fbpx

Biorevitalisatsioon

15 jaanuar, 2020

50min/80min/3x
185€/295€/490€

Biorevitalisatsioon on populaarne nahka taaselustav protseduur, mille käigus viiakse ülipeene nõela abil naha sügavamatesse kihtidesse hüaluroonhapet, mis taastab naha niiskustasakaalu ja ennetab vananemismärkide ilmumist.

Naha noorendamine intradermaalsete modifitseerimata hüalüroonhappesüstide abil. See on suurepärane viis naha vananemise aeglustamiseks. Tulemus: intensiivne kuiva ja veetustatud naha pikaajaline niisutamine, lõtvunud naha pingutamine, kortsude tekke ja nahasüvendite ennetamine, samuti nende korrigeerimine.

Näidustused – kuiv, lõtvunud nahk; mistahes etioloogiast veetustunud nahk; naha lõtvuse ja elastsuse vähendamine, fotovananemine, stress, suitsetamine.

Vastunäidustused – kroonilised nahahaigused, vähk, rasedus, rinnaga toitmine, ohatis.

Üks biorevitalisatsiooni kuur koosneb tavaliselt 3-4 protseduurist, kuid tulemus on märgatav juba pärast esimest protseduuri. Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse esimesel korral läbida 3 protseduurist 3-nädalaste intervallidega koosnev kuur. Selliselt säilib nahk küllaldaselt niisutatuna kuni 3 kuud, seega võib edaspidi protseduure korrata iga 3 kuu järel. Kui plaanis on päikesereis, siis soovitame teha 2 protseduuri enne ning 2 protseduuri pärast reisi.

Biorevitalisatsiooni süstid on praktiliselt valutud. Selleks, et süsteprotseduur kliendile mugav oleks, kasutame eelnevat naha lokaalset tuimestamist ravikreemiga. Peale protseduuri võivad nahale jääda pisikesed paapulid, mis kaovad paari-kolme päevaga. Protseduuri lõpptulemus kujuneb reeglina nädala jooksul.


related articles

sinine.ee