Microblading on manuaaltehnikas kulmude püsimeik, mille käigus lisatakse naha pindmistesse kihtidesse vähesel määral pingmenti karva imiteerivas tehnikas nii, et luua üldine mulje kulmudest nii, nagu karvad seal loomulikult olema peaksid. Tegemist on kulmudisaini tehnoloogiaga, milles kasutatakse selleks vastavat “pliiatsit”.

Kõik microbladingu tehnikaga loodud kulmudisainid on loomulikult püsivamad kui lihtsalt kulmude värvimine ning ei ole võimalik võrrelda tatoveerimisega, sest umbes 1,5-2 aasta jooksul lahustub microbladingu protsessi käigus kasutatav pigment täielikult inimese kehas ning seda ei ole enam nahal näha. Seetõttu nimetataksegi microbladingu tehnikaga loodud kulmudisaini pealispindmiseks tatoveerimiseks.

Lash Lifti ehk ripsmete keemilise koolutamise tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed. Lash Lift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.  Lash Lift teenuse puhul koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Teenus ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt ja on täiesti valutu.

Volüümiripsmed koosnevad käsitsi valmistatud 3-8D ripsmetutikutest, tulemus on tihedam ja ühtlasem kui klassikaliste ripsmepikenduste puhul. Ripsmed on pehmed ja kohevad, kergesti kammitavad ja püsivad üldiselt paremini kui klassikalised ripsmepikendused.

Kulmude ja ripsmete hooldused

Ripsmete värvimine 8€
Kulmude värvimine 8€
Kulmude modelleerimine 8€
Microblading (kulmude püsimeik) 250€
Microblading hooldus 50€
Ripsmete Lash Lift keemiline koolutus+värv 50min 48€
Volüümiripsmete paigaldus 80min 65€
Volüümiripsmete hooldus 50min 45€

Make-Up (jane iredale, Collistar)

Kerge meik (mineraalpuuder, põsepuna, huuleläige, ripsmetušš) 10min 10€
Päevameik (mineraalpuuder, highlight, põsepuna, kulmumeik, kerge silmameik, ripsmetušs) 25€
Õhtumeik (mineraalpuuder, highlight, põsepuna, kulmumeik, huulemeik, intensiivne silmameik, ripsmetušš) 35€
Ripsmetutikute lisamine +5€
https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html