Lash Lifti ehk ripsmete keemilise koolutamise tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed. Lash Lift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.  Lash Lift teenuse puhul koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Teenus ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt ja on täiesti valutu.

Volüümiripsmed koosnevad käsitsi valmistatud 3-8D ripsmetutikutest, tulemus on tihedam ja ühtlasem kui klassikaliste ripsmepikenduste puhul. Ripsmed on pehmed ja kohevad, kergesti kammitavad ja püsivad üldiselt paremini kui klassikalised ripsmepikendused. Soovi korral on võimalik valida ka klassikalised ripsmepikendused, küsi lisa meie ripsmetehnikult!

Kulmude ja ripsmete hooldused

Ripsmete värvimine 8€
Kulmude värvimine 8€
Kulmude modelleerimine 8€
Ripsmete Lash Lift keemiline koolutus+värv 50min 48€
Volüümiripsmete paigaldus 120min 75€
Volüümiripsmete hooldus 120min 55€

Make-Up (jane iredale, Collistar)

Kerge meik (mineraalpuuder, põsepuna, huuleläige, ripsmetušš) 10min 10€
Päevameik (mineraalpuuder, highlight, põsepuna, kulmumeik, kerge silmameik, ripsmetušs) 25€
Õhtumeik (mineraalpuuder, highlight, põsepuna, kulmumeik, huulemeik, intensiivne silmameik, ripsmetušš) 35€
Ripsmetutikute lisamine +5€
https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html