fbpx

Uued Repechage kehahooldused

11 juuli, 2019

Kehahooldus granaatõuna, jõhvika ja orgaanilise roosuhkruga
50min 70€ 

Vananemist ennetav hooldus; sobib päikesest kahjustatud ja kuivale nahale ning enne isepruunistuvate toodete kasutamist.
Puhas roosuhkur koos granaatõunast, jõhvikast ja õunast pärit antioksüdantsete koostisainetega pakuvad õrna looduslikku koorimist, mis jätab naha oivaliselt siledaks ja nauditavalt säravaks. Järgneb massaaž 30 min merevetikarikka kehakreemiga.

Salendav ja keha trimmiv orgaanilise merevetikaga kehahoolitsus
75min 75€ 

Soovitatav tselluliidi, naha vähenenud elastsuse ja stressi korral. Põhinedes Euroopa klassikalisel thalasso teraapia traditsioonil, soojendatakse Laminaria Digitataja Ascophyllum Nodosummerevetikate ekstrakte, münti, ja kaoliinsavi sisaldav mask kehatemperatuurini ja kantakse kehale. Keha mähitakse kuldsesse mähisesse, aitamaks leevendada stressi ja lõõgastada pinges lihaseid. Järgneb meeldiv duššja keha massaaž30 min.

Siidine nahk – meresooladega seljakoorimine ja massaaž 30min 35€

Soovitatav kuiva, kareda naha korral. Tõhus enne rannapuhkust; ennetab karvade sissekasvamist. Selgakooriv hooldus, mis põhineb erilisel segul essentsõlidest, oliiviõlist ja meresooladest ning aitab sügavpuhastada poore, eemaldada kuivi surnud naharakke ning muuta nahk imeliselt siledaks ja värskeks. Sooladega koorimisele järgneb massaažmerevetikarikka kehakreemiga.


related articles

sinine.ee