lamineerimine on heaks alternatiiviks püsimeigile, kuid sobib suurepäraselt ka kombinatsioonis püsimeigiga. Viimase puhul tuleks kõigepealt läbi viia kulmude lamineerimise protseduur ning alles 2 päeva pärast püsimeik.

 

PLUSSID

» Pärast lamineerimist on lihtne kulme õigesse suunda/asendisse sättida.

» Pärast kulmude värvimist püsib värv kauem.

»  Karvad paksenevad/muutuvad täidlasemaks/volmüümikamaks, muutuvad läikivaks ja siledaks.

»  Protseduur on mugav ega põhjusta valu, nagu näiteks kulmude tätoveerimine.

»  Peale 24 h võite külastada sauna, basseine, spa-d, ujuda merevees, hõõruda nägu.

»  Kohene tulemus, ei ole pikka taastumisperioodi.

»  Pärast ei ole vaja igapäevast kulmuhooldust.

 

MIINUSED

»  Ei saa “anda” alati tihedust ja suurendada kulmude mahtu.

»  Kulmudele pole alati võimalik varjata arme ja kiilaid kohti.

»  Karvad, mis kasvavad vastupidises suunas, ei ole alati võimalik reguleerida.

»  Perioodiliselt vajalik korrigeerimine.

»  Võib tekitada ärritust/ allergiat.

Kulmude ja ripsmete hooldused

Ripsmete värvimine 10€
Kulmude värvimine 10€
Kulmude modelleerimine 10€
Kulmude ja ripsmete komplekthooldus 26€
Ripsmete Lash Lift keemiline koolutus & värv 50€
UUS! Kulmude Brow Lift lamineerimine & värv 50€

related articles

Müügitingimused