fbpx

Piret Jaamul


Kosmeetik

“Puberteedieas olin mures oma rasuse näonaha pärast ja pärast ise katsetamist pöördusin kosmeetiku poole ja sain abi. Siis teadsin, et see on see elukutse, mis mind paelub. Nüüdseks olen kosmeetikuna töötanud üle 10 aasta ja võin julgelt öelda, et isegi pärast pikka tööpäeva on naeratus näol. Mulle meeldib võtta iga inimest kes minu poole pöördub isiklikult ja aidata teda nii jõu kui nõuga. Minu kirg on ka meigimaailm ja käisin end selles vallas täiendamas Lana Vallo meigikoolis. Meie kiire elutempo juures on väga hea võtta vahest aeg maha ja leida aega iseenda jaoks. Sinine salong spaa on selleks just parim paik. Ootan Sind alati tagasi.”

Merle Gemst


Kosmeetik

“Nagu paljud tüdrukud unistavad ilusatest kätest ja küüntest, tegin seda ka mina. Nii läksin ma 2000a. õppima maniküüri ja pediküüri ametit Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Omandanud selle eriala asusin ma koheselt ka tööle. Nüüd olen seda tööd teinud juba ligi 13 aastat. Liitudes nüüd Sinise Salongi meeldiva kollektiiviga loodan pakkuda omaltpoolt klientidele professionaalset maniküüri ja pediküüri.”

Irmeli Pall


Kosmeetik

“Juba keskkoolis teadsin, et peale lõpetamist tahan minna õppima kosmeetikuks. Ja läksingi õppima Eesti Esimesse Erakosmeetika kooli. Kuna sel ajal olin veel noor ja uudishimulik, oli mul ka soov maailma avastada. Otsustasin paar aastat hiljem kolida Inglismaale, kus mul oli mul ka suurepärane võimalus läbida kosmeetiku õpe ning peale seda ka töötada salongis. 15 aastat hiljem olen õnnelikult kodus oma maailma-avastusretkelt. Suure hulga kogemuste võrra rikkam. Mulle meeldib väga suhelda ja ma armastan oma tööd. Väga tähtsad on mulle mu kliendid ja nende rahulolu. Kohtume Sinises Salongis!”

Inna Ool


Kosmeetik

“Kosmeetiku amet on väga naiselik amet, mille võlu on paelunud mind juba lapsest saati. Kosmeetikuna olen töötanud alates aastast 2013 ning samasuguse pühendumuse ja armastusega näen end selles valdkonnas ka edaspidi. Ilumaailm areneb kiiresti ning seega tegelen pideva enesetäiendusega ja uute oskuste omandamisega, selleks, et pakkuda klientidele parimat professionaalset teenust kui ka teenindust. Suurim rõõm on näha õnnelikke ja rahulolevaid kliente.”

Inna Berman


Kosmeetik

Anastassija Abolõmova


Kosmeetik

Alisa Tuisk


Kosmeetik

Karita Saar


Kosmeetik

“Kosmeetikuna olen töötanud juba 22 aastat. Iluvaldkond on lõputu “Ilu” mis on pidevas uuenemises ja siit maailmast kunagi ei kao. Iga klient on minu jaoks puhas lõuend kuhu koos kliendi soovi ja minu käte teostusega valmib lummav käsitöö. Suurim kompliment minu jaoks on see kui klient” ei soovi toolilt tõusta”. Mulle meeldib mu töö ja näen end ilumaal pikalt veel kliente kaunimaks maalimas. Koolitustel osalenud palju Eestis kodumaal,Pariisis ja Inglismaal.”

Riina Leht


Kosmeetik

“Aastal 2000 lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika Kooli ja nii saigi minust diplomeeritud CIDESCO kosmeetik. Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist teenindust ja olla abiks oma professionaalsusega. Olen huvitatud kõigest, mis seostub nahaga ja selles toimuvate protsessidega. Uurin kõikvõimalikke kanaleid, ammutamaks teadmisi selles vallas. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Tänu täiendkoolitustele on võimalik end hästi kursis hoida uuenevate nahahooldustoodete ja kosmeetikatehnikaga, mis võimaldab mul omalt poolt pakkuda kliendile parimat profesionaalset teenust.
Oma töös pean oluliseks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Klient peab tajuma enda ümber positiivset ja rahulikku atmosfääri, saamaks puhata nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle taas. Kohtumiseni Sinine Salong spaas!”

Eini Eskla


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast. Alustasin suhteliselt vara küünte lakkimise ja meikimisega. Mul oli kindel soov saada iluvaldkonna töötajaks, et muuta igapäevaselt teisi inimesi ilusamaks. Olen lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli ja peale seda töötanud erinevates tunnustatud ilusalongides. Mulle meeldib end erialaselt täiendada ja käia erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana.”

Moonika Käärik


Kosmeetik

“Olen kosmeetikuna töötanud alates 2007. aastast. Kosmeetiku eriala on väga mitmekülgne ja saab end pidevalt täiendada erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd, kuna saan pakkuda klientidele lõõgastust erinevate kosmeetiliste protseduuride abil ning tänu sellele panna unustama, kas või hetkeks, igapäevased argimured, alati on hea meel näha inimesi lahkumas naerusuil ja säraga silmis. Olen valmis jagama nippe ja lahendusi, kuidas hoolitseda jalgade, käte või näo eest ka kodus. Tänu rahvusvahelisele klientuurile valdan soome ja inglise keelt. Kohtumiseni Sinises!”

Evely Piirsalu


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2001 aastal rahvusvahelise Cidesco diplomiga. Peale kooli lõpetamist olen ennast pidevalt täiendanud uute põnevate koolitustega. Lisaks erinevatele näohooldustele teen ma veel maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni. Mulle meeldib kui klient on peale hooldust lõõgastunud, rõõmus ja rahulolev.”

Kristel Ausmees


Kosmeetik

“Olen olnud ilumaailmas alates aastast 2003. Töötanud olen küünetetehniku, maniküüri ja pediküüri alal. Tunnen, et just ilumaailmas töötamine on minu kirg. Seepärast otsustasingi 2023.aastast täiendada end ka kosmeetiku väljaõppega. Ootan põnevusega, millal saan kliente juba näohooldustega poputada!”

Heli Naudi


Kosmeetik

“Lõpetasin 2003.a Tartu Iluravi Erakooli. Seega olen ilumaailmas tegutsenud juba 20 aastat ning endiselt oma eriala valikuga väga rahul. Osalen meeleldi erinevatel koolitustel, kuna minu jaoks on oluline end pidevalt täiendada ning õppida juurde uusi oskuseid.

Leian, et lisaks välimusele on oluline ka hoolitseda oma füüsilise ja vaimse heaolu eest. Seega soovitan hoida oma vaimu värske hea une ja tervisliku toitumisega.”

Karina Kijanitsa


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast! Oma esimesed maniküüri ja pediküüri kursused ma lõpetasin 2005. aastal Ukrainas ja tänaseks olen töötanud ilutööstuses juba 20 aastat. Tunnen, et ilumaailmas töötamine on minu kirg. Minu lemmikvaldkond pediküür. Mulle meeldib kui kliendid lähevad minu juurest ära hästi hoolitsetud jalgadega ja heas meeleolus!”


related articles

Müügitingimused
sinine.ee