fbpx

Leonard Bakulo


Massöör

“Alustasin oma karjääri massaažiterapeudina aastal 1999, olles õppinud klassikalist ja spordimassaaži meditsiini- ja kosmeetikakoolis “Renessanss”. Ja nii nagu juhtub erialaga, mida armastad, osalesin ikka ja jälle eri massaažitüüpide ning spaa-hoolduste koolitustel ja kursustel, nende seas olid õpingud spaa-koolis Londonis ja töö USA kruiisilaevade spaades Kariibi ja Alaska kruiisidel. Seejärel naasin Eestisse ja olen väga õnnelik, et kuulun nüüd Sinise Salongi tiimi. Kutsun Sind nautima meie suurepäraseid hooldusi!”

Evelin Aasaroht


Juuksur

“Pean oluliseks pidevat enesetäiendamist ja ajaga kaasaskäimist. Hindan ning imetlen ilumaailma klassikalist glamuuri, olles sama palju avatud uutele trendidele. Iga klient on minu jaoks ühtaegu väärt suhtluspartner kui ka loominguline väljakutse. Hea koostöö tagab suurepärase tulemuse ja klientide rahulolu on mulle esmastähtis. Rahuliku iseloomu ja hea kuulamisoskuse abil proovin täita kliendi soovid parimal viisil. Olen õnnelik oma tööd tehes ja soovin seda tunnet jagada! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs!”

Riina Leht


Kosmeetik

“Aastal 2000 lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika Kooli ja nii saigi minust diplomeeritud CIDESCO kosmeetik. Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist teenindust ja olla abiks oma professionaalsusega. Olen huvitatud kõigest, mis seostub nahaga ja selles toimuvate protsessidega. Uurin kõikvõimalikke kanaleid, ammutamaks teadmisi selles vallas. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Tänu täiendkoolitustele on võimalik end hästi kursis hoida uuenevate nahahooldustoodete ja kosmeetikatehnikaga, mis võimaldab mul omalt poolt pakkuda kliendile parimat profesionaalset teenust.
Oma töös pean oluliseks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Klient peab tajuma enda ümber positiivset ja rahulikku atmosfääri, saamaks puhata nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle taas. Kohtumiseni Sinine Salong spaas!”

Eini Eskla


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast. Alustasin suhteliselt vara küünte lakkimise ja meikimisega. Mul oli kindel soov saada iluvaldkonna töötajaks, et muuta igapäevaselt teisi inimesi ilusamaks. Olen lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli ja peale seda töötanud erinevates tunnustatud ilusalongides. Mulle meeldib end erialaselt täiendada ja käia erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana.”

Moonika Käärik


Kosmeetik

“Olen kosmeetikuna töötanud alates 2007. aastast. Kosmeetiku eriala on väga mitmekülgne ja saab end pidevalt täiendada erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd, kuna saan pakkuda klientidele lõõgastust erinevate kosmeetiliste protseduuride abil ning tänu sellele panna unustama, kas või hetkeks, igapäevased argimured, alati on hea meel näha inimesi lahkumas naerusuil ja säraga silmis. Olen valmis jagama nippe ja lahendusi, kuidas hoolitseda jalgade, käte või näo eest ka kodus. Tänu rahvusvahelisele klientuurile valdan soome ja inglise keelt. Kohtumiseni Sinises!”

Sergei Timofejev


Juuksur

“Lapsepõlvest saati olen pingutanud ja töötanud kõvasti selle nimel, et saada osavaks juuksuriks. Olen alati unistanud ametist, mille abil saan kliendi oma teadmiste ja professionaalsete oskustega õnnelikuks teha. Rohke praktika ja erialased võistlused (nt hõbemedal Peterburi festivalil Nevskie Berega, kuldmedal Eesti Noorte Meistrivõistlusel) on tõstnud enesekindlust. Töötades rahulikus ja lõõgastavas keskkonnas, on mu eesmärgiks iga kliendi puhul ainulaadne lõpptulemus. Muudan kliendi soovi hetkega oma professionaalseks nägemuseks. Mu eesmärk on leida igale kliendile isikupärane stiil, mis oleks tema isiksuse ja loomusega kooskõlas ning annaks talle enesekindlust . Kui klient tuleb minu juurde tagasi sooviga saada taas nõu stiili alal, olen eriti õnnelik nähes, et nii minu kui tema ootused on täitunud.”

Mare Verma


Massöör

“Tervis on minu kõige kallim vara! See veendumus on saatnud mind terve elu ja juhatas ka massaažini. Huvi massaaži vastu tekkis kontoritööl olles, kui peale pikka sundasendis arvuti taga istumist olin õhtu lõpetuseks ühe lõõgastava massaaži saanud. See oli kui tervendav jõud, mis pakkus leevendust paljudele tervisehädadele. Soovisin ise läbi massaaži teisi aidata ja õnnelikuks teha.

Massaaži erakooli Avicenna lõpetasin 2009. aastal. Tänaseks olen massaažiga tegelenud üle kümne aasta. Lisaks erinevatele massaažiliikidele olen õppinud ka lastemassaaži ja reikit. Oma töös olen orienteeritud kliendi vajadustele ja ootustele. Mulle pakub suurt heameelt kui peale massaaži kliendi silm särab ja tema endorfiinitase on laes.

Olen sõbralik, hooliv, rõõmsameelne ja armastan väga oma tööd. Tule Sinisesse Salongi ja võta endale aega naudinguteks!”

Evely Piirsalu


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2001 aastal rahvusvahelise Cidesco diplomiga. Peale kooli lõpetamist olen ennast pidevalt täiendanud uute põnevate koolitustega. Lisaks erinevatele näohooldustele teen ma veel maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni. Mulle meeldib kui klient on peale hooldust lõõgastunud, rõõmus ja rahulolev.”

Üllar Lepik


Massöör

“2003. aastal lõpetasin Grossi Massaazikooli klassika ja spordimassaazi baaskursuse. Peale seda olen lisaks mahukale praktilisele kogemusele läbinud ka arvukalt täiendkoolitusi lisaks, sh selja-ja spordimassaaži süvaõpe, pehmekoe vabastamise kursus, laavakivi massaaž ja mitmeid teisi. Olen abivalmis, rõõmus ja minu töö meeldib mulle. Tervitades, teie massöör Üllar!”

Riina Hokkonen


Administraator

Anastassija Abolõmova


Kosmeetik

Ene Krünberg


Massöör

“Massaaži näol on tegemist iidse võimsa teraapiameetodiga, millel on võime vallandada kehas õnnehormoone ning mõjutada inimese vaimeset, füüsilist ja emotsionaalset tervist.

Massöörina sain esimesed kogemused oma sportlikult perelt, kes oskasid hinnata minu soovi neid aidata massaažiga valutavate lihaste korral. Tänu pere julgustusele ja toetusele olen alates 2002. aastast läbinud erinevaid koolitusi M. I. Massaažikoolis. Nähes ja tundes oma töö positiivset tulemust rahulolevate klientide näol, on tänaseks päevaks hobist kasvanud välja elukutse, mida ma teen südamega.

Ma arvan, et mul on maailma kõige parem amet. Minu eesmärk on aidata inimesel oma kehas end hästi tunda. Ma soovin, et meie salongi klient lahkuks massaažilaualt rahulolutundest uimase pea ja kerge sammuga.”

Natalja Ever


Massöör

“Lõpetasin 2005. aastal Estonian School of Massage & Therapy. Olen saanud Euroopa kutsekvalifikatsiooni nõuetele kutsetunnistuse. Õppisin palju erinevaid massažiliike ning olen end pidevalt aastate jooksul keha ja näohoolduste nii teoreetiliste kui praktiliste koolitustega täiendanud. Olen saanud koolituse Prantsusmaa Vaba Ülikoolis (La libre Universite du Samadeva) teemal “heaolu Coach ja Derviš” (eufoonilised puudutused).

Massaaži olen praktiseerinud viimased 18 aastat. Olen töötanud erinevatel kruiisilaevadel Euroopas ning samuti olen saanud suuri kogemusi Küprosel Spa-Centrumis töötades. Töötasin Soomes hooldekodus, kus omandasin suure praktika ja töökogemuse. Viimased aastad olen töötanud Spa salongides.

Mulle meeldib see töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Mulle meeldib reisida ja aega looduses veeta, olen ka floristi ametit pidanud. Kõige enam meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Olen valmis pakkuma klientidele endast parima ja ootan teid kõiki lõõgastuma Sinisesse salongi.”

Anastassija Abolõmova


Juuksur

Karina Kijanitsa


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast! Oma esimesed maniküüri ja pediküüri kursused ma lõpetasin 2005. aastal Ukrainas ja tänaseks olen töötanud ilutööstuses juba 20 aastat. Tunnen, et ilumaailmas töötamine on minu kirg. Minu lemmikvaldkond pediküür. Mulle meeldib kui kliendid lähevad minu juurest ära hästi hoolitsetud jalgadega ja heas meeleolus!”

Karita Saar


Kosmeetik

“Kosmeetikuna olen töötanud juba 22 aastat. Iluvaldkond on lõputu “Ilu” mis on pidevas uuenemises ja siit maailmast kunagi ei kao. Iga klient on minu jaoks puhas lõuend kuhu koos kliendi soovi ja minu käte teostusega valmib lummav käsitöö. Suurim kompliment minu jaoks on see kui klient” ei soovi toolilt tõusta”. Mulle meeldib mu töö ja näen end ilumaal pikalt veel kliente kaunimaks maalimas. Koolitustel osalenud palju Eestis kodumaal,Pariisis ja Inglismaal.”

Pirjo Kuusk


Administraator

“Klienditeenindajana olen töötanud juba ligi 20 aastat. Ilmselgelt peab see fakt iseenesest juba tõestama seda, et mulle see töö meeldib. Olen toimetanud varasemalt pikka aega ka hotellinduses ning turismi valdkonnas, kuid kõrgkool sai lõpetatud sootuks muusika erialal. Juba muusikuna tegutsedes ning erinevates paikades esinedes kohtusin väga mitut sorti inimestega ja juba siis sai mulle selgeks kui väga erisugused võivad olla reaktsioonid ning emotsioonid erinevate inimeste poolt ühes ja samas situatsioonis. Tegelikult on ka muusiku töö väga suures osas otsekui klienditeenindaja roll. Hotellis töötamise algusaegadest mäletan väga selgelt ühte lauset oma kõige esimeselt koolituselt, mida viisid läbi prantslased- see lause oli kogu koolituse läbivaks teemaks ning kõlas korduvalt üha uuesti ja uuesti: “Happy staff- happy clients!” Koolitusi on lisandunud mitmeidkümneid, kuid vahest alateadlikult olen just seda lauset motona endas ning endaga kandnud kõik need aastad. Tegelikult aga toimib see “slogan” ka täiesti pöördvõrdeliselt peegelefektina- ehk, et- oma kogemustele toetuses julgen arvata- samamoodi kandub üle ka kliendi emotsioon teenindajale! Olgu siis meie hüüdlauseks siin Sinises Salongis pigem: “Happy clients- happy staff!” Sest usun siiralt, et meie salongist lahkudes on kõik meie kliendid puhanumad, õnnelikumad, säravamad! Ning soovivad tagasi tulla! Rõõmsate ja meeldivate taaskohtumisteni!”

Piret Jaamul


Kosmeetik

“Puberteedieas olin mures oma rasuse näonaha pärast ja pärast ise katsetamist pöördusin kosmeetiku poole ja sain abi. Siis teadsin, et see on see elukutse, mis mind paelub. Nüüdseks olen kosmeetikuna töötanud üle 10 aasta ja võin julgelt öelda, et isegi pärast pikka tööpäeva on naeratus näol. Mulle meeldib võtta iga inimest kes minu poole pöördub isiklikult ja aidata teda nii jõu kui nõuga. Minu kirg on ka meigimaailm ja käisin end selles vallas täiendamas Lana Vallo meigikoolis. Meie kiire elutempo juures on väga hea võtta vahest aeg maha ja leida aega iseenda jaoks. Sinine salong spaa on selleks just parim paik. Ootan Sind alati tagasi.”

Merle Gemst


Kosmeetik

“Nagu paljud tüdrukud unistavad ilusatest kätest ja küüntest, tegin seda ka mina. Nii läksin ma 2000a. õppima maniküüri ja pediküüri ametit Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Omandanud selle eriala asusin ma koheselt ka tööle. Nüüd olen seda tööd teinud juba ligi 13 aastat. Liitudes nüüd Sinise Salongi meeldiva kollektiiviga loodan pakkuda omaltpoolt klientidele professionaalset maniküüri ja pediküüri.”

Irmeli Pall


Kosmeetik

“Juba keskkoolis teadsin, et peale lõpetamist tahan minna õppima kosmeetikuks. Ja läksingi õppima Eesti Esimesse Erakosmeetika kooli. Kuna sel ajal olin veel noor ja uudishimulik, oli mul ka soov maailma avastada. Otsustasin paar aastat hiljem kolida Inglismaale, kus mul oli mul ka suurepärane võimalus läbida kosmeetiku õpe ning peale seda ka töötada salongis. 15 aastat hiljem olen õnnelikult kodus oma maailma-avastusretkelt. Suure hulga kogemuste võrra rikkam. Mulle meeldib väga suhelda ja ma armastan oma tööd. Väga tähtsad on mulle mu kliendid ja nende rahulolu. Kohtume Sinises Salongis!”

Marlis Pauk


Juuksur

“Juba noore tüdrukuna hakkas huvi pakkuma juuksuri elukutse ilu ja võlu. Seetõttu olin aastaid kindel, mida ja kus edasi õppida. Aastal 2008 kolisin Tallinna, et minna õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse. 2010 kevadel läksin praktikale Tallinna kesklinnas asuvasse Viru Ilukeskusesse. Peale praktikat sai kool lõpetatud ja tunnistus käes. Juuksuri eriala on alati arenev ja vaheldust pakkuv. Kõik kliendid oma omamoodi päeva rikastava. Kui klient lahkub rõõmsal meelel on ka minu tuju rõõmsam. Klientide tänu ja õnnetunne toolist püsti tõustes ongi põhjuseks miks see töö on nii mõnus! Üritan ennast pidevalt arendada erinevate koolituste ja muude ilukanalite kaudu, oma erialaga muutuste ja hetke moega peab pidevalt kursis olema.”

Varje Bräutigam


Administraator

“Mulle väga meeldib inimestega suhelda. Olen sõbralik, avatud ja tähelepanelik. Klienditeenindajana olen töötanud umbes 25 aastat, sellest pool aega hotellinduses  ennast pidevalt koolitades. Selle pika aja jooksul olen õppinud kliente kuulama ja kliendiga kaasa mõtlema, et alati pakkuda kliendile sobivaim lahendus. Arvan, et tööd saab teha hästi vaid siis, kui teed seda südamega. Kliendina soovime, et meid märgataks, teenindataks ja vastataks meie vajadustele moel, et tunneksime end oodatuna. Just sellist teenindust soovin Teile pakkuda. Kohtumiseni Sinine Salong Spaas!”

Inna Ool


Kosmeetik

“Kosmeetiku amet on väga naiselik amet, mille võlu on paelunud mind juba lapsest saati. Kosmeetikuna olen töötanud alates aastast 2013 ning samasuguse pühendumuse ja armastusega näen end selles valdkonnas ka edaspidi. Ilumaailm areneb kiiresti ning seega tegelen pideva enesetäiendusega ja uute oskuste omandamisega, selleks, et pakkuda klientidele parimat professionaalset teenust kui ka teenindust. Suurim rõõm on näha õnnelikke ja rahulolevaid kliente.”

Erna Tennokene


Administraator

“Mulle on alati meeldinud võrrelda administraatori tööd perenaiseks olemisega: Kõik külalised saavad meeldiva ja lahke vastuvõtu, neid kostitatakse hea ja paremaga ja lahkudes oodatakse peatselt jälle tagasi.

Ja nii nagu omas kodus võõrustades soovin ma ka salongis  pakkuda külalistele alati parimat vastuvõttu ning  kõige ilusamaid ja toredamaid elamusi.

Olete alati oodatud!”

Inna Berman


Kosmeetik

Kristel Ausmees


Kosmeetik

“Olen olnud ilumaailmas alates aastast 2003. Töötanud olen küünetetehniku, maniküüri ja pediküüri alal. Tunnen, et just ilumaailmas töötamine on minu kirg. Seepärast otsustasingi 2023.aastast täiendada end ka kosmeetiku väljaõppega. Ootan põnevusega, millal saan kliente juba näohooldustega poputada!”

Heli Naudi


Kosmeetik

“Lõpetasin 2003.a Tartu Iluravi Erakooli. Seega olen ilumaailmas tegutsenud juba 20 aastat ning endiselt oma eriala valikuga väga rahul. Osalen meeleldi erinevatel koolitustel, kuna minu jaoks on oluline end pidevalt täiendada ning õppida juurde uusi oskuseid.

Leian, et lisaks välimusele on oluline ka hoolitseda oma füüsilise ja vaimse heaolu eest. Seega soovitan hoida oma vaimu värske hea une ja tervisliku toitumisega.”

Ave Pajuste


Juuksur

“Juba väikese tüdrukuna sisustasin oma vaba aega tihti joonistamisega ja millegi loovaga. Pärast mõningasi katsetusi kujutava kunsti vallas, astusin hoopis Tehnikakooli juuksuri erialale.

Juuksuri eriala köidab mind just seetõttu, et sa ei saa kunagi öelda, et tean ja oskan juba kõike. Alati on midagi juurde õppida. Juuksuri eriala eeldab tugevat teoreetilist pagasit.  Olen töötanud oma ala meistrite kõrval ja neilt palju õppinud, läbinud mitmeid koolitusi nii Tallinnas kui Helsingis. Tänaseks olen töötanud juuksurina 21 aastat, millest 5 aastat töötasin Soomes, kus peale erialase täiendamise õppisin ka kõrgel tasemel teenindust.

Sellel teekonnal olen leidnud palju tuttavaid ja sõpru, nii kolleegide kui klientide seast, fantastilisi emotsioone, elu täis rõõmu ja naeratusi. Juuksuri teine palk on ju rahulolev ja naeratav klient. Tänu oma hästi valitud elukutsele ei ole ma pidanud justkui tööl käimagi, sest armsast tegevusest on saanud elukutse.”

Alisa Tuisk


Kosmeetik

Tiiu Urb


Massöör

“Minu teekond massöör-terapeudiks sai alguse ikka läbi minu enda tervie turgutamisest. Vajasin ravimassaazi ja ravivõimlemist. Ravi järelmõju tundus effektne ja müstiline ja kohe ka otsustasin seda õppima minna. Aastal 2000 algaski see teekond, Avicenna Massaazikool, järgnes E .Alliku Alternatiiv Meditsiini koolis , International Massage Academy Eestis, olen ka õppinud Tais ja Indias. Ja ka Hiina meditsiini – Tuina, Thai, sport,  sidekoe, refleksoloogia, manuaalteraapia, trigenics, lümfiteraapia, kinesioloogia ja palju muud. Töötamist alustasin spaas järgnes kruiisilaevadel ja ka Soomes, Norras. Massaazi maailm on väga mitmekesine, kutsun teidki osa saamast selle maagilise maailma võludest!”

Katrin Ruben


Massöör

“Olen omandanud massööri ja Tai loodusterapeudi kutseoskused Krautmani Massaazi- ja Terviseakadeemias, mille üle olen väga tänulik kõikidele õpetajatele, eriti Alarile ja Kristelile. Täiendanud olen ennast ka traditsioonilise hiina meditsiini valdkonnas, mis on olnud minu huvi, hobi ja kirg üheskoos. Tööd massöörina ja hilisemalt ka loodusterapeudina alustasin aastal 2005. Hea kogemuse ja praktika sain rahvusvahelises töökollektiivis Silja OY AB. Aastate jooksul olen ennast täiendanud erinevatel koolitustel ning saanud ka erinevaid näo- ja kehahoolitsuste alaseid täiendkoolitusi.”

Liis Raaga


Administraator

“Klienditeenindus on miski millega puutume kokku iga päev. Leian, et see valdkond on midagi rohkemat kui lihtsalt “tere” ja “head aega”. See on aja väärtustamine, soe naeratus, austus ning tunne, et oled alati oodatud.
Kõike seda ning veelgi rohkemat teile Sinises Salongis pakkuda soovingi. Olete südamest oodatud!”


related articles

Müügitingimused
sinine.ee