fbpx

Liis Tossmann


Kosmeetik

“Olen hea ja rõõmsameelne inimene. Mulle meeldib oma klientidega suhelda ja tunnen end kasulikuna, kui saan neid aidata! Peale gümnaasiumi lõpetamist 2003 aastal asusin õppima kosmeetikuks EKJEK`s ( Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool ). Omandasin seal nii teooria kui praktika ning alustasin tööd oma õpitud ametikohal. Paar aastat praktiseerisin väga tugeva „vanakooli“ kosmeetiku käe all. Temalt sain juurde palju teadmisi, oskusi ja julgust teha oma tööd viisil, kus klient lahkub minu juurest rahulolevana.

Olen läbinud paljude kosmeetika firmade toote- ja müügikoolitusi millest üks meeldejäävamaid oli Phytomer`i koolitus Prantsusmaal, Saint Malo`s. Lisaks veel soome ja inglise keele kursused, esmaabi ja klienditeenindus koolitus. Soovin oma klientidele pakkuda professionaalset, meeldejäävat ja sooja teenindust! Kohtumiseni Sinine Salong SPAs”

Birgit Allik


Kosmeetik/administraator

“2001 a.talvel lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika kooli. Seega olen kosmeetikuna tööd teinud juba üle 15 aasta. Teen oma tööd suure pühendumisega. Peamine on kliendi rahulolu ja soov tagasi tulla. Oma ameti juures kosmeetikuna meeldib kõige rohkem asjaolu,et töö ei muutu kunagi rutiinseks. Aastate jooksul olen läbinud palju erinevaid koolitusi. Sealhulgas ka klienditeeninduse ja soome keele kursused. Tööst vabal ajal veedan aega oma pere ja sõpradega. Meeldib palju reisida. Oma olemuselt olen rõõmsameelne, kohusetundlik ja hea suhtleja. Kohtumiseni Sininses Salongis!”

Riina Leht


Kosmeetik

“Aastal 2000 lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika Kooli ja nii saigi minust diplomeeritud CIDESCO kosmeetik. Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist teenindust ja olla abiks oma professionaalsusega. Olen huvitatud kõigest, mis seostub nahaga ja selles toimuvate protsessidega. Uurin kõikvõimalikke kanaleid, ammutamaks teadmisi selles vallas. Mulle pakuvad huvi kõik erinevad meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt. Seoses kosmeetikavaldkonna kiire arenguga, olen end pidevalt täiendanud erinevatel kursustel ja koolitustel. Tänu täiendkoolitustele on võimalik end hästi kursis hoida uuenevate nahahooldustoodete ja kosmeetikatehnikaga, mis võimaldab mul omalt poolt pakkuda kliendile parimat profesionaalset teenust.
Oma töös pean oluliseks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Klient peab tajuma enda ümber positiivset ja rahulikku atmosfääri, saamaks puhata nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Teen kõik selle heaks, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja säravana ning külastaks meid jälle taas. Kohtumiseni Sinine Salong spaas!”

Eini Eskla


Kosmeetik

“Olen alati olnud huvitatud ilumaailmast. Alustasin suhteliselt vara küünte lakkimise ja meikimisega. Mul oli kindel soov saada iluvaldkonna töötajaks, et muuta igapäevaselt teisi inimesi ilusamaks. Olen lõpetanud Tartu Iluravi Rahvusvahelise Erakooli ja peale seda töötanud erinevates tunnustatud ilusalongides. Mulle meeldib end erialaselt täiendada ja käia erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd ja tunnen rõõmu, kui klient lahkub õnneliku ja rahulolevana.”

Moonika Käärik


Kosmeetik

“Olen kosmeetikuna töötanud alates 2007. aastast. Kosmeetiku eriala on väga mitmekülgne ja saab end pidevalt täiendada erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd, kuna saan pakkuda klientidele lõõgastust erinevate kosmeetiliste protseduuride abil ning tänu sellele panna unustama, kas või hetkeks, igapäevased argimured, alati on hea meel näha inimesi lahkumas naerusuil ja säraga silmis. Olen valmis jagama nippe ja lahendusi, kuidas hoolitseda jalgade, käte või näo eest ka kodus. Tänu rahvusvahelisele klientuurile valdan soome ja inglise keelt. Kohtumiseni Sinises!”

Aivi Lille


Kosmeetik

“2002.aastal lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli maniküüri- pedikûûri koolituse.
Olen pediküürijana töötanud 16 aastat, sellest 10 aastat ilusalongis “Veenus” ( Viimsi SPA-s). Viimased 5 aastat pidasin oma väikest jalahoolduse salongi Taanis.
Mulle meeldib minu töö ja eriti tore on kui näed , et klient on rahul.
Olen sõbralik ja abivalmis.”

Birgit Valler


Kosmeetik

“Olen heatahtlik ning rõõmsameelne, mulle meeldib uute ja huvitavate inimestega suhelda. Kosmeetiku eriala valisin kuna mind on iluteema alati köitnud. Mul on hea meel näha inimesi, kes oma välimusest lugu peavad ja selle eest hoolitsevad. Kosmeetikuna on mul töökogemust üle 10 aasta.

Olen osalenud paljudel erialastel koolitustel, et saaksin pakkuda üha uusi teenuseid ning juba varasemaid oskusi pidevalt täiendada. Mulle meeldib hoida ennast kursis uute ja põnevate iluteenustega, tänu sellele saan soovitada ja pakkuda inimeste erinevaid uusi lahendusi. Oma töös olen kokku puutunud rahvusvahelise klientuuriga ja seeläbi suhtlen soome, inglise ja muidugi eesti keeles. Pean väga oluliseks töötada salongis kus soovitakse pakkuda klientidele parimat teenust, rõõmsameelseid heatahtlikke teenindajaid ja suurepärast atmosfääri.Ootan kõiki, kes on huvitatud oma kaunist väljanägemisest ja soovivad saada infot enda jaoks sobilike ilutoodete ja hoolduste kohta, meie salongis. Hea meelega nõustan Teid leides koos sobilikke lahendusi. Rõõmsate kohtumisteni Sinises Salongis!”

Inna Ool


Kosmeetik

“Kosmeetiku amet on väga naiselik amet, mille võlu on paelunud mind juba lapsest saati. Kosmeetikuna olen töötanud alates aastast 2013 ning samasuguse pühendumuse ja armastusega näen end selles valdkonnas ka edaspidi. Ilumaailm areneb kiiresti ning seega tegelen pideva enesetäiendusega ja uute oskuste omandamisega, selleks, et pakkuda klientidele parimat professionaalset teenust kui ka teenindust. Suurim rõõm on näha õnnelikke ja rahulolevaid kliente.”

Kristi Priks


Kosmeetik

“Mina olen Kristi ja valdava osa oma tööaastatest olen töötanud salongis. Juba lapsepõlves meeldis mulle peegli ees ema kreemidega mängida ja ilu maailm on mind alati köitnud.
2006 lõpetasin Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Pärast paari aastat juuksurina töötades, otsustasin ma minna välismaale. Kirg salongis töötamise ja inimestega suhtlemise järele ei kustunud ja ma otsustasin minna kosmeetikuks õppima Inglismaale. Õpingute ajal West Cheshire College’s, oli mul õnne asuda praktikale kliinikusse, kus ma sain tutvuda kõigi erinevate kosmeetikutöö tahkudega, alustades maniküüridega ja lõpetades erinevate kehahooldustega.
Olen nüüdseks kosmeetikuna töötanud pea 7 aastat ja võin julgelt väita, et minu töö on minu hobi!
Suurimat rõõmu valmitavad rahulolevad kliendid, kes lahkuvad su juurest naeratusega.”

Piret Jaamul


Kosmeetik

“Puberteedieas olin mures oma rasuse näonaha pärast ja pärast ise katsetamist pöördusin kosmeetiku poole ja sain abi. Siis teadsin, et see on see elukutse, mis mind paelub. Nüüdseks olen kosmeetikuna töötanud üle 10 aasta ja võin julgelt öelda, et isegi pärast pikka tööpäeva on naeratus näol. Mulle meeldib võtta iga inimest kes minu poole pöördub isiklikult ja aidata teda nii jõu kui nõuga. Minu kirg on ka meigimaailm ja käisin end selles vallas täiendamas Lana Vallo meigikoolis. Meie kiire elutempo juures on väga hea võtta vahest aeg maha ja leida aega iseenda jaoks. Sinine salong spaa on selleks just parim paik. Ootan Sind alati tagasi.”

Anu Aarma


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli ning hilisemalt omandanud rakenduskõrghariduse Tallinna Tervishoiukõrgkooli õenduse erialal. Peale kooli lõpetamist otsustasin spetsialiseeruda kosmeetiku erialal ning olen sellel alal töötanud üle 14 aasta.

Tänapäeva juhtivate kosmeetika sarjade loomine nõuab olulist panustamist teadusuuringutesse ja tootearendusse, mis omakorda eeldab kõrgekvaliteetsete toodete kasutajatelt pidevat enesetäiendamist. Viimastel aastatel olen läbinud erinevaid keemilise koorimise ja mesoteraapia alaseid koolitusi. Farmatseutika ja kosmetoloogia süntees ehk kosmetseutika loob hulgaliselt uusi võimalusi oma teadmiste ja oskuste kombineerimisel.

Olen siiralt õnnelik, kui suudan klientidele oma tedmiste ja oskustega abiks olla ja pakkuda meeldivaid iluhooldus kogemusi Sinises Salongis.”

Merle Gemst


Kosmeetik

“Nagu paljud tüdrukud unistavad ilusatest kätest ja küüntest, tegin seda ka mina. Nii läksin ma 2000a. õppima maniküüri ja pediküüri ametit Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli. Omandanud selle eriala asusin ma koheselt ka tööle. Nüüd olen seda tööd teinud juba ligi 13 aastat. Liitudes nüüd Sinise Salongi meeldiva kollektiiviga loodan pakkuda omaltpoolt klientidele professionaalset maniküüri ja pediküüri.”

Irmeli Pall


Kosmeetik

“Juba keskkoolis teadsin, et peale lõpetamist tahan minna õppima kosmeetikuks. Ja läksingi õppima Eesti Esimesse Erakosmeetika kooli. Kuna sel ajal olin veel noor ja uudishimulik, oli mul ka soov maailma avastada. Otsustasin paar aastat hiljem kolida Inglismaale, kus mul oli mul ka suurepärane võimalus läbida kosmeetiku õpe ning peale seda ka töötada salongis. 15 aastat hiljem olen õnnelikult kodus oma maailma-avastusretkelt. Suure hulga kogemuste võrra rikkam. Mulle meeldib väga suhelda ja ma armastan oma tööd. Väga tähtsad on mulle mu kliendid ja nende rahulolu. Kohtume Sinises Salongis!”

Liina Tetsmann


Kosmeetik

“Juba gümnaasiumis teadsin, et minust saab kosmeetik. Eeskujuks oli minu tädi, kes selle alaga tegeleb. See maailm tundus nii põnev ja huvitav. Aastal 2007 lõpetasingi Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omandasin rahvusvahelise Cidesco diplomi. Töötatud aastate jooksul olen kogunud tohtutul hulgal kogemusi ja arendanud oma oskusi. Armastan oma tööd ja minu eesmärgiks on alati pakkuda kliendile kvaliteetset teenust ja mõnusat lõõgastust. Kindlasti üks lemmik osa minu tööst on inimestega suhtlemine. Akusid laen tegeledes oma väikese pojaga ja tihti sõidame koos perega linnakärast eemale.”

Liis Raaga


Kosmeetik

“Minu huvi kosmeetiku töö vastu sai alguse juba aastaid tagasi kuna soovisin vahetada töövaldkonda. Kui alguses proovisin kätt rohkem maniküürijana siis nüüd on minu absoluutseks lemmikuks pediküür. Armastan väljendit- mida hullem- seda parem sest mulle meeldib kui tooli istub klient kelle jalgade nimel vaeva näha ilusa ja korrektse lõpptulemuse nimel. Ootan teid enda juurde-tere tulemast!”

Kätlin Ilves


Kosmeetik

“Pärast gümnaasiumi asusin õppima majandust Tartu Ülikooli. Üsna pea sain aru, et kontoritöö ei ole miski, mida soovin ülejäänud elu teha. 2014 asusin õppima Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli ja lõpetasin selle omandades lisaks kutsetunnistusele ka rahvusvahelise CIDESCO diplomi. Soovin pakkuda oma klientidele võimalust hetkeks heita nurka oma argimured, võtta aeg maha ja lõõgastuda. Teen oma tööd suure armastuse ja pühendumisega ning ootan kliente osa saama meie suurepärasest hoolduste valikust. Olgu selleks pediküür, maniküür või näohooldus – koos leiame kõigile sobivaima hoolduse! Kohtumiseni Sinine Salong Spas!”

Evely Piirsalu


Kosmeetik

“Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2001 aastal rahvusvahelise Cidesco diplomiga. Peale kooli lõpetamist olen ennast pidevalt täiendanud uute põnevate koolitustega. Lisaks erinevatele näohooldustele teen ma veel maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni. Mulle meeldib kui klient on peale hooldust lõõgastunud, rõõmus ja rahulolev.”


related articles

Müügitingimused