fbpx

Eripakkumised meestele

Royalty massaažipaketiga üheskoos kingituseks värskendav seljakoorimine!
Hoolduse kestvus 75min + 15min

E-R 88€ ● L-P 90€
Kingituse väärtus 25€

Royalty massaaži käigus käsitletakse tervet keha, kasutades punktmassaaži, sportmassaaži, india peamassaaži, thai jalamassaaži ning kuumi laavakivisid. Klassikalise massaaži tehnikad on tavapärasest jõulisemad.

Rituaal algab kuumade kivide asetamisega seljale ja peopesadele, millele järgneb jalgadele ja jalataldade punktmassaaž. Rituaal jätkub peopesa punktmassaažiga, kust massöör suundub masseerima selja-, kaela- ja turjaala ning rituaali esimene pool lõppeb stressileevendava peamassaažiga. Keha täielikuks lõõgastumiseks asetab massöör kuumad kivi varvaste vahele ja kõhule, samal ajal sooritades massaaži jalgadele ning kaelapiirkonnale. Rituaal lõppeb venitustega.

Läbivalt kasutatakse massaažis erinevaid massaaživõtteid- ja tehnikaid ning vaheldumisi tehakse massaaži kätega ja kuumade laavakividega.

Värskendav seljakoorimine aitab eemaldada surnud naharakud ja tugevdab hooldusjärgselt kasutatavate nahahooldustoodete tõhusust. Tulemuseks on pehme ja ilusa läikega nahk.

Eripakkumine kehtib soetamiseks Spaa osakonnas kuni 1.juuli 2024. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi ega muu soodustus. Vaata siit ka kõiki Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised


related articles

Müügitingimused

Eripakkumised meestele

Saada meile oma soov ja võtame Sinuga peagi ühendust, et broneering kinnitada.

 

Eripakkumised meestele

Saada meile oma soov ja võtame Sinuga peagi ühendust, et broneering kinnitada.

 

sinine.ee