Krista Lootus


Juuksur

“Ilumaailm on mind alati köitnud ja nüüdseks olen pea 13 aastat olnud sellega ka otseselt seotud. Armastan elegantsust ja ilu ning loomine tekitab minus alati häid emotsioone. Pean oluliseks professionaalsust, enese arendamist ja loomingulisust. Tunnen siirast rõõmu, suutes kliendi naeratama panna. Parim kompliment mulle on aga kui klient tuleb tagasi ja võtab sõbra kaasa. Et tagada parim tulemus,pean tähtsaks kliendi ootusi,suhtlemist ja enda professionaalset kätt ning silma. Juuksuriameti juures meeldib mulle ka see,et saan suhelda erinevate inimestega,erinevatelt erialadelt ja keskkondadest. Oma töös tuleb vahel olla psühholoog,osata kuulata ja jagada kleindi rõõme-muresid. Paljudest klientidest on saanud head sõbrad, samuti kolleegidest,kes on nagu teine pere.”

Külli Hiiop


Massöör

„Kuigi olen õppinud ja töötanud ka mitmel teisel erialal, on massaaz mind saatnud läbi kogu elu. Meditsiinikooli juures lõpetasin pooleaastased kursused ravikehakultuuri ja massaazi erialal (õppinud kuulsa vene professor Birjukovi käe all), hiljem taas pooleaastased kursused vendade Grosside massaazikoolis. Töötades Sinises Salongis olen läbi teinud mitmeid lühemaid kursusi ja koolitusi, mis on keskendunud erimassaazidele nagu india peamassaaz ja taipärane jalamassaaz. Olen läbinud kaks õppesessiooni ka reikis, mis põhineb kätega ravimisel.

Inimesed pöörduvad tänapäeval üha rohkem massööri poole kuna istuv töö põhjustab pingeid seljas ja kaelapiirkonnas. Nii ka meie salongis on aastatega massaaz saanud väga populaarseks valikuks. Massaazituba on meil eriliselt armas ja „hea auraga“ ning massaazilaud on parim. Kliendid tunnevad siin ennast hästi.“„Olen veendunud, et inimese käed suudavad aidata paljudel puhkudel, alates lapsest, kes rahuneb ema puudutuse peale või täiskasvanust, kes tänu kätele unustab stressi ja pinged ning vajub poolunne. Inimesed on erinevad – mõnele meeldib tugevam, mõnele nõrgem massaaz. Püüan alati läheneda kliendile individuaalselt. Sitkuse ja jõu selle töö tegemiseks olen saanud aga kindlasti tänu spordile. Üks mu pikaajalistest hobidest on korvallimäng.

Olen rõõmsameelne, hooliv ja sõbralik ning armastan oma tööd väga. Rõõmustan, kui inimene usaldab mind ja tuleb ikka ja jälle meie salongi tagasi.“

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Karin Vilde


Juuksur

“Olen töötanud juuksurina alates 2002a, kui lõpetasin Tallinna Kristiine Teeninduskooli juuksuri erialal. Alates sellest on jooksnud minu tööstaaz peamiselt südalinnas-vanalinnas olevates suurepärastes salongides. Salongides, kus ka meie hea eestlase kõrvale klientideks, on mahtunud ära ka eri maa-ja kultuuriga põnevaid inimesi. Võib öelda, et see annabki huvitava väljakutse oma töös, leides kõigile õiged lahendused, kuidas kaunis kaunimaks saaks. Kahepoolne rõõm on see, kui salongist lahkub tööga rahulolev kaunis inimene. Käesoleval ajal on saanud minu “teiseks koduks” Sinine Salong, oma armsa prfessionaalse kollektiiviga, täis siirast ja vahetut õhkonda. Kollektiv, kes teevad kõik selleks, et meid külastavad kliendid rahul oleks ja mõne aja pärast me taas kohtuksime!”

Elise Olli


Kosmeetik

“Iluala on köitnud mind alates lapsepõlvest. Unistus saigi teoks, kui 2014 aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku eriala. Peale kooli lõpetamist olen käinud ennast täiendamas mitmetel koolitustel. Oma tööd teen suure hoole ja pühendumisega ning minu jaoks on kõige tähtsam see, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana. Tere tulemast Sinisesse!”

Eini Eskla


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast. Alustasin suhteliselt vara küünte lakkimise ja meikimisega. Mul oli kindel soov saada iluvaldkonna töötajaks, et muuta igapäevaselt teisi inimesi ilusamaks. Olen lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli ja peale seda töötanud erinevates tunnustatud ilusalongides. Mulle meeldib end erialaselt täiendada ja käia erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana.”

Vivika Haljaste


Juuksur

“Juba väikese tüdrukuna unistasin tegutseda ilu valdkonnas, lummas kõik mis oli seotud naiste jumestuse, soengu ja riietusega. Ema eeskujul omandasin esimese valikuna peale gümnaasiumi lõpetamist siiski hoopiski raamatupidamise eriala. Üheksakümnendate aastate muutumiskeerises viis elu mind Soome ja seal elades jõudsin ringiga tagasi oma tõelise kutsumuse juurde – läksin
õppima Tampere ametikooli juuksuri erialale. Lõpetasin kooli 1998.aastal ja tulin tagasi kodumaale, et asuda tööle oma armastatud ametis – juuksurina.

Tänaseks olen töötanud järjepidevalt juuksurina Tallinna juuksurisalongides, nagu näiteks Naps, Cinderella, Juukseakadeemia. Püüan oma töös arvestada klientide maitseeelistuste ja ootustega, kuid samas ise juurde pakkuda omalt poolt uudseid ideid lõikuse, värvimise või juuksehoolduse valdkonnas. Oma ideid klientidele ilmtingimata peale ei suru, kuid oma arvamust enda teada ka ei jäta. Juustemaailm on nii nagu mitmedki teised eluvaldkonnad väga kiires muutumises, muutuvad nii materjalid kui ka moevoolud.

Hindan inimeste juures nende kõrget professionaalset taset ning seetõttu püüan isegi end pidevalt uudsete toodete, lõikusmeetodite ja moevoolude osas koolitada.Soovin enda ümber näha inimesi, kes soojad, siirad ja oma tegudes heatahtlikud. Võtan heameelega alati vastu uusi ja huvitavaid kliente! Tere tulemast!”

Moonika Sibul


Kosmeetik

“Mind on alati köitnud kõik, mis puudutab ilumaailma ja nahahooldust. Lõikasin juba noorukina välja iluartikleid „ Noortelehest“ ning üritasin neid piinlikult järgida. Teismeeas tegin oma sõbrannadele esimesi jumestamiskatsetusi ning enesele märkamata olin suutnud oma sõpra veenda selleks, et teha tema näonahale koorimist ja maski.

Sellegipoolest ei läinud ma kohe õppima kosmeetikuks vaid mõtlesin pigem juura tudeerimisele. Kosmeetiku ameti idee tõi minuni hea tuttav, nähes mind alati hoolitsetud välimuse ning omaloodud värviliste küünemaalingutega- ja ma olen igavesti tänulik selle eest! Antud hetkel Hispaanias elades, asusin sealsesse kooli nimega Christine Shaw College of Beauty Therapy and Complementary Therapies, mille lõpetasin 2006 a.

2007 aastal omandasin ripsmetehniku kui ka profimeigi oskused, viimane neist legendaarse Katrin Sangla juhendamisel. Aastate jooksul olen osalenud paljudel erinevatel erilalastel koolitustel, mis viinud mind ka mitmel korral Pariisi. Suurenenud huvi tervise ning tervisliku ja teadliku toitumise vastu, viisid mind taas koolipinki. 2016 alustasin õpinguid Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse erialal. Enda tasakaalustamiseks harrastan vabal ajal joogat ja jooksmist.”

Laura Agan


Kosmeetik

“Lisaks kõrgharidusele Tallinna Ülikoolis, olen omandanud kutsehariduse Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis ning lõpetanud selle rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplomiga. Olen rõõmsameelne, töökas, kohusetundlik. Mulle meeldib suhelda erinevate inimestega. Naudin tihti ise iluteenuseid ning püüan parimat pakkuda ka oma klientidele. Klienditeeninduses hindan oma eriala head tundmist, kliendi kuulamist ning mõistmist ja tema jaoks 100% kohalolemist. Olen oma töös väga pühendunud. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.

Kohtumiseni Sinises Salongis!”

Anu Aarma


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ning hilisemalt omandanud rakenduskõrghariduse Tallinna Tervishoiukõrgkooli õenduse erialal. Peale kooli lõpetamist otsustasin spetsialiseeruda kosmeetiku erialal ning olen sellel alal töötanud üle 14 aasta.

Tänapäeva juhtivate kosmeetika sarjade loomine nõuab olulist panustamist teadusuuringutesse ja tootearendusse, mis omakorda eeldab kõrgekvaliteetsete toodete kasutajatelt pidevat enesetäiendamist. Viimastel aastatel olen läbinud erinevaid keemilise koorimise ja mesoteraapia alaseid koolitusi. Farmatseutika ja kosmetoloogia süntees ehk kosmetseutika loob hulgaliselt uusi võimalusi oma teadmiste ja oskuste kombineerimisel.

Olen siiralt õnnelik, kui suudan klientidele oma tedmiste ja oskustega abiks olla ja pakkuda meeldivaid iluhooldus kogemusi Sinises Salongis.”

Marit Kümmel


Kosmeetik

“Aastasadu on naised kui ka mehed enda eest nii sisemiselt ja välimiselt hoolt kandnud. Minu kujunemine iluvaldkonnas on alanud juba väikese tüdrukuna, õe eeskujul, kurgiviile silmadele asetades. Leiva-muna maski juustesse masseerides või ise suhkrupastat depileerimise jaoks valmistades.

Alustasin oma õpinguid Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, mille lõpetasin 2004.aastal rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplomiga. Seejärel asusin tööle kosmeetikuna ilusalongis Desiree. Seal töötades sain rohkem tuttavaks aroomiteraapiaga, mis on siiamaani minu töös olulisel kohal. Nüüdseks olen töötanud kosmeetikuna 13 aastat.Täiendanud erinevatel koolitustel nii näo-kui ka kehahoolduste vallas.

Sinises Spaas alustasin töötamist, toreda kollektiiviga, selle avamise päevast alates. Olen spaas töötatud aja jooksul osalenud väga palju näo- kui ka kehahooldustekoolitustel. Peale näo- ja kehahooldustele teen veel depilatsioone, jalgade- ja kätehooldusi.

Julgen öelda, et ma armastan oma eriala. Olen sõbralik, heasüdamlik, töökas, kohusetundlik, õpihimuline. Minu kirg on tantsimine. Meeldib ujumine, jooga. Tegelen homöopaatiaga, huvitun tervislikust toitumisest. Soovin spaas oma klientidel aidata lõõgastuda,õppida ära tundma imelisi muudatusi oma kehas, meeltes. Ootan teid Sinises Spaas, kallid kliendid!”

Pille Preegel


Kosmeetik

“Kosmeetikuna olen töötanud 13.aastat, lõpetades Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Kuna minu töö on mitmekülgne, pakub see suurt vaheldust, mida rikastavad erinevad täiendkoolitused. Pean oluliseks salongis meeskonnatööd. Koostöö inimestega on huvitav. Hea on saada tagasisidet klientidelt,kes tulevad taas ning võtavad ka sõbrad kaasa. See näitab meiepoolset kliendisõbralikkust ning kohta, kuhu on alati hea tagasi tulla. Hindan väga Sinise Salongi omanike tänuväärset tööd,tänu kellele on võimalus ja rõõm meie töökal kollektiivil kõike seda ilu pakkuda! Rõõmsate kohtumisteni!”

Ragne Viidu


Juuksur

“Ma armastan oma tööd, inimestega suhtlemist ja loomingulisust, mida mu amet võimaldab lõpmatult. Kuna naudin oma tööd, siis teen seda armastuse ja kohusetundega! Iga klient on ainulaadne ja omapärane, nii saangi lasta oma fantaasial lennata ja katsetada lõpmatult erinevate varjantidega. Minu suurimaks motivaatoriks on naeratus ja rahulolu kliendi näol, kui ta toolist tõuseb. Juuksuri amet eeldab, et sa oledki proffesionaal, kunstnik, psühholoog ja vahest isegi võlur ning ma naudin seda kõike!”

Jevgenia Pavlova


Kosmeetik

“Mina lõpetasin Eesti Esimene Erakosmeetika kooli 2012 aastal.
Armastan oma tööd ja täpselt tean, et see oli õige elukutse valik.
Mulle meeldib, et ma saan pakkuda proffesionaalseid hoolduseid kliendile, mis annab hea tulemuse.
Mind huvitab kõik, mis on seotud minu elukutsega ja ilumaailmas.
Ise olen sõbralik, rõõmsameelne ja abivalmis.
Tulge Sininese Salongi, me teeme Teid kauniks!”

Berit Kütt


Administraator

“Olen Sinises Salongis töötanud 20 aastat,salongi asutamisest peale. Ilumaailm on mind huvitanud pikka aega. Peale keskkooli avanes võimalus tööle minna vanalinnas Ilusalong Dolores, kus töötasin 3aastat konsultant-müüjana,sealt edasi Ilusalong Sanriinis Viru hotellis administraatorina 2 aastat ja nüüd viimased 20 aastat Sinises Salongis. Kuna mulle meeldivad keeled, siis olen täiendanud inglise keelt lisaks keeltekoolis. Lapsepõlves tahtsin saada giidiks ,see tundus nii põnev, et saad reisida ja oskad paljusid keeli, aga paraku see jäi unistuseks. Oma töös meeldib mulle, et ma saan klientidega suhelda ja saan nendelt positiivset tagasisidet, kui rahul nad on meie salongist lahkudes. Põnevad on ka koolitused, mida korraldavad erinevad kosmeetikavaldkonna koolitajad, see annab meile teadmisi soovitada klientidele meelepäraseid tooteid. Minu kui klienditeenindaja jaoks on oluline viisakus, professionaalsus ja aidata kliendil end tunda meie salongis end hubaselt ja mõnusalt.”

Katrin Kaljulaid


Kosmeetik

“Kosmeetik-konsultant Katrin Kaljulaid on töötanud Sinises Salongis üle 17-aasta. 

„Juba keskkoolis oli mul kindel eesmärk saada kosmeetikuks, seega asusin õppima Tallinna Meditsiinikooli. Sellele järgnes loomuliku jätkuna Eesti Esimene Erakosmeetikakool. Täna huvitab mind kõik, mis lükkab edasi naise kronoloogilist vananemisprotsessi – studeerin kõikvõimalikke teaduslikke ajakirju ja kanaleid ammutamaks teadmisi selles vallas.“ 

Katrin plaanib astuda peatselt taas kõrgkooli teadmisi omandama, küll aga enam mitte suhtekorralduse vallas, milles tal bakalaureusekraad taskus on, vaid ikka oma südamelähedase teema vallas. Selleks on meditsiin. „Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist nõu ja olla abiks oma professionaalsusega.“ Katrin on koolitanud end ka Saksamaal ja Prantsusmaal ning plaanib peatselt tuua kliendini uusi kõrgetasemelisi meetmeid vananemisvastases võitluses. „Innovaatilised meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt“.

Heidi Polding


Kosmeetik

Heidi Polding ühines meie kollektiiviga 2010.aastal, aga juba on kogunenud hulk püsikliente, kes just tema poolt osutatavat teenust soovivad. Põhjuseid on siin mitmeid. Heidi võlub oma vaoshoituse ja hea kuulamisoskusega, samas pakkudes just sellele kliendile sobivamaid lahendusi, lisaks teeb ta oma tööd suure kohusetundlikkuse ja armastusega. Ta on äärmiselt korrektne ja pakub kliendile sellist teenust, mida isegi armastaks kogeda. Heidi on kosmeetiku eriala omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis 2000.aastal ning täiendanud end erinevatel koolitustel läbi aastate. Tema spetsialiteetideks on nii näohooldused, maniküür, pediküür kui ka meik ja depilatsioon. Üheks eriliseks huviks on tema jaoks telemeik. Vabadel hetkedel abistab Heidi AA Visioon Stuudios, kus jumestab nii saatejuhte kui ka saatekülalisi. Töövälisel ajal jagab ta armastust oma mehe ja kahe tütre vahel. Üheskoos veedetakse talvepuhkused mägedel suusamõnusid nautides ning suvel nauditakse päikest ja merevett või tegeletakse oma golfioskuste täiendamisega.

Maris Mihkle


Juuksur

“Olen juuksurina töötanud pea 20 aastat, neist viimased 10 Sinise Salongi vägagi töökas ja professionaalses kollektiivis. Pean neid aastaid väga toredaks kogemuseks. Kuigi ma lapsepõlves juuksuriks saamisest ei unistanud viis elu mind just selle elukutse juurde. Tagantjärele tundub see ainuõige valikuna, ma armastan inimesi, mulle meeldib suhelda, oma töös saan rakendada nii oma loomingulisust kui ka tehnilisi oskusi, tunnen tõelist rõõmu igast kordaläinud päevast, mida veel võiks oma elukutselt oodata?

Juuksuritöö on pidevas arengus olemine, lisaks enda koolitamisele, uute trendide ja suundade jälgimisele õpid ka iga päev oma tööd tehes midagi uut. Tuleb ainult avatud olla ja lasta ka kogemustel ennast õpetada. Arvan, et just selline peaks olema professionaalne suhtumine: ainult ennast arendades ja oma töö sees olles suudad muuta iga kliendi kauniks just tema harjumusi ja soove silmas pidades.

Kõige olulisemad on minu töös loomulikult minu kallid kliendid. Just Teie teete selle töö nii toredaks ja nauditavaks. Olen teile usalduse eest lõpmata tänulik. Päikest teile ja rõõmsate taaskohtumisteni!”

Kirke Heiskonen


Juuksur

“Juuksurina olen töötanud 10 aastat. Peale gümnaasiumi lõpetamist asusin juuksuriks õppima Tartu Kutsehariduskeskuses. See ei ole olnud minu lapsepõlve unistuste amet, kuid gümnaasiumi lõpus tundus, et see võib olla just midagi minule. Valik on osutunud õigeks. Juuksuri ametis on minu jaoks ühendunud meelepärased asjad. Vahetu suhtlemine inimestega, loomingulisus, täpsus, psühholoogia, muusika, kunst. Kõik see on juuksuriks olemise osa. Oma töös tahan pakkuda kliendile kvaliteetse teeninduse juures ka meeldivat ja positiivset äraolemist. Pean oluliseks, et klient saaks meie koostööst parima tulemuse, lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana. Tekib hea ja enesekindel tunne, kui klient taas tagasi tuleb ja on valmis nii ennast kui mind proovile panema lennukate ideede teostamisega. See omakorda motiveerib mind otsima uusi ja põnevaid lahendusi ning end erialaselt täiendama.

Üheks oluliseks osaks oma elus pean töökogemust välismaal, mis inspireeris, muutis mind juuksurina enesekindlamaks ja pani pingutama parima tulemuse saavutamiseks. Rõõmsa ja positiivse inimesena meeldib mulle isiklikult, kui juuksurist on saanud sõber, kes tahab ja oskab suunata ning annab koosveedetud aja lõpetuseks kaasa mõne mõtte, mis ehk päeva paremaks teeb!”

Kädi Kaar


Juuksur

“Väikese tüdrukuna huvitas mind kõik, mis puudutas juukseid ja kõik, mida sai juustega teha. Oli huvitav katsetada erinevaid punutisi sõbrannade peal ning samuti sai katsetatud ka juuste värvimist näiteks värvilise ripsmetuššiga, sest päris juuksevärve keegi ju lastele ei andnud. Mida suuremaks ma sain, seda huvitavamaks see kõik muutus – nii palju erinevaid võimalusi, uute avastuste tegemine igas hetkes. Juuksuriks saamine ei olnud kooli ajal minu unistus, kuid gümnaasiumi lõppedes ma siiski Tallinnasse juuksurieriala õppima asusin. Kaks aastat sai õppetööd tehtud Tallinna Kutsehariduskeskuses. 2010 aastal kooli lõpetades läksin praktikale Pärnusse, oma kodulinna, kuid kõik tõmbas Tallinnasse tagasi ja nii läksingi tööle Viru Ilukeskusesse. Aasta hiljem asusin tööle Ilusalongis Maribell, ning nüüd on minu tee toonud mind 2012 aasta sügiseks Sinisesse Salongi. Mulle meeldib selle töö juures see, et iga päev on teatud mõttes erinev – tegevus on küll sama aga inimesed erinevad ning iga päevaga saab ka midagi uut õppida. Tore on suhelda nii paljude erinevate inimestega ja näha teatud mõttes maailma läbi nende silmade, mõista nende soove ja ning tunda nende rahulolu.”

Piret Kemp


Administraator

“Oman kogemust klienditeenindajana hotelli ja spa administraatorina, olen end täiendanud erinevatel jumestuskursustel, pikemalt töötasin Kaubamaja ilumaailmas teenindaja- jumestajana ja seal mõistsin, et tahan alati töötada iluvalkonnas. Mulle meeldib töö inimestega. Soovin ennast pidevalt arendada, juurde õppida. Mulle meeldib teha oma tööd hingega. Sinise Salongi spaa administraatoriks soovisin saada just seepärast, et armastan seda positiivset energiat, mida annab rahulolev klient, kes on saanud oma lõõgastuse, kelle ootusi on ületatud ja ta on õnnelik. Kõige ilusam inimene on ju puhanud ja hoolitsetud inimene!”

Merike Kallaste


Juuksur

“Juukselõikustega puutusin kokku juba teismeeas kujundades klassiõdede soenguid isikupärasemaks, kuid erialaks seda siis ei märganud valida. Juuksuri ameti omandasin hiljem täiskasvanuna ühendamaks hobi tööga. Samaaegselt lõpetasin ka Tallinna Ülikooli kutsepedagoogika osakonna ning sellest ajast alates olen lisaks juuksuritööle juhendanud Eesti Iluteeninduse Erakooli õppesalongis noori juuksureid tööpraktikas. Tänu pikale klienditeenindamise kogemusele saan aidata kaasa algajatel juuksuritel õige töösse suhtumise kujunemisele ning inspireerida nii ennast kui nooremaid kogu aeg olemaks kursis uuendustega iluteeninduse maailmas.

Olen tasakaalukas, rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega. Hindan väga harmooniat enda ümber, huvitudes nii kunstist, kirjandusest, käsitööst kui ka muusikast. Mängin ise pisut klaverit, samuti käin võimalusel täiskasvanute kunstistuudios enda kunstnikuannet arendamas. Minu jaoks juuksuritöö tähendab pidevat enesetäiendamist, uute trendidega kursis olekut ja pühendumist kogu kirega. Mulle meeldib suhelda oma klientidega ja väga paljud ongi nagu oma pere liikmed. Soovin alati pakkuda parimat, et rõõmustada koos kliendiga tema kauni välimuse üle!”

Merike Saame


Massöör

“Huvi massaazi vastu tekkis minul tutvust tehes reikiga, mis põhineb kätega eluenergia juhtimisel. Kõik see tundus väga põnev ja huvitav. Oma esimesed massaazialased teadmised omandasin M.I massaazikoolis kursustel. Peale kursuste lõpetamist asusin praktikale ja tööle. Nüüdseks olen seda tööd teinud neli aastat. Vahepeal viis elu mind Rootsi, kus töötasin osaliselt ka massöörina omandades uusi kogemusi. Nüüd juba kaks aastat tagasi olles läbinud mitmeid erinevaid koolitusi,olen valmis pakkuma klientidele endast parima. Olen tänulik,et kliendid usaldavad mind ja soovivad ikka ja jälle tagasi tulla ning veeta meeldivaid hetki meie kaunis salongis ja spaas.”

Anni Maasik


Kosmeetik

“Oman kosmeetiku kutsetunnistust aastast 2011, kui lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Sellest ajast peale, olen omandanud töökogemust erinevatest spaadest.
Olen rahulik inimene, kes teeb oma tööd hingega. Mulle meeldib oma klientide eest hoolitseda, et nad oleksid ilusad, õnnelikud ja lõõgastunud. Teen omalt poolt kõik, et kliendi aeg oleks väärtuslik.”

Hille Pihlak


Massöör

“Alustasin massaažiõpinguid 2006 a. Tai massaaži erialal Lahemaa Tervisekoolis,kus III ja IV astme koolituse õppisime Tais ITM (International Training Massage School) koolis. Seejärel omandasin kutsekvalifikatsiooni Tai Nuad Bo Rarn loodusterapeudi erialal. Mind võlus see, kuidas massaaži ja venitustega on võimalik aidata nii ennast kui teisi. Olles kindel, et see on mu kutsumus, läksin õppima klassikalist massaaži Eesti Pärimusmeditsiini Loodusterapeudi erialale, kus sain lisaks selgeks ka Vana-Eesti massaaži. Olen ennast pidevalt täiendanud erinevatel kursustel, sest see ala on nii põnev ja aina arenev. Olen oma tööle pühendunud. Lähenen igale kliendile individuaalselt ja annan alati endast parima. Töötasin aastaid salongis, kus sain suurepärase kogemuse erinevatest rahvustest klientide näol. Nüüd aga saan oma teadmised ja kogemused rõõmuga edasi anda Sinises Salongis. Kohtumisteni!”

Tauri Roots


Massöör

„Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis bakalaureuse-ja magistritasemel kehakultuuri eriala, kus puutusin esmakordselt kokku massaazi algtõdedega. Tekkinud huvi tõttu olen sellele järgnevalt läbinud hulgaliselt erinevaid massaazi ja taastusravi koolitusi ning lisaks omandanud teadmisi kinesioloogiast, tervise monitooringust ja diagnostikast, manuaalteraapiast, spordifüsioloogiast, taastumisprotseduuridest ning toitumise põhialustest. Praeguseks hetkeks olen omandanud ka kergejõustikutreeneri II kutsekvalifikatsiooni.

Esimene huvi tekkis tegelikult siis, kui sa ise tõsisemalt spordiga tegeletud. Alatasa andis mõni lihasvalu kusagilt tunda ning seega tuli leida viis, kuidas taastuda pikkadest ja rasketest treeningutest. Mida rohkem teemasse süüvisin, seda rohkem tundsin selle eriala vastu kirge. Antud valdkonna juures paelub mind see, et tegemist on pidevalt areneva erialaga, kus iga päevaga on võimalik õppida midagi uut. Samuti hea võimalus harida end ka valdkonnaga seotud erialadel, nagu tervislik toitumine ja taastav treening.

Minu jaoks on massaaz üks osa heast tervisest ning olen rõõmus, kui saan oma klientidele jagada nõuandeid oma kogemustest ja teadmistepagasist ning pakkuda lõõgastust.“

Kadri-Ann Schiff


Massöör

“Minu pikaaegne unistus oli saada arstiks, kuid peale keskkooli lõppu asusin õppima hoopis TTÜ majandusteaduskonda. Tudengina ja peale ülikooli lõpetamist töötasin nii noorem raamatupidaja kui ka –audiitorina. Kuid hinge see töö ei kosutanud ja peale pikka kaalumist jätsin töö, et asuda uuesti õppima. Seekord M.I. Massaažikooli, omandades Massöör I kutsekvalifikatsiooni. Koolis käies sai selgeks, et olen leidnud oma kutsumuse ning unistus töötada inimkehaga on lõpuks täitunud. Minu jaoks on suur rõõm, kui ma suudan pakkuda oma kätega inimese kehale kosutust ning minu juurest lahkudes on tema keha ja vaim paremas tasakaalus. Oma vaba aega veedan meelsasti lähedaste ja sõpradega. Samuti vajab suurt tähelepanu pea kaheseks saav Jack Russeli terjer Arabella. Ootan teid kõiki lõõgastuma!”

Birgit Valler


Kosmeetik

“Olen heatahtlik ning rõõmsameelne, mulle meeldib uute ja huvitavate inimestega suhelda. Kosmeetiku eriala valisin kuna mind on iluteema alati köitnud. Mul on hea meel näha inimesi, kes oma välimusest lugu peavad ja selle eest hoolitsevad. Kosmeetikuna on mul töökogemust üle 10 aasta.

Olen osalenud paljudel erialastel koolitustel, et saaksin pakkuda üha uusi teenuseid ning juba varasemaid oskusi pidevalt täiendada. Mulle meeldib hoida ennast kursis uute ja põnevate iluteenustega, tänu sellele saan soovitada ja pakkuda inimeste erinevaid uusi lahendusi. Oma töös olen kokku puutunud rahvusvahelise klientuuriga ja seeläbi suhtlen soome, inglise ja muidugi eesti keeles. Pean väga oluliseks töötada salongis kus soovitakse pakkuda klientidele parimat teenust, rõõmsameelseid heatahtlikke teenindajaid ja suurepärast atmosfääri.Ootan kõiki, kes on huvitatud oma kaunist väljanägemisest ja soovivad saada infot enda jaoks sobilike ilutoodete ja hoolduste kohta, meie salongis. Hea meelega nõustan Teid leides koos sobilikke lahendusi. Rõõmsate kohtumisteni Sinises Salongis!”

Mari-Ly Mets


Massöör

“Kui tavaliselt on nii, et inimesed tulevad massaaži ja see hakkab neile meeldima, siis minu juurde tuli massaaž ise. See juhtus Tallinna Ülikoolis Rekreatsiooni korraldust õppides, kus massaaži põhikursus vabainena õppekavas oli. Seal ja siis meie “suhe” algaski. Selge oli see, et põhikursusest jääb nüüd väheks, sest kui leiad midagi väga head, tahad seda veel ja veel. Niisiis jätkasin õpingud Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis, kus omandasin massööri kutse. Erialasele praktikale suundusin Zürichisse, Šveitsis- kus lisaks juustule ja šokolaadile võlus mind ära spa- maailm. Seal sain aru, et lisaks maassaažile on kehahooldused- nagu koorimised ja mähised just see, mida mulle teha meeldib. See on väike luksus, mida kõik endale aegajalt lubama peaksid- sest me lihtsalt oleme seda väärt! Oma töös paelub mind fakt, et ensetäiendamisvõimalusi on lõputult, see on nagu reisimine- mida rohkem käid, seda rohkem avastad kohti, kuhu veel minna tahaks. Tuues paralleele reisimise ja massaažiga, siis just soov mõlemat teha viis mind tööle spaasse kruiisi laeval. Õppetunniks laevalt- kariibidelt Alaskani, tahavad inimesed spasse tulles täpselt sama asja. Selleks on aeg enda jaoks, kus lõõgastuda ja olla hetkes õnnelik. Mina olen omakorda õnnelik, et saan aidata inimestel seda kogeda- tehes tööd mida armastan. Oma oodi massaažile võiksin kirjutama jäädagi, kuid kogemus on parem kui tuhat sõna, seega tulge vaadake ise kui hea see kõik on! Kohtumiseni Sinises Salongis!“

Külli Kerves


Massöör

“Minu töö on alati olnud seotud inimestega suhtlemisega. Viimased 12 aastat olen olnud massöör. Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel. Viimase tugeva koolituse oma töötajatele korraldas Sinine Salong nii massaazi kui kehahoolitsuste osas. Mulle mu töö meeldib. Sinise Salongiga olen olnud põgusas tööalases kokkupuutes ka varemalt. Vabal ajal meeldib käia ujumas, tegelen oma perega. Veedame palju aega oma suvekodus Muhu saarel. Sinisest Salongist loodan leida häid kolleege ja meeldivaid ja rahulolevaid kliente, kes ikka ja jälle meie juurde tagasi tahavad tulla.”

Pirjo Kuusk


Administraator

“Klienditeenindajana olen töötanud juba ligi 20 aastat. Ilmselgelt peab see fakt iseenesest juba tõestama seda, et mulle see töö meeldib. Olen toimetanud varasemalt pikka aega ka hotellinduses ning turismi valdkonnas, kuid kõrgkool sai lõpetatud sootuks muusika erialal. Juba muusikuna tegutsedes ning erinevates paikades esinedes kohtusin väga mitut sorti inimestega ja juba siis sai mulle selgeks kui väga erisugused võivad olla reaktsioonid ning emotsioonid erinevate inimeste poolt ühes ja samas situatsioonis. Tegelikult on ka muusiku töö väga suures osas otsekui klienditeenindaja roll. Hotellis töötamise algusaegadest mäletan väga selgelt ühte lauset oma kõige esimeselt koolituselt, mida viisid läbi prantslased- see lause oli kogu koolituse läbivaks teemaks ning kõlas korduvalt üha uuesti ja uuesti: “Happy staff- happy clients!” Koolitusi on lisandunud mitmeidkümneid, kuid vahest alateadlikult olen just seda lauset motona endas ning endaga kandnud kõik need aastad. Tegelikult aga toimib see “slogan” ka täiesti pöördvõrdeliselt peegelefektina- ehk, et- oma kogemustele toetuses julgen arvata- samamoodi kandub üle ka kliendi emotsioon teenindajale! Olgu siis meie hüüdlauseks siin Sinises Salongis pigem: “Happy clients- happy staff!” Sest usun siiralt, et meie salongist lahkudes on kõik meie kliendid puhanumad, õnnelikumad, säravamad! Ning soovivad tagasi tulla! Rõõmsate ja meeldivate taaskohtumisteni!”

Evelin Aasaroht


Juuksur

“Juuksuriametit olen pidanud 11 aastat, millest viimased 10 ilusalongis Desiree. Alates detsember 2013 asun tööle minu jaoks uude ja põnevasse Sinine Salong SPAsse. Pean oluliseks pidevat enesetäiendamist ja ajaga kaasaskäimist. Hindan ning imetlen ilumaailma klassikalist glamuuri, olles sama palju avatud uutele trendidele. Iga klient on minu jaoks ühtaegu väärt suhtluspartner kui ka loominguline väljakutse. Hea koostöö tagab suurepärase tulemuse ja klientide rahulolu on mulle esmastähtis. Rahuliku iseloomu ja hea kuulamisoskuse abil proovin täita kliendi soovid parimal viisil. Olen õnnelik oma tööd tehes ja soovin seda tunnet jagada! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs!”

Merle Gemst


Kosmeetik

“Nagu paljud tüdrukud unistavad ilusatest kätest ja küüntest, tegin seda ka mina. Nii läksin ma 2000a. õppima maniküüri ja pediküüri ametit Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Omandanud selle eriala asusin ma koheselt ka tööle. Nüüd olen seda tööd teinud juba ligi 13 aastat. Liitudes nüüd Sinise Salongi meeldiva kollektiiviga loodan pakkuda omaltpoolt klientidele professionaalset maniküüri ja pediküüri.”

Irmeli Pall


Kosmeetik

“Juba keskkoolis teadsin, et peale lõpetamist tahan minna õppima kosmeetikuks. Ja läksingi õppima Eesti Esimesse Erakosmeetika kooli. Kuna sel ajal olin veel noor ja uudishimulik, oli mul ka soov maailma avastada. Otsustasin paar aastat hiljem kolida Inglismaale, kus mul oli mul ka suurepärane võimalus läbida kosmeetiku õpe ning peale seda ka töötada salongis. 15 aastat hiljem olen õnnelikult kodus oma maailma-avastusretkelt. Suure hulga kogemuste võrra rikkam. Mulle meeldib väga suhelda ja ma armastan oma tööd. Väga tähtsad on mulle mu kliendid ja nende rahulolu. Kohtume Sinises Salongis!”

Liis Tossmann


Kosmeetik

“Olen hea ja rõõmsameelne inimene. Mulle meeldib oma klientidega suhelda ja tunnen end kasulikuna, kui saan neid aidata! Peale gümnaasiumi lõpetamist 2003 aastal asusin õppima kosmeetikuks EKJEK`s ( Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool ). Omandasin seal nii teooria kui praktika ning alustasin tööd oma õpitud ametikohal. Paar aastat praktiseerisin väga tugeva „vanakooli“ kosmeetiku käe all. Temalt sain juurde palju teadmisi, oskusi ja julgust teha oma tööd viisil, kus klient lahkub minu juurest rahulolevana.

Olen läbinud paljude kosmeetika firmade toote- ja müügikoolitusi millest üks meeldejäävamaid oli Phytomer`i koolitus Prantsusmaal, Saint Malo`s. Lisaks veel soome ja inglise keele kursused, esmaabi ja klienditeenindus koolitus. Soovin oma klientidele pakkuda professionaalset, meeldejäävat ja sooja teenindust! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs”

Helen Seller


Administraator

“Minu tööalased kogemused on seotud kõik klienditeenindusega. Olen töötanud eelnevatel aastatel ilusalongis, hotellis ja spaas administraatorina, pikemalt 7 aastat Saku mõisas perenaisena. Erialalt oman kosmeetiku ja hotelliteenindaja elukutset. Pean enda positiivstekes omadusteks just head suhtlemisoskust ning elu- ja töökogemust. Suhtlemine klientidega ongi minu jaoks tööalaselt kõige nauditavam. Alati rahulolev ja rõõmsameelne klient on parim tagasiside, st olen oma tööd teinud hästi. Tahan anda endast alati parimat!”

Piret Jaamul


Kosmeetik

“Puberteedieas olin mures oma rasuse näonaha pärast ja pärast ise katsetamist pöördusin kosmeetiku poole ja sain abi. Siis teadsin, et see on see elukutse, mis mind paelub. Nüüdseks olen kosmeetikuna töötanud üle 10 aasta ja võin julgelt öelda, et isegi pärast pikka tööpäeva on naeratus näol. Mulle meeldib võtta iga inimest kes minu poole pöördub isiklikult ja aidata teda nii jõu kui nõuga. Minu kirg on ka meigimaailm ja käisin end selles vallas täiendamas Lana Vallo meigikoolis. Meie kiire elutempo juures on väga hea võtta vahest aeg maha ja leida aega iseenda jaoks. Sinine salong spaa on selleks just parim paik. Ootan Sind alati tagasi.”

Riina Leht


Kosmeetik

“Aastal 2000 lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika Kooli ja nii saigi minust diplomeeritud CIDESCO kosmeetik. Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist teenindust ja olla abiks oma professionaalsusega. Olen huvitatud kõigest, mis seostub nahaga ja selles toimuvate protsessidega. Uurin kõikvõimalikke kanaleid, ammutamaks teadmisi selles vallas. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Tänu täiendkoolitustele on võimalik end hästi kursis hoida uuenevate nahahooldustoodete ja kosmeetikatehnikaga, mis võimaldab mul omalt poolt pakkuda kliendile parimat profesionaalset teenust.
Oma töös pean oluliseks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Klient peab tajuma enda ümber positiivset ja rahulikku atmosfääri, saamaks puhata nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle taas. Kohtumiseni Sinine Salong spaas!”

Katrin Rasmann


Kosmeetik

“Minu nimi on Katrin. Oman 17 aastat töökogemust tegevkosmeetikuna. Olen ilugurmaan, kes on aja jooksul rännanud läbi mitmedki ilumaailma maastikud. Teen oma tööd alati suure kire ja põhjalikkusega, olgu meigi tegemisel fotoshootidesse, artiklite kirjutamisel ajakirjadesse või dermatoloogi saadetud aknelise nahaga kliendi tulemuslikuks paranemiseks.

Minu eriliseks armastuseks ongi näohooldused ja sinna juurde kuuluva mõnusa massaaži pakkumine ning kunstilist väljundit pakkuva make-up’i teostamine.

Nahaprobleemid nagu akne, armid, suurepooriline ning värskuse ja nooruslikkuse kaotanud nahk on mulle väljakutse, millele leian meeleldi tulemusliku lahenduse. Mitte vähetähtis ei ole ka naha ettevalmistus populaarsust koguvate ilusüstiprotseduuride eel. Seda ikka kaunima ja kestvama tulemuse saavutamiseks! Mulle meeldib ilu luua ning ükski tänu ei ole mulle suurem, kui kliendi rahulolust säravad silmad ja soe kallistus! Kohtumiseni Sinises Salongis!”

Liina Tetsmann


Kosmeetik

“Juba gümnaasiumis teadsin, et minust saab kosmeetik. Eeskujuks oli minu tädi, kes selle alaga tegeleb. See maailm tundus nii põnev ja huvitav. Aastal 2007 lõpetasingi Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandasin rahvusvahelise Cidesco diplomi. Töötatud aastate jooksul olen kogunud tohtutul hulgal kogemusi ja arendanud oma oskusi. Armastan oma tööd ja minu eesmärgiks on alati pakkuda kliendile kvaliteetset teenust ja mõnusat lõõgastust. Kindlasti üks lemmik osa minu tööst on inimestega suhtlemine. Akusid laen tegeledes oma väikese pojaga ja tihti sõidame koos perega linnakärast eemale.”

Aivi Lille


Kosmeetik

“2002.aastal lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli maniküüri- pedikûûri koolituse.
Olen pediküürijana töötanud 16 aastat, sellest 10 aastat ilusalongis “Veenus” ( Viimsi SPA-s). Viimased 5 aastat pidasin oma väikest jalahoolduse salongi Taanis.
Mulle meeldib minu töö ja eriti tore on kui näed , et klient on rahul.
Olen sõbralik ja abivalmis.”

Birgit Allik


Administraator/kosmeetik

“2001 a.talvel lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika kooli. Seega olen kosmeetikuna tööd teinud juba üle 15 aasta. Teen oma tööd suure pühendumisega. Peamine on kliendi rahulolu ja soov tagasi tulla. Oma ameti juures kosmeetikuna meeldib kõige rohkem asjaolu,et töö ei muutu kunagi rutiinseks. Aastate jooksul olen läbinud palju erinevaid koolitusi. Sealhulgas ka klienditeeninduse ja soome keele kursused. Tööst vabal ajal veedan aega oma pere ja sõpradega. Meeldib palju reisida. Oma olemuselt olen rõõmsameelne, kohusetundlik ja hea suhtleja. Kohtumiseni Sininses Salongis!”

Leidi Uukkivi


Administraator

“Olen töötanud Sinises Salongis juba neliteist aastat ja võin kõhklematult väita, et selle aja jooksul on salongist kujunenud minu teine kodu. Töökäimise muudavad nauditavaks sõbralik kollektiiv ning muidugi meeldivad kliendid. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ja just suhtlemisoskus on see, mida mul oma töös kõige rohkem vaja läheb. Usun, et üks professionaalne administaator peab olema täpne ja kiire organiseerimisvõimega asjaajaja, ent suurima tähtsusega on selles töös siiski empaatiavõime ning soov jagada klientidega elurõõmu ja psotiivseid emotsioone. Annan administaatorina iga päev endast parima, et klient lahkuks salongist rahulolevana ja sooviks meid uuesti külastada. Klientide tunnustav tagasiside ja siiras naeratus hüvastijätul valmistavad mulle iga päev suurt rõõmu.”

Annely Lainela


Kosmeetik

Soovime Sulle tutvustada Sinise Salongi kauaaegset kosmeetikut Annely Lainelat. Annely on meie kollektiivis töötanud juba kümme aastat ning võiksime teda hellitavalt kutsuda meie salongi maskotiks. Üheks oma edu saladuseks suure püsiklientuuri saavutamisel peab ta oma haridusteed, mis lubab teda kutsuda nii medõeks, kosmeetikuks kui ka psühholoogiks. Juba lapsepõlves olin suur tegutseja pidevalt uute väljakutsete otsingutel, motivatsiooniks leida põnevaid uusi tuttavaid ning hinges kipitamas soov oma tulevikutöös kõiki aidata, räägib Annely iseendast. Annely lõpetas Tallinna Kõrgema Meditsiinikooli 1997.aastal ning asus tööle nahaarsti õena. Oma teadmiste laiendamiseks võttis Annely sammud kosmeetiku eriala poole ning on nüüd juba 12 aastat kosmeetikuna töötanud. Oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks võttis Annely hiljuti ette ka psühholoogiaõpingud, kaitstes oma diplomitöö muusikateraapia alal.

“Minu töö on minu kirg. Tunnen igast hetkest rõõmu. Oma töös pean olulisemaks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Olen õppinud naeratama ka siis kui enam naeratada ei jaksa, sest klient peab tajuma enda ümber positiivset atmosfääri.” Annely juures saab aega broneerida näo-ja kehahoolduseks ja ripsmepikenduseks.

Merle Lõiveke


Juuksur

Seekord räägime lähemalt juuksur Merle Lõivekesest, keda meie püsikliendid kutsuvad hellitavalt „kuldsete kätega profiingliks“. Merle on juuksurina töötanud 18 aastat ning nendest 9 viimast aastat Sinises Salongis. Merle keskkooliaegne unistus oli minna õppima psühholoogiat, kuid elutee viis ta hoopiski juuksuri erialale, mis osutus Merle kutsumuseks. „Juuksurina saavad kõik minu soovid täidetud, sest klient näeb minus nii juuksurit, sõpra, seltsilist kui ka psühholoogi ning kirsina tordil saan panna proovile oma kunstnikuanded. Miski ei saa anda suuremat heaolu tunnet ja energiat kui rahulolev klient,“ räägib Merle oma elukutsest. „Armastan oma tööd. Minu kliendid on minule kui perekond. Soovin, et nad tunneksid end alati minu juures oodatuna. Usun, et olen saavutanud oma püsiklientuuri tänu oma pühendumusele, andes endast alati parima, rõhudes professionaalsuse, rõõmsameelsusele ja positiivsusele. Hea juuksur arvestab alati kliendi soovidega, aga oskab teda ka taktitundeliselt suunata uuele ja huvitavale,“ vihjab Merle sellele, kuidas ta näppu pulsil hoiab ja juuksurimaailma moesuundasid kiikab. Merlel on aastate jooksul kujunenud välja oma töömoto: „Suhtu oma klientidesse nii, nagu Sa tahad, et Sinusse kui kliendisse suhtutakse; siis toimib kõik.“

Liis Raitma


Juuksur

“Olen töötanud juuksurina pikka aega ning selle erialaga seotud olnud lapsepõlvest peale. Mõjutanud on mind minu vanaema, kes oli samuti juuksur.. Juuksuriks õppisin Tartu Ehitus-ja Kergetööstuskoolis, ning peale kooli lõpetamist tulingi Tallinnasse tööle. Olen ka ise pidanud väikest Ilusalongi ja seega arvan, et oskan näha laiemalt, kuidas kliendile pakkuda parimat teenust. hiljem täiendasin end Tallinna Ülikooli Avatud Ülikoolis aastasel kursusel psühholoogia erialal. Samuti olen ehk veidigi suuremat rõhku pööranud meestööle, täiendades end Barber Pro seminaril nii meeste lõikuste kui ka habemete kujundamise osas. Ilumaailm on mind alati huvitanud, kuna see on väga vaheldusrikas, ning pidevas muutumises. Pean väga tähtsaks, et inimesed hoolitseksid enda eest erineval moel. Minu klientuuriks on kujunenud pigem inimesed, kes soovivad teenuse ajal mõelda omi mõtteid või lihtsalt lõõgastuda ning nautida teenust. Suureks lobisejaks ma ennast ei pea, pigem olen kuulaja rollis. Mulle meeldib väga olla inimeste keskel, teha omalt poolt midagi sellist, mis teeb teised inimesed õnnelikumaks, täienedes ka ise selle juures. Palju energiat saan enda tööks ka reisides, sportides ja suheldes enda sõprade-tuttavatega ning loomulikult minu tütar. Ma ei pelga teha kliendile suuremaid soengumuutusi, kuid peamiseks eesmärgiks siiski on see, et klient ka kodustes tingimustes enda soenguga ise hakkama saaks. Parim tänu enda töö eest on naeratav ja rahulolev klient, ning suurim tasu – kui klient on minu juures peagi tagasi. Suured tänud tahangi öelda kogu Sinise Salongi kollektiivile ning klientuurile!”

Marlis Pauk


Juuksur

“Juba noore tüdrukuna hakkas huvi pakkuma juuksuri elukutse ilu ja võlu. Seetõttu olin aastaid kindel, mida ja kus edasi õppida. Aastal 2008 kolisin Tallinna, et minna õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse. 2010 kevadel läksin praktikale Tallinna kesklinnas asuvasse Viru Ilukeskusesse. Peale praktikat sai kool lõpetatud ja tunnistus käes. Seejärel sain asuda tööle samasse kohta, kus oma praktika ajagi mööda saatsin. Peale seda sai üle aasta tööd tehtud Ilusalongis Maribell ning 2012 aasta augustist kuulun Ilusalong Sinine Salong kollektiivi. Juuksuri eriala on alati arenev ja vaheldust pakkuv. Kõik kliendid oma omamoodi päeva rikastava. Kui klient lahkub rõõmsal meelel on ka minu tuju rõõmsam. Klientide tänu ja õnnetunne toolist püsti tõustes ongi põhjuseks miks see töö on nii mõnus! Üritan ennast pidevalt arendada erinevate koolituste ja muude ilukanalite kaudu, oma erialaga muutuste ja hetke moega peab pidevalt kursis olema.”

Sergei Timofejev


Juuksur

“Lapsepõlvest saati olen pingutanud ja töötanud kõvasti selle nimel, et saada osavaks juuksuriks. Olen alati unistanud ametist, mille abil saan kliendi oma teadmiste ja professionaalsete oskustega õnnelikuks teha. Rohke praktika ja erialased võistlused (nt hõbemedal Peterburi festivalil Nevskie Berega, kuldmedal Eesti Noorte Meistrivõistlusel) on tõstnud enesekindlust. Töötades rahulikus ja lõõgastavas keskkonnas, on mu eesmärgiks iga kliendi puhul ainulaadne lõpptulemus. Muudan kliendi soovi hetkega oma professionaalseks nägemuseks. Mu eesmärk on leida igale kliendile isikupärane stiil, mis oleks tema isiksuse ja loomusega kooskõlas ning annaks talle enesekindlust . Kui klient tuleb minu juurde tagasi sooviga saada taas nõu stiili alal, olen eriti õnnelik nähes, et nii minu kui tema ootused on täitunud.”

Kristi Priks


Kosmeetik

“Mina olen Kristi ja valdava osa oma tööaastatest olen töötanud salongis. Juba lapsepõlves meeldis mulle peegli ees ema kreemidega mängida ja ilu maailm on mind alati köitnud.
2006 lõpetasin Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Pärast paari aastat juuksurina töötades, otsustasin ma minna välismaale. Kirg salongis töötamise ja inimestega suhtlemise järele ei kustunud ja ma otsustasin minna kosmeetikuks õppima Inglismaale. Õpingute ajal West Cheshire College’s, oli mul õnne asuda praktikale kliinikusse, kus ma sain tutvuda kõigi erinevate kosmeetikutöö tahkudega, alustades maniküüridega ja lõpetades erinevate kehahooldustega.
Olen nüüdseks kosmeetikuna töötanud pea 7 aastat ja võin julgelt väita, et minu töö on minu hobi!
Suurimat rõõmu valmitavad rahulolevad kliendid, kes lahkuvad su juurest naeratusega.”

Aire Plaan


Massöör

“Minu soov on alati olnud läbi massaaži ning liikumis- ja venitusharjutuste aidata inimeste elukvaliteeti parandada. 2009. aastal asusin õppima M.I. Massaažikooli, mille lõpetasin edukalt 2012. aasta kevadel. Õppisin palju erinevaid massaažiliike, sain põhjalikult tundma inimese anatoomiat, kinesioloogiat, erinevaid haigusi ning palju muud. Oskused ja teadmised aitas kinnistada suuremahuline kooli-, haigla- ja välipraktika. Olen läbinud mitmeid täiendkoolitusi nii massaazi kui ka kehahoolduste alal. Mul on tugevad, osavad ja soojad käed ning minu eesmärk on pakkuda kvaliteetset ning mitmekülgset massaažiteenust. Kõikide inimeste ootused ja soovid massaaži osas on erinevad ning mina püüan alati leida kõige õigema ja parima lahenduse iga kliendi jaoks. Kasutades oma teadmisi ja oskusi, saan teha tööd mina ma tõepoolest armastan.

Olles juba mitmeid aastaid tihedalt ilualaga seotud, tekib üha rohkem ja rohkem huvi selle kõige vastu. Ja nii olen ma omandanudmeigikuntsniku algtaseme oskused. Esialgu praktiseerin seda oma lõbuks. Eks me näe mis tulevik sellel alal toob.

Olen alati positiivne ja võtan kliente vastu suure rõõmu ja naeratusega ning minu jaoks on suur tunnustus rahuleolev ja pingetest vaba klient!”

Siiri Saarmaa


Kosmeetik

“Ilu ning naiselikkust olen pidanud alati oluliseks. Peale keskkooli ei olnud raske otsustada, mida edasi õppima lähen. Lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli 2009 a. Pärast kooli asusin tööle hotelli,kus sain paraja kooli omaette, rohkem enesekindlust ning tahet seda tööd veel enam teha. Mulle meeldib see töö kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet ning tulemust on alati näha. Lisaks olen täiendanud end jumestusalal ja läbinud meigikursused ´Meigikooli Meistriklass`2012 a. Põhitöö kõrvalt olen teinud lisaks ka lasteaiakasvataja tööd,mida samuti naudin ,kuid minu eelistuseks jääb siiski ilumaailm. Naudin ja armastan oma tööd!”

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 12 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Martin Aron


Massöör

“Alustasin oma õpinguid TLU-s Kehakultuuri valdkonnas, aga kuna antud hetkel ei tundunud see eriala täitsa õige, siis jätkasin oma õpinguid Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis (vana nimega M. I. Massaažikool). Peale kaheaastast õpet omandasin ma endale massööri paberid. Massaaži meeldib mulle teha, kuna tegelen ise spordiga ning harrastan tervislikku eluviisi. Spordi ja tervisega on seotud ka massaaž. Kõige enam pakub huvi massaaži tegemine inimestele kellel on lihaspinged, kuna tean mis tunne neil on ja tean, kuidas massaaž selle vastu aitab. Mulle pakub rõõmutunnet, kui näen, kuidas inimese lihaspinged on vähenenud massaažiseansside jooksul ja samuti saan ma sellest endale kinnitust, et teen ikka õiget asja. Oma klientidele proovin anda võimalikult palju abistavaid näpunäiteid, kuidas enda keha eest hoolitseda.”

Janne Jürimaa


Massöör

“Esmased teadmised ja oskused massaažist omandasin Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal õppides. Pärast õpinguid siirdusin Austraaliasse, kus töötasin hotelli-ja spaakompleksis massöör-terapeudina. Koos maailma avastamisega avastasin ka endas kire massaažitöö vastu. Tänu neile kahele aastale, mis ma välismaal veetsin, suudan inglise keeles väga vabalt suhelda ja ka soome keele oskust arendan ma nüüd igapäevaselt. Teen oma tööd alati pühendumusega ja kasutan individuaalset lähenemist, arvestades kliendi soovide ja vajadustega. Ülikoolis omandatud laialdased teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast ja haiguslikest seisunditest võimaldavad mul teha massaaži nii, et sellest on kliendile maksimaalne kasu. Klientide rahulolu ja tänulikkus annavad mulle palju positiivset energiat. Miski ei ole parem tasu tehtud töö eest, kui tänulik klient, kes soovib minu juurde korduvalt tagasi tulla. Pingutan selle nimel, et end pidevalt täiendada, olen läbinud erinevaid massaaži- ja kehahoolduste koolitusi ja lugenud hulgaliselt erialast kirjandust. Ma naudin oma tööd väga.”

Katre Kaasik


Kosmeetik

“Mina lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli 2006 aasta jaanuaris. See oli tegelikult väga loomulik jätk peale gümnaasiumi sinna kooli minna, kuna nahahooldus ja meik huvitasid mind juba ammu väga. Ja tundub, et olen teinud õige valiku, sest olen oma tööga väga rahul. Oma tööd tehes püüan läheneda igale kliendile individuaalselt, et saavutadamaksimaalne rahulolu, sest on ju iga inimene erinev. Hoolduse lõpus naeratav ja lõõgastunud klient on parim motivatsioon, et oma tööd hästi ja põhjalikult teha. See ongi see energia, mis annab jõudu ja tahtmist tegutseda edasi veel paremini ja olla arenguvõimeline iga päev. Kuid vahepeal peab puhkama ka. Ja siis on hea linnast ära sõita maale- Saaremaale. Seda igakuist väikest reisi naudin ma oma mehe ja tütrega väga. Ning mis seal salata, väike keskkonna muutus tuleb ainult kasuks, et siis naasta värske ja puhanuna tööellu.”