fbpx

Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

Stairways to Heaven keha soojendav ja poputav massaažipakett
Kestvus 75 min
Hind 85 eur

Hooajaline hind 75€

Meeli rahustav tiibeti helivõnge viib Sind taevalikule teekonnale kogukeha aromaatse koorimise ning kaneeli-ingveri ja laavakivi massaažiga.

Tseremoonia algab teretulemast massaažiga jalgadele, kus massöör kuumade rätikutega avab jalal asuvad pingepunktid ning aitab Sinu meelel lõõgastuda. Järgneb kogukeha koorimine; delikaatse aroomiga pehme koorija jätab naha siidpehmeks. Seejärel on aeg nautida kogukeha massaazi, kus on kombineeritud kuumad laavakivid koos hõrgu ingveri-kaneeliõliga. Laavakividega massaaz põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial vooalta läbi kogu keha. Kaneeli-ingveriõli toidab ja niisutab nahka ning on efektiivselt pinguldava ja salendava efektiga, aidates organismil puhastuda. Tuulekellade vaikne helin toob Sind tagasi argipäeva värske ja lõõgastununa.

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.jaanuar 2023. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi soodustus.

Vaata siit ka kehahoolduste Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised


related articles

Müügitingimused

Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja