Hooldused

Klassikalised hooldused

Klassikaline maniküür

Sisaldab käte korrastamist, kerget massaaži ja soovi korral küünte lakkimist.

Klassikaline pediküür

Sisaldab jalgade korrastamist, kerget massaaži ja soovi korral küünte lakkimist.

Parafiinihooldus

Soe apelsini-virsikulisanditega parafiin on sügavniisutava toimega. Soe parafiinihooldus annab parima tulemuse kuivade ja külmatundlike käte kaitseks välismõjude eest. Käed kaetakse sooja apelsini-virsiku parafiiniga ning lastakse sel toimida  froteekinnastes. Hooldus muudab naha siledaks ja pehmeks.

SPA maniküür ja pediküür

Hoolitsus sisaldab klassikalisele hooldusele lisaks koorimist, sooja parafiinimaski, massaaži, soovi korral küünte lakkimist. Soe apelsini-virsikulisanditega parafiin on sügavniisutava toimega, kaitseb vabade radikaalide eest, sisaldab rikkalikult karotiini ja C-vitamiini, silendab ning muudab naha elastseks ja pehmeks.

OPI erihooldused

OPI Infinite Shine geellakk

OPI Infinite Shine: kolmeastmeline tavavalguse käes kuivav geellakisüsteem. Tulemuseks värviküllane peegelläikega kauapüsiv geelmaniküür! Küünelakitööstuse viimane sõna sisaldab valguskõvenevaid oligomeere, mis ristseondavad värvi ja läike. Lakisüsteem kuivab loomuliku valguse toimel ja tuleb maha tavalise küünelakieemaldajaga.

OPI geellakiga maniküür ja pediküür

OPI Gel Color on uus geel-lakkide tehnoloogia, mille maailma juhtiv bränd OPI on toonud turule ja on muutnud geel-lakkide süsteemi igati küünesõbralikuks. Erinevalt eelmisest geel-laki süsteemist ei ole selle teenuse puhul enam vajalik küünte karestamine. Parim viis omada täiuslikult lakitud küüsi ilma, et peaks ootama laki kuivamist või laki kulumist. Kiire lahendus kiire elutempoga inimestele.

Sinine Salong Signature erihooldused

Sinine Salong Longue Vie maniküür & pediküür

Klassikaline hooldus, mis sisaldab lisaks ka sügavkoorimist Guinot kiivikoorijaga ning massaaži Guinot Longue Vie noorendava ja pehmendava jalakreemiga. Koorimine looduslike pruunsuhkruga ja kiiviga ideaalselt valmistab naha ette järgnevateks etappideks. Eemaldades nahalt surnud rakud, valmistab see etapp naha ette hoolduse aktiivainete paremaks nahka imendumiseks ning muudab naha siidiselt siledaks. Longue Vie kreemi koostises sisalduv 56 bioloogilise aktiivaine kompleks  on oluline tugi naharakkude uuenemise protsessis. Kreemi koostis uuendab nahka ja säilitab naha ilu kauem. Päev päeva järgi uueneb nahk ja on intensiivselt toidetud.

Sinine Salong Ritual maniküür & pediküür

Sinine Salong Ritual hooldus on Sinu kingitud aeg iseendale. Hooldus saab alguse konsultatsiooniga, mille käigus valitakse koos kosmeetikuga Sinule ja Sinu vajadustele vastavalt individuaalselt koostatud tseremoonia. Hoolduse käigus korrastatakse Sinu küünenahad, viilitakse ja poleeritakse küüned ning vastavalt kosmeetiku poolt koostatud individuaalsele programmile valitakse just Sinule sobiv koorija, mask, kuuma parafiini mask ning võie. Lõõgastava massaazi käigus pakume nautimiseks Sinu soovi korral vahuveini.

Sinine Salong Delicious maniküür & pediküür

Delicious maniküür ja pediküür ühendab klassikalise hoolduse isuäratava retkega! Delikaatse aroomiga pehme koorija sisaldab kaneeli, ingveri, muskaatpähkli, apelsini ning mandariini eeterlikke õlisid. Lõõgastava massaazi käigus nautimiseks klaas vahuveini.