Liis Tossmann


Kosmeetik

“Olen hea ja rõõmsameelne inimene. Mulle meeldib oma klientidega suhelda ja tunnen end kasulikuna, kui saan neid aidata! Peale gümnaasiumi lõpetamist 2003 aastal asusin õppima kosmeetikuks EKJEK`s ( Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool ). Omandasin seal nii teooria kui praktika ning alustasin tööd oma õpitud ametikohal. Paar aastat praktiseerisin väga tugeva „vanakooli“ kosmeetiku käe all. Temalt sain juurde palju teadmisi, oskusi ja julgust teha oma tööd viisil, kus klient lahkub minu juurest rahulolevana.

Olen läbinud paljude kosmeetika firmade toote- ja müügikoolitusi millest üks meeldejäävamaid oli Phytomer`i koolitus Prantsusmaal, Saint Malo`s. Lisaks veel soome ja inglise keele kursused, esmaabi ja klienditeenindus koolitus. Soovin oma klientidele pakkuda professionaalset, meeldejäävat ja sooja teenindust! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs”

Piret Jaamul


Kosmeetik

“Puberteedieas olin mures oma rasuse näonaha pärast ja pärast ise katsetamist pöördusin kosmeetiku poole ja sain abi. Siis teadsin, et see on see elukutse, mis mind paelub. Nüüdseks olen kosmeetikuna töötanud üle 10 aasta ja võin julgelt öelda, et isegi pärast pikka tööpäeva on naeratus näol. Mulle meeldib võtta iga inimest kes minu poole pöördub isiklikult ja aidata teda nii jõu kui nõuga. Minu kirg on ka meigimaailm ja käisin end selles vallas täiendamas Lana Vallo meigikoolis. Meie kiire elutempo juures on väga hea võtta vahest aeg maha ja leida aega iseenda jaoks. Sinine salong spaa on selleks just parim paik. Ootan Sind alati tagasi.”

Elise Olli


Kosmeetik

“Iluala on köitnud mind alates lapsepõlvest. Unistus saigi teoks, kui 2014 aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kosmeetiku eriala. Peale kooli lõpetamist olen käinud ennast täiendamas mitmetel koolitustel. Oma tööd teen suure hoole ja pühendumisega ning minu jaoks on kõige tähtsam see, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana. Tere tulemast Sinisesse!”

Eini Eskla


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast. Alustasin suhteliselt vara küünte lakkimise ja meikimisega. Mul oli kindel soov saada iluvaldkonna töötajaks, et muuta igapäevaselt teisi inimesi ilusamaks. Olen lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli ja peale seda töötanud erinevates tunnustatud ilusalongides. Mulle meeldib end erialaselt täiendada ja käia erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana.”

Anu Aarma


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ning hilisemalt omandanud rakenduskõrghariduse Tallinna Tervishoiukõrgkooli õenduse erialal. Peale kooli lõpetamist otsustasin spetsialiseeruda kosmeetiku erialal ning olen sellel alal töötanud üle 14 aasta.

Tänapäeva juhtivate kosmeetika sarjade loomine nõuab olulist panustamist teadusuuringutesse ja tootearendusse, mis omakorda eeldab kõrgekvaliteetsete toodete kasutajatelt pidevat enesetäiendamist. Viimastel aastatel olen läbinud erinevaid keemilise koorimise ja mesoteraapia alaseid koolitusi. Farmatseutika ja kosmetoloogia süntees ehk kosmetseutika loob hulgaliselt uusi võimalusi oma teadmiste ja oskuste kombineerimisel.

Olen siiralt õnnelik, kui suudan klientidele oma tedmiste ja oskustega abiks olla ja pakkuda meeldivaid iluhooldus kogemusi Sinises Salongis.”

Marit Kümmel


Kosmeetik

“Aastasadu on naised kui ka mehed enda eest nii sisemiselt ja välimiselt hoolt kandnud. Minu kujunemine iluvaldkonnas on alanud juba väikese tüdrukuna, õe eeskujul, kurgiviile silmadele asetades. Leiva-muna maski juustesse masseerides või ise suhkrupastat depileerimise jaoks valmistades.

Alustasin oma õpinguid Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, mille lõpetasin 2004.aastal rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplomiga. Seejärel asusin tööle kosmeetikuna ilusalongis Desiree. Seal töötades sain rohkem tuttavaks aroomiteraapiaga, mis on siiamaani minu töös olulisel kohal. Nüüdseks olen töötanud kosmeetikuna 13 aastat.Täiendanud erinevatel koolitustel nii näo-kui ka kehahoolduste vallas.

Sinises Spaas alustasin töötamist, toreda kollektiiviga, selle avamise päevast alates. Olen spaas töötatud aja jooksul osalenud väga palju näo- kui ka kehahooldustekoolitustel. Peale näo- ja kehahooldustele teen veel depilatsioone, jalgade- ja kätehooldusi.

Julgen öelda, et ma armastan oma eriala. Olen sõbralik, heasüdamlik, töökas, kohusetundlik, õpihimuline. Minu kirg on tantsimine. Meeldib ujumine, jooga. Tegelen homöopaatiaga, huvitun tervislikust toitumisest. Soovin spaas oma klientidel aidata lõõgastuda,õppida ära tundma imelisi muudatusi oma kehas, meeltes. Ootan teid Sinises Spaas, kallid kliendid!”

Laura Agan


Kosmeetik

“Lisaks kõrgharidusele Tallinna Ülikoolis, olen omandanud kutsehariduse Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis ning lõpetanud selle rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplomiga. Olen rõõmsameelne, töökas, kohusetundlik. Mulle meeldib suhelda erinevate inimestega. Naudin tihti ise iluteenuseid ning püüan parimat pakkuda ka oma klientidele. Klienditeeninduses hindan oma eriala head tundmist, kliendi kuulamist ning mõistmist ja tema jaoks 100% kohalolemist. Olen oma töös väga pühendunud. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.

Kohtumiseni Sinises Salongis!”

Pille Preegel


Kosmeetik

“Kosmeetikuna olen töötanud 13.aastat, lõpetades Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Kuna minu töö on mitmekülgne, pakub see suurt vaheldust, mida rikastavad erinevad täiendkoolitused. Pean oluliseks salongis meeskonnatööd. Koostöö inimestega on huvitav. Hea on saada tagasisidet klientidelt,kes tulevad taas ning võtavad ka sõbrad kaasa. See näitab meiepoolset kliendisõbralikkust ning kohta, kuhu on alati hea tagasi tulla. Hindan väga Sinise Salongi omanike tänuväärset tööd,tänu kellele on võimalus ja rõõm meie töökal kollektiivil kõike seda ilu pakkuda! Rõõmsate kohtumisteni!”

Annely Lainela


Kosmeetik

Soovime Sulle tutvustada Sinise Salongi kauaaegset kosmeetikut Annely Lainelat. Annely on meie kollektiivis töötanud juba kümme aastat ning võiksime teda hellitavalt kutsuda meie salongi maskotiks. Üheks oma edu saladuseks suure püsiklientuuri saavutamisel peab ta oma haridusteed, mis lubab teda kutsuda nii medõeks, kosmeetikuks kui ka psühholoogiks. Juba lapsepõlves olin suur tegutseja pidevalt uute väljakutsete otsingutel, motivatsiooniks leida põnevaid uusi tuttavaid ning hinges kipitamas soov oma tulevikutöös kõiki aidata, räägib Annely iseendast. Annely lõpetas Tallinna Kõrgema Meditsiinikooli 1997.aastal ning asus tööle nahaarsti õena. Oma teadmiste laiendamiseks võttis Annely sammud kosmeetiku eriala poole ning on nüüd juba 12 aastat kosmeetikuna töötanud. Oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks võttis Annely hiljuti ette ka psühholoogiaõpingud, kaitstes oma diplomitöö muusikateraapia alal.

“Minu töö on minu kirg. Tunnen igast hetkest rõõmu. Oma töös pean olulisemaks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Olen õppinud naeratama ka siis kui enam naeratada ei jaksa, sest klient peab tajuma enda ümber positiivset atmosfääri.” Annely juures saab aega broneerida näo-ja kehahoolduseks ja ripsmepikenduseks.

Liina Tetsmann


Kosmeetik

“Juba gümnaasiumis teadsin, et minust saab kosmeetik. Eeskujuks oli minu tädi, kes selle alaga tegeleb. See maailm tundus nii põnev ja huvitav. Aastal 2007 lõpetasingi Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandasin rahvusvahelise Cidesco diplomi. Töötatud aastate jooksul olen kogunud tohtutul hulgal kogemusi ja arendanud oma oskusi. Armastan oma tööd ja minu eesmärgiks on alati pakkuda kliendile kvaliteetset teenust ja mõnusat lõõgastust. Kindlasti üks lemmik osa minu tööst on inimestega suhtlemine. Akusid laen tegeledes oma väikese pojaga ja tihti sõidame koos perega linnakärast eemale.”

Jevgenia Pavlova


Kosmeetik

“Mina lõpetasin Eesti Esimene Erakosmeetika kooli 2012 aastal.
Armastan oma tööd ja täpselt tean, et see oli õige elukutse valik.
Mulle meeldib, et ma saan pakkuda proffesionaalseid hoolduseid kliendile, mis annab hea tulemuse.
Mind huvitab kõik, mis on seotud minu elukutsega ja ilumaailmas.
Ise olen sõbralik, rõõmsameelne ja abivalmis.
Tulge Sininese Salongi, me teeme Teid kauniks!”

Siiri Saarmaa


Kosmeetik

“Ilu ning naiselikkust olen pidanud alati oluliseks. Peale keskkooli ei olnud raske otsustada, mida edasi õppima lähen. Lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli 2009 a. Pärast kooli asusin tööle hotelli,kus sain paraja kooli omaette, rohkem enesekindlust ning tahet seda tööd veel enam teha. Mulle meeldib see töö kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet ning tulemust on alati näha. Lisaks olen täiendanud end jumestusalal ja läbinud meigikursused ´Meigikooli Meistriklass`2012 a. Põhitöö kõrvalt olen teinud lisaks ka lasteaiakasvataja tööd,mida samuti naudin ,kuid minu eelistuseks jääb siiski ilumaailm. Naudin ja armastan oma tööd!”

Katre Kaasik


Kosmeetik

“Mina lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli 2006 aasta jaanuaris. See oli tegelikult väga loomulik jätk peale gümnaasiumi sinna kooli minna, kuna nahahooldus ja meik huvitasid mind juba ammu väga. Ja tundub, et olen teinud õige valiku, sest olen oma tööga väga rahul. Oma tööd tehes püüan läheneda igale kliendile individuaalselt, et saavutadamaksimaalne rahulolu, sest on ju iga inimene erinev. Hoolduse lõpus naeratav ja lõõgastunud klient on parim motivatsioon, et oma tööd hästi ja põhjalikult teha. See ongi see energia, mis annab jõudu ja tahtmist tegutseda edasi veel paremini ja olla arenguvõimeline iga päev. Kuid vahepeal peab puhkama ka. Ja siis on hea linnast ära sõita maale- Saaremaale. Seda igakuist väikest reisi naudin ma oma mehe ja tütrega väga. Ning mis seal salata, väike keskkonna muutus tuleb ainult kasuks, et siis naasta värske ja puhanuna tööellu.”

Moonika Sibul


Kosmeetik

“Mind on alati köitnud kõik, mis puudutab ilumaailma ja nahahooldust. Lõikasin juba noorukina välja iluartikleid „ Noortelehest“ ning üritasin neid piinlikult järgida. Teismeeas tegin oma sõbrannadele esimesi jumestamiskatsetusi ning enesele märkamata olin suutnud oma sõpra veenda selleks, et teha tema näonahale koorimist ja maski.

Sellegipoolest ei läinud ma kohe õppima kosmeetikuks vaid mõtlesin pigem juura tudeerimisele. Kosmeetiku ameti idee tõi minuni hea tuttav, nähes mind alati hoolitsetud välimuse ning omaloodud värviliste küünemaalingutega- ja ma olen igavesti tänulik selle eest! Antud hetkel Hispaanias elades, asusin sealsesse kooli nimega Christine Shaw College of Beauty Therapy and Complementary Therapies, mille lõpetasin 2006 a.

2007 aastal omandasin ripsmetehniku kui ka profimeigi oskused, viimane neist legendaarse Katrin Sangla juhendamisel. Aastate jooksul olen osalenud paljudel erinevatel erilalastel koolitustel, mis viinud mind ka mitmel korral Pariisi. Suurenenud huvi tervise ning tervisliku ja teadliku toitumise vastu, viisid mind taas koolipinki. 2016 alustasin õpinguid Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse erialal. Enda tasakaalustamiseks harrastan vabal ajal joogat ja jooksmist.”

Birgit Allik


Kosmeetik/administraator

“2001 a.talvel lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika kooli. Seega olen kosmeetikuna tööd teinud juba üle 15 aasta. Teen oma tööd suure pühendumisega. Peamine on kliendi rahulolu ja soov tagasi tulla. Oma ameti juures kosmeetikuna meeldib kõige rohkem asjaolu,et töö ei muutu kunagi rutiinseks. Aastate jooksul olen läbinud palju erinevaid koolitusi. Sealhulgas ka klienditeeninduse ja soome keele kursused. Tööst vabal ajal veedan aega oma pere ja sõpradega. Meeldib palju reisida. Oma olemuselt olen rõõmsameelne, kohusetundlik ja hea suhtleja. Kohtumiseni Sininses Salongis!”

Merle Gemst


Kosmeetik

“Nagu paljud tüdrukud unistavad ilusatest kätest ja küüntest, tegin seda ka mina. Nii läksin ma 2000a. õppima maniküüri ja pediküüri ametit Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Omandanud selle eriala asusin ma koheselt ka tööle. Nüüd olen seda tööd teinud juba ligi 13 aastat. Liitudes nüüd Sinise Salongi meeldiva kollektiiviga loodan pakkuda omaltpoolt klientidele professionaalset maniküüri ja pediküüri.”

Irmeli Pall


Kosmeetik

“Juba keskkoolis teadsin, et peale lõpetamist tahan minna õppima kosmeetikuks. Ja läksingi õppima Eesti Esimesse Erakosmeetika kooli. Kuna sel ajal olin veel noor ja uudishimulik, oli mul ka soov maailma avastada. Otsustasin paar aastat hiljem kolida Inglismaale, kus mul oli mul ka suurepärane võimalus läbida kosmeetiku õpe ning peale seda ka töötada salongis. 15 aastat hiljem olen õnnelikult kodus oma maailma-avastusretkelt. Suure hulga kogemuste võrra rikkam. Mulle meeldib väga suhelda ja ma armastan oma tööd. Väga tähtsad on mulle mu kliendid ja nende rahulolu. Kohtume Sinises Salongis!”

Riina Leht


Kosmeetik

“Aastal 2000 lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika Kooli ja nii saigi minust diplomeeritud CIDESCO kosmeetik. Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist teenindust ja olla abiks oma professionaalsusega. Olen huvitatud kõigest, mis seostub nahaga ja selles toimuvate protsessidega. Uurin kõikvõimalikke kanaleid, ammutamaks teadmisi selles vallas. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Tänu täiendkoolitustele on võimalik end hästi kursis hoida uuenevate nahahooldustoodete ja kosmeetikatehnikaga, mis võimaldab mul omalt poolt pakkuda kliendile parimat profesionaalset teenust.
Oma töös pean oluliseks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Klient peab tajuma enda ümber positiivset ja rahulikku atmosfääri, saamaks puhata nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle taas. Kohtumiseni Sinine Salong spaas!”

Katrin Rasmann


Kosmeetik

“Minu nimi on Katrin. Oman 17 aastat töökogemust tegevkosmeetikuna. Olen ilugurmaan, kes on aja jooksul rännanud läbi mitmedki ilumaailma maastikud. Teen oma tööd alati suure kire ja põhjalikkusega, olgu meigi tegemisel fotoshootidesse, artiklite kirjutamisel ajakirjadesse või dermatoloogi saadetud aknelise nahaga kliendi tulemuslikuks paranemiseks.

Minu eriliseks armastuseks ongi näohooldused ja sinna juurde kuuluva mõnusa massaaži pakkumine ning kunstilist väljundit pakkuva make-up’i teostamine.

Nahaprobleemid nagu akne, armid, suurepooriline ning värskuse ja nooruslikkuse kaotanud nahk on mulle väljakutse, millele leian meeleldi tulemusliku lahenduse. Mitte vähetähtis ei ole ka naha ettevalmistus populaarsust koguvate ilusüstiprotseduuride eel. Seda ikka kaunima ja kestvama tulemuse saavutamiseks! Mulle meeldib ilu luua ning ükski tänu ei ole mulle suurem, kui kliendi rahulolust säravad silmad ja soe kallistus! Kohtumiseni Sinises Salongis!”

Moonika Käärik


Kosmeetik

“Olen kosmeetikuna töötanud alates 2007. aastast. Kosmeetiku eriala on väga mitmekülgne ja saab end pidevalt täiendada erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd, kuna saan pakkuda klientidele lõõgastust erinevate kosmeetiliste protseduuride abil ning tänu sellele panna unustama, kas või hetkeks, igapäevased argimured, alati on hea meel näha inimesi lahkumas naerusuil ja säraga silmis. Olen valmis jagama nippe ja lahendusi, kuidas hoolitseda jalgade, käte või näo eest ka kodus. Tänu rahvusvahelisele klientuurile valdan soome ja inglise keelt. Kohtumiseni Sinises!”

Katrin Kaljulaid


Kosmeetik

“Kosmeetik-konsultant Katrin Kaljulaid on töötanud Sinises Salongis üle 17-aasta. 

„Juba keskkoolis oli mul kindel eesmärk saada kosmeetikuks, seega asusin õppima Tallinna Meditsiinikooli. Sellele järgnes loomuliku jätkuna Eesti Esimene Erakosmeetikakool. Täna huvitab mind kõik, mis lükkab edasi naise kronoloogilist vananemisprotsessi – studeerin kõikvõimalikke teaduslikke ajakirju ja kanaleid ammutamaks teadmisi selles vallas.“ 

Katrin plaanib astuda peatselt taas kõrgkooli teadmisi omandama, küll aga enam mitte suhtekorralduse vallas, milles tal bakalaureusekraad taskus on, vaid ikka oma südamelähedase teema vallas. Selleks on meditsiin. „Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist nõu ja olla abiks oma professionaalsusega.“ Katrin on koolitanud end ka Saksamaal ja Prantsusmaal ning plaanib peatselt tuua kliendini uusi kõrgetasemelisi meetmeid vananemisvastases võitluses. „Innovaatilised meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt“.

Heidi Polding


Kosmeetik

Heidi Polding ühines meie kollektiiviga 2010.aastal, aga juba on kogunenud hulk püsikliente, kes just tema poolt osutatavat teenust soovivad. Põhjuseid on siin mitmeid. Heidi võlub oma vaoshoituse ja hea kuulamisoskusega, samas pakkudes just sellele kliendile sobivamaid lahendusi, lisaks teeb ta oma tööd suure kohusetundlikkuse ja armastusega. Ta on äärmiselt korrektne ja pakub kliendile sellist teenust, mida isegi armastaks kogeda. Heidi on kosmeetiku eriala omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis 2000.aastal ning täiendanud end erinevatel koolitustel läbi aastate. Tema spetsialiteetideks on nii näohooldused, maniküür, pediküür kui ka meik ja depilatsioon. Üheks eriliseks huviks on tema jaoks telemeik. Vabadel hetkedel abistab Heidi AA Visioon Stuudios, kus jumestab nii saatejuhte kui ka saatekülalisi. Töövälisel ajal jagab ta armastust oma mehe ja kahe tütre vahel. Üheskoos veedetakse talvepuhkused mägedel suusamõnusid nautides ning suvel nauditakse päikest ja merevett või tegeletakse oma golfioskuste täiendamisega.

Aivi Lille


Kosmeetik

“2002.aastal lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli maniküüri- pedikûûri koolituse.
Olen pediküürijana töötanud 16 aastat, sellest 10 aastat ilusalongis “Veenus” ( Viimsi SPA-s). Viimased 5 aastat pidasin oma väikest jalahoolduse salongi Taanis.
Mulle meeldib minu töö ja eriti tore on kui näed , et klient on rahul.
Olen sõbralik ja abivalmis.”

Kristi Priks


Kosmeetik

“Mina olen Kristi ja valdava osa oma tööaastatest olen töötanud salongis. Juba lapsepõlves meeldis mulle peegli ees ema kreemidega mängida ja ilu maailm on mind alati köitnud.
2006 lõpetasin Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Pärast paari aastat juuksurina töötades, otsustasin ma minna välismaale. Kirg salongis töötamise ja inimestega suhtlemise järele ei kustunud ja ma otsustasin minna kosmeetikuks õppima Inglismaale. Õpingute ajal West Cheshire College’s, oli mul õnne asuda praktikale kliinikusse, kus ma sain tutvuda kõigi erinevate kosmeetikutöö tahkudega, alustades maniküüridega ja lõpetades erinevate kehahooldustega.
Olen nüüdseks kosmeetikuna töötanud pea 7 aastat ja võin julgelt väita, et minu töö on minu hobi!
Suurimat rõõmu valmitavad rahulolevad kliendid, kes lahkuvad su juurest naeratusega.”

Anni Maasik


Kosmeetik

“Oman kosmeetiku kutsetunnistust aastast 2011, kui lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Sellest ajast peale, olen omandanud töökogemust erinevatest spaadest.
Olen rahulik inimene, kes teeb oma tööd hingega. Mulle meeldib oma klientide eest hoolitseda, et nad oleksid ilusad, õnnelikud ja lõõgastunud. Teen omalt poolt kõik, et kliendi aeg oleks väärtuslik.”

Birgit Valler


Kosmeetik

“Olen heatahtlik ning rõõmsameelne, mulle meeldib uute ja huvitavate inimestega suhelda. Kosmeetiku eriala valisin kuna mind on iluteema alati köitnud. Mul on hea meel näha inimesi, kes oma välimusest lugu peavad ja selle eest hoolitsevad. Kosmeetikuna on mul töökogemust üle 10 aasta.

Olen osalenud paljudel erialastel koolitustel, et saaksin pakkuda üha uusi teenuseid ning juba varasemaid oskusi pidevalt täiendada. Mulle meeldib hoida ennast kursis uute ja põnevate iluteenustega, tänu sellele saan soovitada ja pakkuda inimeste erinevaid uusi lahendusi. Oma töös olen kokku puutunud rahvusvahelise klientuuriga ja seeläbi suhtlen soome, inglise ja muidugi eesti keeles. Pean väga oluliseks töötada salongis kus soovitakse pakkuda klientidele parimat teenust, rõõmsameelseid heatahtlikke teenindajaid ja suurepärast atmosfääri.Ootan kõiki, kes on huvitatud oma kaunist väljanägemisest ja soovivad saada infot enda jaoks sobilike ilutoodete ja hoolduste kohta, meie salongis. Hea meelega nõustan Teid leides koos sobilikke lahendusi. Rõõmsate kohtumisteni Sinises Salongis!”