fbpx

Lash Lift ja Brow Lift hooldusi teostame RUTHIE BELLE toodetega. Mille poolest on Ruthie Belle tooted erilised? 

Hooldusi teostatakse tsüsteamiinipõhise koolutusemulsiooniga – kasutuses ei ole tavapäraselt tugevaid kemikaale, vaid eriti pehmetoimelised koostised. Tooted on Ruthie Belle enda poolt välja töötatud ja toodetud Euroopa Liidus ning on unikaalsed terves ripsmemaailmas.

 

LASH LIFT ehk ripsmete keemilise koolutamise tulemuseks on loomulikud, lopsakad ja kaunilt kooldunud ripsmed. Lash Lift võimaldab anda ripsmetele just sellise kuju, mis on kliendi näojooni, ripsmete anatoomilist ülesehitust ja soove arvesse võttes kõige loomulikum, püsivam ja atraktiivsem.  Lash Lift teenuse puhul koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Teenus ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt ja on täiesti valutu. Tulemus püsib keskmiselt 6-8 nädalat, sõltuvalt kliendi naturaalsetest ripsetest.

BROW LIFT ehk kulmude keratiiniga lamineerimine on kulmuhoolitsuse protseduur, mis aitab ilma igasuguse sümmeetriata kulmud muuta ühtlaseks, täidetuks ja seda nahka kahjustamata. Spetsiaalne kulmukarvade manipuleerimistehnika annab võimaluse luua karvadele soovitud suuna, mõjutades sellega kulmu kuju ja mõningal juhul ka visuaalset täidlust.

Väga tõrksate ja eri suunda hoidvate karvade puhul aitab kulmude lamineerimise protseduur neid sobivasse suunda vormida, karva pehmendada ja siluda ning ka visuaalselt kulmukaart tõsta. Samuti saab selle abil peita augukesi kulmudes ning luua tihedamate kulmude muljet või pikendada kulme külje suunas. Protseduuri järgselt jäävad kulmud sellisesse asendisse, mis kulmutehnik neile annab ning võimaldab kulmudel välja näha hoolitsetud, säravad, siledad, läikivad ning neile on kaunis kuju. Tulemuse püsivus sõltub kliendi kulmude tihedusest (mida rohkem on kulmukarvu, seda kauem püsib tulemus) ja sellest kui palju kulmude suunda muudetakse (mida vähem muudetakse suunda, seda kauem püsib tulemus).

Kulmude ja ripsmete hooldused

Ripsmete värvimine 12€
Kulmude värvimine 12€
Kulmude modelleerimine 12€
Kulmude komplekthooldus 22€
Kulmude ja ripsmete komplekthooldus 30€
Ripsmete Lash Lift keemiline koolutus & värv 50€
UUS! Kulmude Brow Lift lamineerimine & värv 50€
UUS! Ripsmete Lash Lift ja kulmude Brow Lift komplekthooldus 85€

related articles

Müügitingimused
sinine.ee