Sinu keha on Sinu tempel. Sinine Salong & Spa kutsub Sind endaga koos avasturetkele massaaži ja kehahoolduste maailma. Oleme valinud välja Sinule täiusliku lõõgastumise loomiseks massaažiliike erinevatest maailma kultuuridest ning laia valiku meeliülendavaid kehahooldusi. Sinu täiuslik lõõgastusretk saab alguse just siit. Lihtsad, efektiivsed ja ehtsad Spa elamused.

Sinine Salong & Spa valikus on:

 • klassikalised massaažid
 • erimassaažid
 • signatuur massaažipaketid
 • mini-spaa paketid

Sinine Salong & Spa kutsub oma kliente broneerima konkreetse hoolduse asemel iseendale mõeldud aega, mille jooksul terapeut saab konsultatsiooni käigus koostada just Sinule sobiva individuaalse hoolduse. Sinine Salong Ritual hooldus on iseendale pühendatud aeg, mille käigus saad Sina end täielikult usaldada meie terapeudi kätesse ning lasta iseendal lõõgastuda.

Vaata siit ka ERIPAKKUMISI.

Duaal-hooldused

Sinine Salong & Spa pakub võimalust nautida ka duaal-hooldusi, kus Sinule ja Sinu kaaslasele sooritatakse hooldused ühes toas ja samal ajal. Kui soovid nautida hooldusi oma kaaslasega üheskoos, palume märkida oma soov juba broneeringut tehes.

Sinine Salong & Spa klassikalised massaažid

Klassikaline massaaž
20/50/80min
25/42/62€
Vaata veel
Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi.

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

Aroomimassaaž
20/50/80min
28/45/65€
Vaata veel
Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.

Aroomimassaaž on iidne ravimise ja tervendamise kunst. Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme. Näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, lihaspinge, tselluliit. Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.

Klientide lemmik Süvakoe massaaž
45min
48€
Vaata veel
Sügavkoe massaaž vähendab valu, lihasspasme, kroonilist lihaste kokkutõmbumist, taastab nõrke lihaseid, parandab rühti, hingamist, taastab jõudu.

Sügavkoe massaaži vajatakse siis, kui süvalihasgrupid põhjustavad valu või rühiprobleeme. Süvalihastega tegelemine on tihtipeale vajalik selleks, et ravida konkreetset kehapiirkonda. Seda tehakse tavaliselt koos klassikalise massaažiga, mis soojendab esmalt pindmisi koekihte ning seejärel leevendab teatud piirkonna valu. Sügavkoe massaaži abil saab tegelda raskesti identifitseeritavate valupiirkondadega. Parima tulemuse saab süvalihaste venituse ja soojuse abil. Liigese vabastamine hoides seda paar minutit stabiilselt ühes asendis võimaldab jõuda muidu raskesti ligipääsetavate süvalihaste ja kõõlusteni. Sügavkoe massaaž võib olla valuline, kuid õige hingamise ja vabastustehnikate abil on tulemus seda igati väärt.

Sügavkoe massaaž vähendab valu, lihasspasme, kroonilist lihaste kokkutõmbumist, taastab nõrke lihaseid, parandab rühti, hingamist, taastab jõudu.

Sportmassaaž
50/80min
50/70€
Vaata veel
Massaaž mõjub lõdvestavalt kurnatud lihaste, krooniliste valude ja ületreenituse ning üleväsimuse korral.

Sportmassaaž on loodud neile, kes soovivad klassikalisest tugevamat massaaži. Sportmassaaž on kooslus spetsiaalsetest võtetest ja tehnikate kompleksist, mille eesmärgiks on tõsta keha töövõimet ja tagada keha taastumine. Massaaž mõjub lõdvestavalt kurnatud lihaste, krooniliste valude ja ületreenituse ning üleväsimuse korral.

Tselluliidimassaaž
50min
50€
Vaata veel
Tselluliidimassaaž on ainevahetust, lümfi- ja vereringet elavdav eriti tõhus kogukehamassaaž.

Tselluliidimassaaž on ainevahetust, lümfi- ja vereringet elavdav eriti tõhus kogukehamassaaž. Tselluliidimassaaž elavdab vere- ja lümfiringlust, ergutades jääkainete väljumist puhastades seeläbi organismi. See on tõhus kogu keha töötlemine, mis, hoolimata oma intensiivsusest, pakub tõelist naudingut. Massaaž annab meeldiva värskustunde pikemaks ajaks innustades jätkama tervislikuma eluviisiga.

Add on! Kiviteraapia
20min
25€
Vaata veel
20-minutilist kuumakiviteraapiat saab lisada ükskõik millisele meie valikus olevale massaažile.

Koge täiuslikku süvalõõgastust, nautides massaažijärgselt vaikuses soojas kookonis olemist ja lastes oma kehal ja meeltel täielikult vaigistuda. 20-minutilist kuumakiviteraapiat saab lisada ükskõik millisele meie valikus olevale massaažile. Massöör asetab Sinu kehale kuumad kivid, mähib Sind soojadesse rätikutesse ning jätab Sind omaette nautima Sinu aega.

Kehale asetatud kuum kivi aitab vabastada lihaspingeid, vähendada valu ning seeläbi lõõgastada lihast täielikult. Soojus parandab lokaalset vereringet, kehale asetatud kuumad kivid parandavad energia voolamist ja tõstavad energiataset.

Sinine Salong & Spa erimassaažid

Sinine Salong Signature Ritual massaaž
110min
120€
Vaata veel
Sinule ja Sinu vajadustele vastavalt individuaalselt koostatud massaaži tseremoonia.

Sinine Salong Ritual massaaž on Sinu kingitud aeg iseendale, mille käigus saad Sina end täielikult usaldada meie terapeudi kätesse ning lasta iseendal lõõgastuda. Massaaž saab alguse konsultatsiooniga, mille käigus luuakse koos massööriga Sinule ja Sinu vajadustele vastavalt individuaalselt koostatud massaaži tseremoonia. Massaaži järgselt on võimalik Spaa lõõgastusalal nautida rohelist teed, tervislikke suupisteid ning soovi korral serveerime nautlemiseks Spaa lounge ka vahuveini. Sinu täiuslik lõõgastusretk saab alguse just siit.

Laavakivi massaaž
50/80min
50/70€
Vaata veel
See on ida ja lääne kultuuridest inspireeritud iidne kunst mis ühendab õrna ja lihtsa massaazi laavakivide teraapiliste omadustega.

See on ida ja lääne kultuuridest inspireeritud iidne kunst mis ühendab õrna ja lihtsa massaazi laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaz vähendab füüsilisi vaevusi ja leevendab nende põhjuseid aastatuhandete vanuse idamaise tarkuse ja kogemusega. Laavakividega massaaz põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial vooalta läbi kogu keha. Stimuleerib immuunsussüsteemi, parandab vere mikrotsirkulatsiooni.

Šokolaadi massaaž
50min
50€
Vaata veel
Sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule. Massaaž on tõeline hellitusretk nii stressi, halva meeleolu, kuiva naha, toonuse ja toitainete puuduse korral.

Šokolaadimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada nauditavat, meeliülendavat massaaži. See on sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule. Šokolaadil ja šokolaadi aroomil on tugev rahustav mõju, peletades stressi ja tekitades „õnnehormoone“. Mõjub lõõgastavalt antidepressandina kogu närvisüsteemile, ergutades serotoniini. Šokolaadiõlil on samas suurepärane niisutav toime, toites ja toniseerides nahka. Protseduuri järgselt on nahk sametiselt pehme. Šokolaad sisaldab looduslikku anti-oksüdanti, avaldades kasulikku mõju vereringele.

Massaaž on tõeline hellitusretk nii stressi, halva meeleolu, kuiva naha, toonuse ja toitainete puuduse korral.

Klientide lemmik Sheavõi massaaž
50min
50€
Vaata veel
Sheavõi massaaž leevendab, sügavniisutab ja toidab kuiva nahka.

Luksuslik shea on Lääne-Aafrikast pärit rikkalik võie, mida saadakse eksootilisest puust – võiseemnikust. Massaaž leevendab, sügavniisutab ja toidab kuiva nahka. Erinevad kliinilised uuringud on näidanud, et sheavõi mõju nahale on äärmiselt raviva ja hooldava toimega, sisaldades nahale vajalikke rasvhappeid, vitamiine ja teisi bioaktiivseid toitaineid.

Kaneeli-ingveri massaaž
50min
50€
Vaata veel
Kaneeli-ja ingveriõli toidab ja niisutab nahka ning on efektiivselt pinguldava ja salendava efektiga.

Kaneeli-ja ingveriõli toidab ja niisutab nahka ning on efektiivselt pinguldava ja salendava efektiga. Õli soodustab ainevahetust, aitab organismi puhastada, toniseerib ja värskendab; parandab naha ja nahaaluste kudede mikrotsirkulatsiooni ning verevarustust, samuti aktiviseerib rasvarakkude ainevahetust, vähendades suurepäraselt lokaalseid rasvaladestusi ja tselluliitti.

Kolmeteistkümnest looduslikust õlist koosnev segu pehmendab ja toidab nahka ning suurendab naha kaitsefunktsioone, aeglustades naha vananemist. Suur vitamiinide ja mineraalainete sisaldus ennetab ka naha veetustamist, aitab säilitada ja taastab selle elastsust.

Mesilasvaha massaaž
50min
50€
Vaata veel
Hoolikalt valitud looduslikud koostisosad, soe kookosõli, eeterlikud õlid ja looduslikud vahad pehmendavad ja niisutavad nahka külluslikult.

Ainulaadsed mesilasvaha massaažiküünlad sisaldavad kõrgekvaliteetseid looduslikke vahasid, kaitsvat mesilasvaha ja naha elastsust parandavat rahustavat kookoseõli. Sulamistemperatuur on vahemikus 49 – 60°C, mistõttu on võimalik kanda vedel massaaživaha otse nahale, teostada meeldiv ning soe massaaž. Hoolikalt valitud looduslikud koostisosad, soe kookosõli, eeterlikud õlid ja looduslikud vahad pehmendavad ja niisutavad nahka külluslikult. Massaažiküünalde unikaalsete aroomide valik ja küünalde mahe valgus loovad harmoonilise õhkkonna, mis soodustab lõõgastumist ja rahustab närvisüsteemi.

 • Apelsin & sidrunhein – virgutus & värskus. Naturaalne apelsini- ja sidrunheinaõli virgutab ja stimuleerib, eemaldab väsimuse ja kurnatuse. Eriline õlide kombinatsioon aktiveerib ja kosutab keha ning vaimu kui olete väsinud, loob positiivse meeleolu.
 • Lavendel & roosipuu – lõõgastus & rahu. Meeldiva aroomiga lavendel mõjub rahustavalt meie kehale ja vaimule ja sobib suurepäraselt stressinähtudega nahale.
 • Mesi & ingver – elujõud & harmoonia. Erilise „mesise piima“ mõjul taastub tasakaal ja elujõud. Harmooniline kokteil ja soojus, toetavad keha ja vaimu heaolu, on üldtugevdava toimega.

Looduslik meemassaaž
45/80min
40/65€
Vaata veel
Meemassaaž on päris Tiibetist ja see on suurepärane viis organismi puhastamiseks.

Meemassaaž on päris Tiibetist ja see on suurepärane viis organismi puhastamiseks. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, kehvveresuse, radikuliidi, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Mõjub hästi kerge väsimuse puhul, ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, on organismi puhastava ja toksiine väljutava toimega, samuti hea selgroo liikuvusele.

45-minutiline massaaž keskendub soovitud probleemsele piirkonnale, 80-minutiline massaaž hõlmab kogukeha massaaži.

Klientide lemmik Abhyanga Ayurveda massaaž
50min
75€
Vaata veel
Väga eriline, sügavalt lõõgastust pakkuv punktmassaaž, mis aktiveerib seisvat energiat.

Tõeline holistiline spaakogemus. Abhyanga (sõna-sõnalt: “õlimassaaž”) massaaž on väga eriline, sügavalt lõõgastust pakkuv punktmassaaž, mis aktiveerib seisvat energiat. Massaažis kasutatakse alati sooja õli, mille abil taastatakse “Prana” ehk energia liikumine. Abhyanga massaažis kasutatav õli toidab ja taaselustab kudesid ning võimaldab rakkudel puhastuda mürkainetest. Abhyanga omab sügavat ja tervendavat mõju, tasakaalustades keha, meelt ja mõistust. Massaaž suurendab kudede tugevust, parandab vereringet ning mõjub kogu kehale noorendavalt, eemaldab organismist mürkaineid ja vähendab stressi. Abhyanga massaažis mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (energia) punkte, mida leidub nii keha esi- kui tagaküljel, käsivartel, rinnal ja kõhul, seljal, pea ning kaelapiirkonnas.

Abhyanga Ayurveda massaaž algavab jalavanni ja jalgade koorimisega. See traditsiooniline tervitus auväärsetele külalistele on pärit iidsetest idamaistest tavadest, rituaal aitab vabaneda pingest ja stressist ning valmistab ette lõõgastavaks aromaatseks rännakuks. Seejärel valitakse hoolitsuses kasutatavad tooted lähtuvalt kliendi Dosha kehatüübist vastavalt eelnevalt täidetud kehatüübi testile, sest iga nahk vajab erinevaid vitamiine ja toitaineid ning põhjalikumat süvenemist murekohtade lahendamiseks.

Klientide lemmik Tiibeti holistiline massaaž kubudega
50min
75€
Vaata veel
Himaalaja kivide ja surnumeresoola idamaiste mõjutustega Tiibeti massaaž mõjub lõõgastavalt, kuid toimib efektiivselt siselihaseliselt ning luude tasandil.

Soojendatud mineraalide rikas segu Tiibeti kivipurust ning Surnumere sooladest, kombineerituna aroomiõlide ning idamaiste mõjutustega massaažiga mõjub lõõgastavalt, kuid toimib siselihaseliselt ning luude tasandil. Tulemuseks on tugev sünergia, mille dreneeriv efekt on märgata juba hoolitsuse käigus, kuid erakordne kogemus jääb meelde veel pikaks ajaks.

Tai Chi kõhumassaaž – ehk energeetiline toksiinidest puhastav kõhuteraapia
50min
40€
Vaata veel
Tänapäeva moodsast ja kiirest elustiilist tulenev stress, pinge ja negatiivsed emotsioonid kapselduvad meie kõhtu ja tekitavad palju probleeme.

Chi Nei Tsang ehk teraapiline toksiinidest puhastav chi massaaž on Hiina ravimassaaž, mis põhineb Hiina Traditsioonilisest meditsiinist tuntud 5-l elemendil ning käsitleb naba e. keskuse piirkonda, suunates organeid paremini tööle.

Chi Nei Tsang massaaž vabastab kõhus (kus enamik inimesi hoiab kinni oma stressi) olevaid pingeid, vabastab blokeeringus olevad organid, millega koos lahenduvad soolestiku probeemid ning viib sind tagasi loomulikku tasakaalu – aitab sul tunda ennast rahulikuna, puhastununa ja ”vibreerivana”.

CNT massaažis kasutatakse holistilist lähenemist. Keha, meele ja vaimu tasakaalustamisel kasutatakse massaažis Qi Gongi, Tai Chi ja Kung Fu tehnikaid.

Kes vajavad CNT-I?
Kõik!
-koolikuvaludes imikud, sest Qi on blokeeritud
-lapsed “kõva “ ja valutava kõhuga
-teismelised, kes east tingituna satuvad toksiine avastama ja tarbima ning on emotsioonaalselt haavatavamad ja tasakaalutud, lisaks veel “rämpstoidu” söömine
-täiskasvanud oma igapäevase stressi ja muretsemisega
-passiivse soolestikuga inimesed

Klientide lemmik India peamassaaž
45min
40€
Vaata veel
Teraapia käigus masseeritakse läbi kõik energiakanalid pea, kaela, näo ja õlgade piirkonnas, avades blokeeritud teed.

India peamassaaž on osa iidsest Ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda keha, hinge ja meele rännakute eest hoolitsema. Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka, stimuleerides keha loomulikku tervendamisvõimet ning hinge harmooniat. Teraapia käigus masseeritakse läbi kõik energiakanalid pea, kaela, näo ja õlgade piirkonnas, avades blokeeritud teed. Kui energia voolamine on takistatud, hakkavad levima stress, pingevalud ja juuste hõrenemine. Soovituslik pingete korral kaela ja õlgade piirkonnas, unetuse esinemisel ja vaimse puhastumise eesmärgil.

Kliendi soovile vastavalt tehakse india peamassaaži kas kuuma õliga või õlita. Soovitame eelnevalt broneerida aeg hooldusjärgseks juuksepesuks.

Thai jalamassaaž
50min
40€
Vaata veel
Thai jalamassaaž sobib hästi stressi ja vaimse väsimuse vastu, samuti aitab see leevendada paljusid terviseprobleeme.

Budistlikes kloostrites väljatöötatud traditsioonilises thai massaažis ühinevad india ayurveda ja hiina meditsiini poolt pakutavad kehahooldustraditsioonid. Thai massaaži puhul on hoolitsuse objektiks hiina meridiaanidega peaaegu identsed sen-kanalid, mida vajutatakse, hõõrutakse, pigistatakse ja venitatakse. Kogu keha tasakaalustava thai jalamassaaži aluseks on hiina meditsiinis kasutatavad refleksoloogilised jalakaardid. Organism saadab erinevate organite seisundi kohta informatsiooni keha pinnal paiknevatesse tsoonidesse. Jalatallal olevate piirkondade kaudu on võimalik mõjutada kogu keha.

Õlide ja kreemide kasutamine ning silitav massaažitehnika on saanud mõjutusi ka india ayurveda õpetusest. Thai jalamassaažis mõjutatakse jalgades olevaid liine, mida teatakse juba traditsioonilisest thai massaažist.

Thai jalamassaaž sobib hästi stressi ja vaimse väsimuse vastu, samuti aitab see leevendada paljusid terviseprobleeme. Hoolitsus vähendab stressi, parandab vereringet, annab juurde energiat, lisab kudedele paindlikkust ning ühendab keha ja vaimu!

Thai kätemassaaž
45min
40€
Vaata veel
Taist pärinev käemassaaž aitab leevendada käe (labakäe ja küünarvarre) probleeme ja pingeid ning refleksoloogiliselt mõjutab kogu keha toimingute tasakaalustamist.

Käemassaažist saavad leevendust kõik, kelle töö või elu on seotud käte peenmotoorikaga ning sundasenditega: sh arvutiga töötajad, instrumentalistid või lihtsalt suured nutitelefoni fännid.

Võrreldes jala refleksoloogilise käsitlemisega, on käe käsitlus kiirema toimega ja mõjutab kõige rohkem emotsionaalset tasandit, aitab leevendada stressi ja depressiooni, sobib hästi ka neile, kes ei soovi või kellele ei saa teostada teisi refleksoloogilisi teraapiaid (näiteks jalamassaaži).

Massaaž on puudutus, energiavahetus, kontakt, mille käigus toimub tasakaalustamine. Käemassaaž võib olla esimeseks turvaliseks kogemuseks puudutuse tervendavast mõjust neile, kes pole varem massaažis käinud.

Thai kehamassaaž
80min
75€/95€
Vaata veel
Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega.

Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Tai massaaži nurgakiviks on õpetused kümnest eluenergia kanalist (sen) ja neljast eluelemendist: maa, tuli, vesi ja tuul (õhk). Teades ja tunnetades neid seaduspärasusi, tegeleb massöör nii kliendi keha kui ka vaimuga. Peamine eesmärk on kõrvaldada eluenergia ringluse häired.

Massaaž koosneb erinevatest etappidest:

 • kõigepealt avatakse energiakanalid, et tasakaalustada energiavool kehas;
 • siis mõjutatakse erinevate vajutustehnikate abil kindlaid reflektoorseid punkte, mis mõjutavad kogu füüsist;
 • seejärel lõdvestatakse lihased ning lõpetuseks sooritatakse energiat andvaid joogaharjutusi.

Tai traditsiooniline massaaž võib olla lihtsalt lõõgastav, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi sporditraumade taastusraviks, lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile.

Thai massaaži seanss viiakse läbi põrandal asuval matil, hind 95€ või massaažilaual, hind 75€.

Shiatsu kehamassaaž
80min
75€/95€
Vaata veel
Massaaž viib inimese seansi ajal puhkeseisundisse, mis mõjub sama kosutavalt ja taastavalt nagu magamine.

Shiatsu massaaž on jaapanist pärit teraapiavorm, mis ühendab endas klassikalise hiina meditsiini teadmised. Shiatsu koosneb kahest sõnast:shi tähendab sõrme ning atsu vajutust. Shiatsu massaaž hõlmab endas digipunktuuri ja spetsiaalseid venitusharjutusi. Läbi shiatsu massööri teadlike sõrmevajutuste taastatakse normaalne energiavool. Tulemuseks on lõõgastunud olek, taastunud energiavarud ning parem keha tunnetamine. Lisaks lõõgastavale toimele ja keha energiavarude taastamisele sobib shiatsu ka krooniliste haiguste raviks.

Massaaž viib inimese seansi ajal puhkeseisundisse, mis mõjub sama kosutavalt ja taastavalt nagu magamine. Leebe ja empaatiline lähenemine toob häid tulemusi. Masseeritav hakkab rohkem mõtlema ja tajuma oma keha olukorda ning omandab võime kuulata tulevikus paremini oma keha häiresignaale.

Shiatsu seanss viiakse läbi põrandal asuval matil, 95€ või massaažilaual 75€.

Lomi-Lomi massaaž
70/100min
80€/110€
Vaata veel
Massaaži tehakse rohke soojendatud õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid.

Sügavalt lõõgastav Lomi-Lomi massaaž tuli meile Havai saarte iidsetest templitest ja on üks saladuslikematest massaažidest. Lomi massaaž on imeline tervendamise kunst ja eriline kogemus. Massaaži tehakse rohke soojendatud õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid.

Erinevalt klassikalisest massaažist kasutab terapeut seansi jooksul käelaba asemel masseerimiseks küünarvarre pehmet osa. Massaaži ajal liigub terapeut pidevalt ühelt keha poolelt teisele, mis aitab tasakaalustada inimkeha paremat ja vasakut poolt ning äratada uinunud energiaid. Rohke õli kasutamine annab võimaluse kasutada võtteid, mis erinevad klassikalisest käsitlusest aga aitavad vabaneda seljapingetest mängleva kergusega. Osa võtteid on sooritatud nii, et kahte erinevat kehaosa masseeritakse ühekorraga, mis lülitab inimaju analüüsiga tegeleva osa välja, kuna selle mehhanism ei suuda keskenduda kahele asjale korraga. Läbi selle toimub süvalõdvestus ja meelte puhkus.

Massaaži tulemusel toimub organismi taastumine füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Paranenud vereringe, liigeste liikuvuse ja lihaste lõdvestumise tulemusel vabanetakse pingetest, vanadest emotsioonidest ja blokeeringutest. Massaaž paneb kehas energia vabalt voolama, keha iseennast tervendama ning inimene tunneb end täidetuna armastusega. Pealaest jalataldadeni ulatuvate rütmilised puudutused juhatavad energiavoogu sinu kehas leidmaks parimat teed sinu omaenese energiavoolus läbi tšakrate ja meridiaanide. Vabanemine vanast energiast, toitumine uuenenud energiast ja motivatsioon minna kaasa küllusliku rahu ja vaikuse voogamisega sinus.

Reiki energiateraapia massaaž
75min
65€
Vaata veel
Vaimne tehnika, mis parandab inimese vaimset ja füüsilist seisundit energiate manipuleerimise abil käte pealepanemise teel.

Reiki on üks iidsemaid ravimeetodeid mida inimkond teab; ulatudes tagasi 20.sajandi algusesse, millal jaapanlane Mikao Usui töötas välja vaimse tehnika, mis parandab inimese vaimset ja füüsilist seisundit energiate manipuleerimise abil käte pealepanemise teel. Reiki andmine tähendab käte asutamist keha peale või kohale ja vahendaja on ainult kanal, kes laseb sellel elujõul ravitava kehasse voolata.

Reiki aitab kaasa igasugusele paranemisele, samuti annab ta vaimset selgust erinevate probleemide puhul, mille ees te seisate. Võib anda jõu muutusteks, mida vajate või soovite. Igale inimesele mõjub reiki erinevalt andes just seda mida inimene kõige rohkem vajab. Samuti saab reikiga ravida mitte ainult sümptomeid, vaid ka häirete põhjuseid. Reiki eesmärgiks on anda kehale lisaenergiat, mida keha vajab.

Energiateraapia massaaž saab alguse lõõgastavast massaažist ning jätkub Reiki energiateraapiaga. Teraapilist massaažikogemust viib läbi massöör ja Reiki terapeut Merike Saame.

Sinine Salong & Spa Signatuur massaaž

Klientide lemmik Asian Retreat massaažipakett
105min
105€
Vaata veel
Aasia-stiilis heaolurituaal, milles on kombineeritud tai jala- ja kehamassaaž, shiatsu massaaž ja india peamassaaž.

Tõeliselt imeline ja innustav eemaldumine iidsete Aasia traditsioonide juurde. Jäta selja taha oma igapäevamured ning vabane stressist ja pingest oma kehas ja vaimus. Ühe tunni ja nelikümne viie minutine Aasia-stiilis heaolurituaal, milles on kombineeritud tai jala- ja kehamassaaž, shiatsu massaaž ja india peamassaaž.

Rituaal algab teretulemast puudutustega jalgadele, mille käigus avab masseerija kuuma rätiku abil sinu jala survepunktid ja aitab su vaimul lõõgastuda. Seejärel on aeg ette võtta kogu keha, kasutades tai ja shiatsu massaaži tehnikaid. Massaaž on inspireeritud joogaasenditest ning selles domineerib meditatiivne rütmiline kätega muljumine ja süvavenitus. Shiatsu põhineb Hiina ja Jaapani energiamediaanide kontseptsioonil ning selles kasutatakse tervislike eesmärkide saavutamiseks akupunktuuri punktide muljumist. Mõlemad massaažipraktikad on tuhandete aastate vanused ja neid peetakse tõhusaks nii hingeliste, füüsiliste kui ka emotsionaalsete probleemide ravis.

Järgmiseks tuleb jõustav ja sügavalt lõõgastav tai jalamassaaž, mis hõlmab kätega masseerimist, reflektoorsete punktide venitamist ja akupressuuri. Rituaal sisaldab shiatsu, refleksoloogia ja hiina massaaži elemente. Imeline rituaal lõppeb india peamassaažiga. Seda ajurveeda süsteemil põhinevat ravi on Indias praktiseeritud üle tuhande aasta. Selle eesmärk on eemaldada sinu energiakanalitest tõkked, mis tekitavad negatiivse energia kuhjumist ja seeläbi tervisehäireid, tasakaalustada tšakrad, stimuleerida keha enese ravimise võimet ja kõrvaldada stressi. Energiakanalite avamiseks masseeritakse pead, kaela ja nägu. Rituaali võib teha õliga või õlita – teata oma eelistusest masseerijale.

Kliendid lahkuvad Aasia puhkuselt lõõgastunud, tasakaalustatud ja jõustatuna. Rituaali eelisteks on jalgade verevarustuse tõhustamine, stressi vähendamine, lõõgastus, parem tuju, vaimne selgus, suurem energilisus, parem ja sügavam uni. Lõõgastav hooldus stimuleerib ainevahetust, leevendab lihaspinget ja suurendab liigeste paindlikkust.

Rituaal, mida koged kui helendavat sära enda sees ja ümber.

Klientide lemmik Royalty massaažipakett
80min
85€
Vaata veel
Terve keha käsitlus, kasutades punktmassaaži, sportmassaaži, india peamassaaži, thai jalamassaaži ning kuumi laavakivisid.

Massaaži käigus käsitletakse tervet keha, kasutades punktmassaaži, sportmassaaži, india peamassaaži, thai jalamassaaži ning kuumi laavakivisid. Klassikalise massaaži tehnikad on tavapärasest jõulisemad.

Rituaal algab kuumade kivide asetamisega seljale ja peopesadele, millele järgneb jalgadele ja jalataldade punktmassaaž. Rituaal jätkub peopesa punktmassaažiga, kust massöör suundub masseerima selja-, kaela- ja turjaala ning rituaali esimene pool lõppeb stressileevendava peamassaažiga. Keha täielikuks lõõgastumiseks asetab massöör kuumad kivi varvaste vahele ja kõhule, samal ajal sooritades massaaži jalgadele ning kaelapiirkonnale. Rituaal lõppeb venitustega.

Läbivalt kasutatakse massaažis erinevaid massaaživõtteid- ja tehnikaid ning vaheldumisi tehakse massaaži kätega ja kuumade laavakividega.

HotChocolate massaažipakett
80min
85€
Vaata veel
Suurepäraselt lõõgastav kombinatsioon šokolaadi ja laavakivi massaažist.

Suurepäraselt lõõgastav kombinatsioon šokolaadi ja laavakivi massaažist. Laavakivimassaaž on ida ja lääne kultuuridest inspireeritud iidne kunst, mis ühendab massaaži laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž vähendab füüsilisi vaevusi ja leevendab nende põhjuseid aastatuhandete vanuse idamaise tarkuse ja kogemusega. Laavakividega massaaž põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial vooalta läbi kogu keha. Stimuleerib immuunsussüsteemi, parandab vere mikrotsirkulatsiooni, parandab ainevahetust, võtab maha blokadid, tasakaalustab energiavood.

Šokolaadimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada nauditavat, meeliülendavat massaaži. See on sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule. Šokolaadil ja šokolaadi aroomil on tugev rahustav mõju, peletades stressi ja tekitades „õnnehormoone“. Mõjub lõõgastavalt antidepressandina kogu närvisüsteemile, ergutades serotoniini.

Šokolaadiõlil on samas suurepärane niisutav toime, toites ja toniseerides nahka. Šokolaad sisaldab looduslikku anti-oksüdanti, avaldades kasulikku mõju vereringele. Massaaž on tõeline hellitusretk nii stressi, halva meeleolu, kuiva naha, toonuse ja toitainete puuduse korral.

Klientide lemmik Stressbuster massaažipakett
50/80min
55/70€
Vaata veel
Sisaldab kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi.

Stressbuster massaažipakett sisaldab endas kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi. Hooldus saab alguse selja-, kaela-ja õlavöötme massaažist, mis ärgitab aripäeva mured kohe seljataha jätma. Siis suundub tähelepanu jalatallal asuvatele reflektoorsetele punktidele ning selle kaudu energiakanalite avamisele. Edasi suundub tähelepanu peamassaažile, stimuleerides keha loomulikku tervenemisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Peamassaaži käigus puhastatakse energikanalid blokeeringutest.

Stressbuster massaažipakett on olnud läbi aastate meie klientide lemmik. Meil on rõõm tutvustada Stressbusteri uut laienenud valikut, et stressileevendus veelgi efektiivsem oleks!

 • Stressbuster “Warm” – selja-, õla- ja jalapiirkonna puhul kasutatakse massaažis kuumi laavakive
 • Stressbuster “Aroma” – seljamassaaži puhul kasutatakse Sinu poolt valitud aroomiõli või aromaatset massaažiküünalt
 • Stressbuster “Strong” – veelgi sügavamaks ja efektiivsemaks lihaspiirkondade massaažiks kasutatakse spordi-ja sügavkoe massaažide tehnikaid (80min variant)
 • Stressbuster “Sweet” – muretud kalorid! seljamassaaži puhul kasutatakse orgaanilist šokolaadi

Variatsiooniga Stressbuster +5€ vastavalt 50/80min massaaži põhihinnale. “Strong” variatsioon võimalik ainult 80min massaaži puhul

Heavenly massaažipakett
50/80min
55/70€
Vaata veel
Täiuslik, Sinu kõiki energiaallikaid ergutav elamus koos kuuma parafiinihooldusega jalgadele.

Täiuslik, Sinu kõiki energiaallikaid ergutav elamus. Tseremoonia saab alguse jalgade tervitusmassaažist kuumade rätikutega, millele järgneb koorimine. Suhkru-kiivi koorija ravib ja pehmendab nahka, andes jalgadele siidise tunde. Täiusliku lõõgastusetunde loomiseks järgneb lõõgastava-jahutava kreemiga jalamassaaž ja sügavniisutav parafiinimask. Kasutatav kuum parafiinimask ja soojad rätikud aitavad suiguda tõelisele mõnuretkele, jalamassaaž pakub ergutust väsinud jalgadele.

Tseremoonia teine pool keskendub Sinu selja-, kaela-ja õlavöötmele. Aroomimassaaž rahustab ja lõõgastab keha. Massaažis on kombineeritud hellitavad silitused koos tugevamate punktmassaaži võtetega, et vabastada Sind lihaspingetest ja leevendada stressi. Aroomiteraapia on suurepärane retk nii kehale kui meelele, viies mõtted kauaks eemale argipäevast.

Stairways to Heaven
80min
85€
Vaata veel
Meeli rahustav tiibeti helivõnge viib Sind taevalikule teekonnale kogukeha aromaatse koorimise ning laavakivi massaažiga.

Tseremoonia algab teretulemast massaažiga jalgadele, kus massöör kuumade rätikutega avab jalal asuvad pingepunktid ning aitab Sinu meelel lõõgastuda. Järgneb kogukeha koorimine; delikaatse aroomiga pehme koorija sisaldab kaneeli, ingveri, muskaatpähkli, apelsini ning mandariini eeterlikke õlisid. Seejärel on aeg nautida kogukeha massaazi, kus on kombineeritud kuumad laavakivid koos hõrgu ingveri-kaneeliõliga. Laavakividega massaaz põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial vooalta läbi kogu keha. Kaneeli-ingveriõli toidab ja niisutab nahka ning on efektiivselt pinguldava ja salendava efektiga, aidates organismil puhastuda. Tuulekellade vaikne helin toob Sind tagasi argipäeva värske ja lõõgastununa.

Journey to Zen massaažipakett
80min
85€
Vaata veel
Sisaldab erinevaid võtteid klassikalisest ja süvakoe massaažist, Reiki energiateraapiast ning heliteraapiast, mida viiakse läbi Tiibeti kausside abil.

Meeldejäävalt lõõgastav kogemus, mis viib Sind ühekorraga nii Reiki energiamaailma kui ka Tiibeti helikaussidega tehtavasse heliteraapiasse. Ainulaadne massaaži-ja energiateraapia pakett sisaldab erinevaid võtteid klassikalisest ja süvakoe massaažist, Reiki energiateraapiast ning heliteraapiast, mida viiakse läbi Tiibeti kausside abil.

Tiibeti kaussidega heliteraapia on lõdvestav ja lõõgastav. Puhastab energiakeha ja aitab välja astuda vanadest mõttemustritest. Helivibratsioonide massaaž jõuab iga keha rakuni ja aitab puhastada ning avada energiakanaleid. Tänu sellele me tunneme ennast energilisematena ja toimub ka väga efektiivne tervenemine, sest energia vaba vool juba iseenesest tervendab meie füüsilist keha. Tiibeti helikausid on juba tuhandeid aastaid olnud kasutusel tervendamiseks ja sügavate meditatsioonide toetamiseks.

Teraapilist massaažikogemust viib läbi massöör ja Reiki terapeut Merike Saame.

Sinine Salong & Spa Mini-Spa massaažipaketid

Klientide lemmik Tropical Breeze
80min
90€
Papaya Pineapple Creme Fraiche mähis seljale + kogukeha massaaž sügavniisutava sheavõidega + jalamassaaž kookoseõliga + lõõgastav peamassaaž + vahuvein.

Klientide lemmik Winter Jingles
80min
90€
Soe šokolaadimask seljale + kogukeha massaaž kaneelikreemiga + jalamassaaž kookoseõliga + lõõgastav peamassaaž + vahuvein.

What A Wrapping Time!
75min
115€
Papaya Pineapple Creme Fraiche mask kehale + anti-age intensiivhooldus näole : Guinot pinguldav Eclat Lifting näomask + kollageenihooldus silmadele.

Klientide lemmik Take Me to Asia
110min
95€
India peamassaaž + thai jalamassaaž + osaline massaaž kaela-, turja- ja seljapiirkonnale.

Scrub & Butter
80min
85€
Kogukeha koorimine + sheavõide massaaž + parafiinihooldus jalgadele.

Shopped! Oh I’ve dropped!
50min
45€
Teretulemast jalgadele läbi kuumade rätikute & ergastav kiivikoorimine + vesiroosi wrap & peamassaaž nautimiseks wrapi ajal & jalamassaaž kookoseõliga.

Warm n Fuzzy feet
50min
50€
Ergastav koorimine + soe jalaparafiini mask jalgadele & peamassaaz maski ajal + jalamassaaz sooja mesilasvahaga.

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html