fbpx

Absolute Youthful Lifting näohooldus

3 detsember, 2018

Kestvus: 75min
Hind: 115€

10 etapist koosnev hoolitsus, see on 10 sammu täiuslikkuse poole. Nooruslik särav nahk ja määratletud näoovaal ja näokontuurid.

Hooldust iseloomustavad innovatiivsed, toimeainete rohked tooted. Püsivat silendavat (Botoxi injektsiooniga sarnast) efekti aitab saavutada Maria Galland Lift`Expert 650 Wrinkle Smooth toote koostisesse kuuluv shitaake seene ekstrakt – uue generatsiooni peptiid, mis kuulub kõikidesse Lift`Expert toodetesse, aidates säilitada naha nooruslikkust ja pingsust.

100 % manuaalne skulptureeriv massaaz koos toimeaineterohkete toodetega – annab tulemuseks 96% nähtavat pinguldust ja seda vaid 75 minutiga.

Massaaži teostamisel kasutab iluspetsialist unikaalseid, just selle hoolduse jaoks välja töötatud tehnikaid. Modelleeriv Lifting massaaz taastab naha nõtkuse, modelleerib näo kontuure, leevendab gravitatsioonist tingitud näo vajumist, parandab naha tihedust ja silub ka miimilisi kortse.

Hoolduse tõeliseks pärliks on eksklusiivne Lifting mask. Tänu tõhusate toimeainete rohkusele ja professionaalsele pealekandmise eritehnikale, mask hooldab ja pinguldab üheaegselt ning sobib ka tundlikule, kuperoosa nähtudega nahale.

Täielikult noorendav Lifting hooldus – see on uus Liftingu definitsioon.

TOO OMA ILU NÄHTAVALE!


related articles

sinine.ee