BDR hooldused

bdr – beauty defect repair e. iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui kui 30 aastase rikkaliku praktilise medical beauty kosmetoloogiakogemuse ja teadus- saavutuste baasil.

Kontseptsiooni alustaladeks on dermatseutiline aktiivhooldusliin, nanotehnoloogilised toimeained, täiusliku keemilise koorimise kontseptsioon ja mitmed patenteeritud uudsed aparaatsed tehnoloogiad. Juhtivateks märksõnadeks iludefektide korrigeerimine, naha kvaliteedi parandamine ja stimulatsioon ning nooruslikkuse taastamine.

bdr metoodika loomisel lähtuti otseselt klientide soovidest ja vajadusest tõhusa teraapiasüsteemi järele, mis tagaks iludefektide ja nahastruktuuri korrigeerimise, ei vajaks taastumisaega ning välistaks soovimatud kaasuvad nähud, mis häirivad igapäevast elurütmi protseduuri järgselt.

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Need vahendid kindlustavad püsivama toime, aktiivainete toimeaeg on pikem kuni 48h. Toime on suunatud nii naha tervisele kui ilule. Nanotehnoloogia tagab aktiivainete kiirema imendumise ning soovitud toime saabumise ning pikema toimeaja.

Olulisel kohal on täiuslik, detailideni välja töötatud ning teaduspõhiste histoloogiliste uuringutega tõestatud bioloogilise koorimise (happekoorimise) süsteem. 10 erineva sügavuse ja intensiivsuse astet põhinevad erineva kontsentratsiooni 10-40% ja pH-ga (3.5-1) piim- ja sidrunhappe kompleksil ning väikesemolekulaarsel suhkruroost eraldatud glükoolhappel. Naha ettevalmistamiseks kasutavad puhastustooted on mineraalõli, seebi- ja alkoholivabad. Uuringutest selgus, et mineraalõlivabad puhastustooted suurendavad happekoorimise efektiivsust. Bioloogilise koorimise süsteemi muudavad täiuslikuks spetsiaalne ettevalmistav, pH taset korrigeeriv geel ning happekoorimise järgsel kasutatav spetsiaalne neutraliseerija.

Täiuslik meetod seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse, meditsiinilise iluravi taseme tulemuse ja nauditava heaolukogemuse. BDR meetod garanteerib kiirema ja oluliselt tõhusama aktiivainete imendumise naha sügavamatesse kihtidesse, mille tulemusena paraneb naha struktuur ja elastsus.

BDR aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest: kortsud näol ja kaelal, miimikajooned, aknearmid. Spetsiaalselt välja töötatud meetod on tõhus ning selle tulemusi on näha juba peale esimest protseduuri.

BDR bioloogiline peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise, taastamise ja defektide korrigeerimise meetod.  Lähtuvalt naha seisundist ja esinevatest muutustest kasutatakse erineva pH ja tugevusega koorivaid kokteile.
Teraapiaprogrammide näidustused on naha noorendamine, aktiivne niisutamine, naha stressi-, miimikajoonte- ja pigmendimuutuste, naha päikesekahjustuste korrigeerimine. Selle meetodiga pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus. Samaaegsalt valmistab bioloogiline peeling nahka ette BDR hoolduste järgmisteks etappideks.
Spetsiaalne intensiivhooldus on rasusele, suurepoorilisele, stressi-ja ärritusnähtudega nahale ja armide korrigeerimiseks.

Micropeel e. mikrolihvimine – hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva ühekordse aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. See on suurepärane naha funktsioone stimuleeriv ja nahka siluv protseduur. Selle tulemusel paraneb naha vastuvõtlikus aktiivainetele, vajalikud toitained imenduvad tõhusamalt naha sügavamatesse kihtidesse. Micropeel sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi õhukesele ja väga tundlikule nahale. BDR intensiivhoolitsustes tehakse bioloogilist koorimise järgselt koheselt naha mikrolihvimine, mis annab suurepärase tulemuse.

Mehhaaniline, nõeltega mesoteraapia e, Stimulation XL teraapia – Stimulation XL on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka meeldivalt ja valutult, kiirenevad taastumis- ja paranemisprotsessid. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete stimuleeritakse kollageen-elastiinkiudude sünteesi, naharakkude jagunemist. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Paraneb naha elastsus, näoovaali kontuur on kaunim, nooruslikum. BDR mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

Mehhaanilise mesoteraapia XL Stimulation ühekordne aplikaator koosneb erilise ehitusega plaadist ning mikronõeltest. Selle teraapia käigus ei kahjustata vere- ega lümfisooni.