fbpx

Pirjo Kuusk


Administraator

“Klienditeenindajana olen töötanud juba ligi 20 aastat. Ilmselgelt peab see fakt iseenesest juba tõestama seda, et mulle see töö meeldib. Olen toimetanud varasemalt pikka aega ka hotellinduses ning turismi valdkonnas, kuid kõrgkool sai lõpetatud sootuks muusika erialal. Juba muusikuna tegutsedes ning erinevates paikades esinedes kohtusin väga mitut sorti inimestega ja juba siis sai mulle selgeks kui väga erisugused võivad olla reaktsioonid ning emotsioonid erinevate inimeste poolt ühes ja samas situatsioonis. Tegelikult on ka muusiku töö väga suures osas otsekui klienditeenindaja roll. Hotellis töötamise algusaegadest mäletan väga selgelt ühte lauset oma kõige esimeselt koolituselt, mida viisid läbi prantslased- see lause oli kogu koolituse läbivaks teemaks ning kõlas korduvalt üha uuesti ja uuesti: “Happy staff- happy clients!” Koolitusi on lisandunud mitmeidkümneid, kuid vahest alateadlikult olen just seda lauset motona endas ning endaga kandnud kõik need aastad. Tegelikult aga toimib see “slogan” ka täiesti pöördvõrdeliselt peegelefektina- ehk, et- oma kogemustele toetuses julgen arvata- samamoodi kandub üle ka kliendi emotsioon teenindajale! Olgu siis meie hüüdlauseks siin Sinises Salongis pigem: “Happy clients- happy staff!” Sest usun siiralt, et meie salongist lahkudes on kõik meie kliendid puhanumad, õnnelikumad, säravamad! Ning soovivad tagasi tulla! Rõõmsate ja meeldivate taaskohtumisteni!”

Erna Tennokene


Administraator

“Mulle on alati meeldinud võrrelda administraatori tööd perenaiseks olemisega: Kõik külalised saavad meeldiva ja lahke vastuvõtu, neid kostitatakse hea ja paremaga ja lahkudes oodatakse peatselt jälle tagasi.

Ja nii nagu omas kodus võõrustades soovin ma ka salongis  pakkuda külalistele alati parimat vastuvõttu ning  kõige ilusamaid ja toredamaid elamusi.

Olete alati oodatud!”

Liis Raaga


Administraator

“Klienditeenindus on miski millega puutume kokku iga päev. Leian, et see valdkond on midagi rohkemat kui lihtsalt “tere” ja “head aega”. See on aja väärtustamine, soe naeratus, austus ning tunne, et oled alati oodatud.
Kõike seda ning veelgi rohkemat teile Sinises Salongis pakkuda soovingi. Olete südamest oodatud!”

Varje Bräutigam


Administraator

“Mulle väga meeldib inimestega suhelda. Olen sõbralik, avatud ja tähelepanelik. Klienditeenindajana olen töötanud umbes 25 aastat, sellest pool aega hotellinduses  ennast pidevalt koolitades. Selle pika aja jooksul olen õppinud kliente kuulama ja kliendiga kaasa mõtlema, et alati pakkuda kliendile sobivaim lahendus. Arvan, et tööd saab teha hästi vaid siis, kui teed seda südamega. Kliendina soovime, et meid märgataks, teenindataks ja vastataks meie vajadustele moel, et tunneksime end oodatuna. Just sellist teenindust soovin Teile pakkuda. Kohtumiseni Sinine Salong Spaas!”

Riina Hokkonen


Administraator

related articles

Müügitingimused
sinine.ee