fbpx

Sinine Salong & Spa hooldused meestele

Meie ülim eesmärk on saavutada lubatud tulemus. Olgu selleks pingetest vabastamine, vananemismärkide vähendamine, sära andmine või lihtsalt lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine, on meie personalil alati välja pakkuda just Sinule sobivad ilu-, hooldus- ja puhastusrituaalid.

Kätehooldus

Longue Vie maniküür
50min
40€
Longue Vie maniküür koosneb klassikalisest maniküürist, koorimisest ja põhjalikust niisutusest, mis on kombineeritud lõdvestava massaažiga.

Jalahooldus

Klientide lemmik The Gentleman's pediküür
50min
60€
Spetsiaalselt meestele mõeldud eripediküür pakub kohest värskendust ja sügavat niisutust ning Saku Kuld õlu nautlemist hooldusjärgselt.

Spaa wrap pediküür
80min
60€
Vaata veel
Hoolitsus sisaldab klassikalisele hooldusele lisaks koorimist, sooja parafiinimaski ja massaaži.

Hoolitsus sisaldab klassikalisele hooldusele lisaks koorimist, sooja parafiinimaski ja massaaži. Teepuuõli parafiin on värskendava ja antiseptilise toimega. Jalad jäävad peale hoolitsust värsked ja siledad. Parandab jalgade verevarustust ja sobib hästi külmetavate jalgade korral. Aitab taastada naha elastsust ning on ülipehmendava toimega. Mõnus soojus leevendab lihaspingeid.

Näohooldus

Guinot Hydradermie näohooldus meestele
50min
75€
Vaata veel
Protseduur sügavpuhastab, rikastab hapnikuga ja hooldab näonahka.

Kõrgtehnoloogiline nahahooldus, mis annab usaldavaid tulemusi. Protseduur sügavpuhastab, rikastab hapnikuga ja hooldab näonahka. Hoolduses kasutatakse erigeeli, mis sisaldab naha elujõudu taastavat kaaliumit ja magneesiumi, rahustavat allantoiini ja takjaekstrakti ning niisutavat naatriumlaktaati.

Klientide lemmik Homme näohooldus meestele
50min
75€
Vaata veel
Ühtaegu lõdvestav ja tulemuslik tunnipikkune hooldus naha suurema elastsuse ja veatu jume saavutamiseks!

Sothys analüüsis tähelepanelikult mehi, et neid täielikult mõista. Mehed on aktiivsed, toimekad, ligitõmbavad, sportlikud. Nad peavad oma naha eest hoolt kandma. Sothyse kõrgetasemelise teadusuuringu tulemusena valiti meeste nahka stimuleerima ja toksiine väljutama magneesiumirikas vulkaniit – üks olulisimaid koostisosi konkreetselt meeste jaoks loodud uues põhihoolduses.

Ühtaegu lõdvestav ja tulemuslik tunnipikkune hooldus naha suurema elastsuse ja veatu jume saavutamiseks!

Massaaž

Süvakoe massaaž
45min
52€
Vaata veel
Sügavkoe massaaž vähendab valu, lihasspasme, kroonilist lihaste kokkutõmbumist, taastab nõrke lihaseid, parandab rühti, hingamist, taastab jõudu.

Sügavkoe massaaži vajatakse siis, kui süvalihasgrupid põhjustavad valu või rühiprobleeme. Süvalihastega tegelemine on tihtipeale vajalik selleks, et ravida konkreetset kehapiirkonda. Seda tehakse tavaliselt koos klassikalise massaažiga, mis soojendab esmalt pindmisi koekihte ning seejärel leevendab teatud piirkonna valu. Sügavkoe massaaži abil saab tegelda raskesti identifitseeritavate valupiirkondadega. Parima tulemuse saab süvalihaste venituse ja soojuse abil. Liigese vabastamine hoides seda paar minutit stabiilselt ühes asendis võimaldab jõuda muidu raskesti ligipääsetavate süvalihaste ja kõõlusteni. Sügavkoe massaaž võib olla valuline, kuid õige hingamise ja vabastustehnikate abil on tulemus seda igati väärt.

Klientide lemmik Sportmassaaž
50/80min
55/75€
Vaata veel
Kooslus spetsiaalsetest võtetest ja tehnikate kompleksist, mille eesmärgiks on tõsta keha töövõimet ja tagada keha taastumine.

Sportmassaaž on loodud neile, kes soovivad klassikalisest tugevamat massaaži. Sportmassaaž on kooslus spetsiaalsetest võtetest ja tehnikate kompleksist, mille eesmärgiks on tõsta keha töövõimet ja tagada keha taastumine. Massaaž mõjub lõdvestavalt kurnatud lihaste, krooniliste valude ja ületreenituse ning üleväsimuse korral.

Himaalaja kivide ja surnumeresoola kubudega holistiline massaaž
50min
75€
Vaata veel
Idamaiste mõjutustega Tiibeti massaaž mõjub lõõgastavalt, kuid toimib siselihaseliselt ning luude tasandil.

Soojendatud mineraalide rikas segu Tiibeti kivipurust ning Surnumere sooladest, kombineerituna aroomiõlide ning idamaiste mõjutustega massaažiga mõjub lõõgastavalt, kuid toimib siselihaseliselt ning luude tasandil. Tulemuseks on tugev sünergia, mille dreneeriv efekt on märgata juba hoolitsuse käigus, kuid erakordne kogemus jääb meelde veel pikaks ajaks.

Asian Retreat massaažipakett
105min
110€
Vaata veel
Aasia-stiilis heaolurituaal, milles on kombineeritud tai jala- ja kehamassaaž, shiatsu massaaž ja india peamassaaž.

Tõeliselt imeline ja innustav eemaldumine iidsete Aasia traditsioonide juurde. Jäta selja taha oma igapäevamured ning vabane stressist ja pingest oma kehas ja vaimus. Ühe tunni ja nelikümne viie minutine Aasia-stiilis heaolurituaal, milles on kombineeritud tai jala- ja kehamassaaž, shiatsu massaaž ja india peamassaaž.

Rituaal algab teretulemast puudutustega jalgadele, mille käigus avab masseerija kuuma rätiku abil sinu jala survepunktid ja aitab su vaimul lõõgastuda. Seejärel on aeg ette võtta kogu keha, kasutades tai ja shiatsu massaaži tehnikaid. Massaaž on inspireeritud joogaasenditest ning selles domineerib meditatiivne rütmiline kätega muljumine ja süvavenitus. Shiatsu põhineb Hiina ja Jaapani energiamediaanide kontseptsioonil ning selles kasutatakse tervislike eesmärkide saavutamiseks akupunktuuri punktide muljumist. Mõlemad massaažipraktikad on tuhandete aastate vanused ja neid peetakse tõhusaks nii hingeliste, füüsiliste kui ka emotsionaalsete probleemide ravis.

Järgmiseks tuleb jõustav ja sügavalt lõõgastav tai jalamassaaž, mis hõlmab kätega masseerimist, reflektoorsete punktide venitamist ja akupressuuri. Rituaal sisaldab shiatsu, refleksoloogia ja hiina massaaži elemente. Imeline rituaal lõppeb india peamassaažiga. Seda ajurveeda süsteemil põhinevat ravi on Indias praktiseeritud üle tuhande aasta. Selle eesmärk on eemaldada sinu energiakanalitest tõkked, mis tekitavad negatiivse energia kuhjumist ja seeläbi tervisehäireid, tasakaalustada tšakrad, stimuleerida keha enese ravimise võimet ja kõrvaldada stressi. Energiakanalite avamiseks masseeritakse pead, kaela ja nägu. Rituaali võib teha õliga või õlita – teata oma eelistusest masseerijale.

Kliendid lahkuvad Aasia puhkuselt lõõgastunud, tasakaalustatud ja jõustatuna. Rituaali eelisteks on jalgade verevarustuse tõhustamine, stressi vähendamine, lõõgastus, parem tuju, vaimne selgus, suurem energilisus, parem ja sügavam uni. Lõõgastav hooldus stimuleerib ainevahetust, leevendab lihaspinget ja suurendab liigeste paindlikkust.

Rituaal, mida koged kui helendavat sära enda sees ja ümber.

Stressbuster massaažipakett
50/80min
60/80€
Vaata veel
Sisaldab kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi.

Stressbuster massaažipakett sisaldab endas kombineerituna erinevaid massaažiliike, mis garanteerivad Sulle täieliku lõõgastustunde ja parima stressiravi. Hooldus saab alguse selja-, kaela-ja õlavöötme massaažist, mis ärgitab aripäeva mured kohe seljataha jätma. Siis suundub tähelepanu jalatallal asuvatele reflektoorsetele punktidele ning selle kaudu energiakanalite avamisele. Edasi suundub tähelepanu peamassaažile, stimuleerides keha loomulikku tervenemisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Peamassaaži käigus puhastatakse energikanalid blokeeringutest. Stressbuster massaažipaketi lõpetab lõõgastav kätemassaaž.

Stressbuster massaažipakett on olnud läbi aastate meie klientide lemmik. Meil on rõõm tutvustada Stressbusteri uut laienenud valikut, et stressileevendus veelgi efektiivsem oleks!

 • Stressbuster “Warm” – selja-, õla- ja jalapiirkonna puhul kasutatakse massaažis kuumi laavakive
 • Stressbuster “Aroma” – seljamassaaži puhul kasutatakse Sinu poolt valitud aroomiõli või aromaatset massaažiküünalt
 • Stressbuster “Strong” – veelgi sügavamaks ja efektiivsemaks lihaspiirkondade massaažiks kasutatakse spordi-ja sügavkoe massaažide tehnikaid (80min variant)
 • Stressbuster “Sweet” – muretud kalorid! seljamassaaži puhul kasutatakse orgaanilist šokolaadi

Variatsiooniga Stressbuster +5€ vastavalt 50/80min massaaži põhihinnale. “Strong” variatsioon võimalik ainult 80min massaaži puhul.

Klientide lemmik Royalty massaažipakett
80min
85€
Vaata veel
Terve keha käsitlus, kasutades punktmassaaži, sportmassaaži, india peamassaaži, thai jalamassaaži ning kuumi laavakivisid

Massaaži käigus käsitletakse tervet keha, kasutades punktmassaaži, sportmassaaži, india peamassaaži, thai jalamassaaži ning kuumi laavakivisid. Klassikalise massaaži tehnikad on tavapärasest jõulisemad.

Rituaal algab kuumade kivide asetamisega seljale ja peopesadele, millele järgneb jalgadele ja jalataldade punktmassaaž. Rituaal jätkub peopesa punktmassaažiga, kust massöör suundub masseerima selja-, kaela- ja turjaala ning rituaali esimene pool lõppeb stressileevendava peamassaažiga. Keha täielikuks lõõgastumiseks asetab massöör kuumad kivi varvaste vahele ja kõhule, samal ajal sooritades massaaži jalgadele ning kaelapiirkonnale. Rituaal lõppeb venitustega.

Läbivalt kasutatakse massaažis erinevaid massaaživõtteid- ja tehnikaid ning vaheldumisi tehakse massaaži kätega ja kuumade laavakividega.

Day Spa paketid meestele

The Gents massaažipakett
110min
98€
Vaata veel
Tõsta oma heaolu ja võlu kõrgemale tasemele selle ilupäevaga, mil Sinu eest hoolitsetakse pealaest jalatallani.

 • Deep tissue süvamassaaž
 • Kerge peamassaaž
 • Kerge jalamassaaž
 • Hot Stone teraapia

Batteries Reloaded
75min
75€
Vaata veel
Intiimne, meeli hellitav atmosfäär uuenduslike spaahoolduste, suurepäraste vahendite ning kõige sõbralikuma ja asjatundlikuma teenindusega.

 • Repechage seljakoorimine meresoolaga
 • Kerge peamassaaž
 • Kerge seljamassaaž

For a Gentleman
180min
195€
Vaata veel
Ideaalne puhkus, et vabaneda stressist ja taastada keha tasakaal. Ettevalmistused õhtuks lõpetab klaasike vahuveini.

 • Royalty massaažipakett
 • Homme näohooldus
 • Longue Vie pediküür
 • Hommikumantel
 • Vahuvein serveerituna lõõgastuseks
  Spaa lounges


related articles

Müügitingimused