Mesoteraapia

Viimaste aastate üheks tõhusamaks vananemisvastaseks hoolduseks nimetatud mesoteraapiat on nüüd võimalus saada ka Sinises Salongis.

Mesoteraapia näole

BDR bioloogiline happekoorimine + mesoteraapia näole masinaga
See on uus dermatseutiline naha noorendamise protseduur. Hooldus koosneb kahest väga tõhusast nahka noorendavast ravikuurist: 10 eri sügavuse ja intensiivsusega happekoorimisest ning naha stimulatsioonist spetsiaalse kujuga mesoteraapiliste mikronõeltega,  mis läbivad valutult naha ülemisi kihte. Tuhandete mikrotorgete mõju soodustab kollageen-elastiinkiudude arvu suurenemist. Nahka niisutatakse hüaluroonhappega ning nanotehnoloogilise aktiivmaskiga. Protseduuri tulemusel on võimalik vabaneda ebameeldivatest iluvigadest: kortsud näol ja kaelal, miimikajooned, naha lõtvus, aknearmid, pigmendilaigud. Protseduuril on tõhusalt nahka noorendav toime, see parandab naha välimust, tasandab aja- ja vanadusmärke tõhusalt ilma ilukirurgi abita. Tulemused on näha juba pärast esimesest protseduuri. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4–6 protseduurist koosnev kuur.

Mesoteraapia klassikaliste injektsioonidega
Kiire ja hästi talutav protseduur, kus kergete süstitorgetega viiakse aktiivained naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Need prantsuse biotehnoloogialaboris ProCytech väljatöötatud aktiivainete valitud kombinatsioonid – n.n. “kokteilid” on täiesti kahjutud ja mitteallergilised. Selle meetodi head tulemused tagatakse individuaalse lähenemisega patsiendi probleemile ja just konkreetsele inimesele vajalike preparaatide valikuga.

Näo mesoteraapia: 
ealised nahamuutused (kortsud, naha pigmentatsiooni muutused jt)
näonaha toonuse vähenemine
topeltlõug
“äravajunud” näokuju
tumedad silmaalused ja “kotikesed” silmade all
kuperoos (laienenud veresooned)
ebaühtlane jume

Lisaks on valikus mesoteraapia injektsioonid käelabale nahaniiskuse taastamiseks ning peanahale juuksekasvu stimuleerimiseks.

Mesoteraapia kehale

Mesoteraapia on minimaalselt invasiivne protseduur, mis töötati välja 1952. aastal ühe prantsuse arsti poolt ning muutus akadeemilise meditsiini osaks 1980. aastate keskel. Mesoteraapia käigus viiakse naha keskmisse kihti – mesodermi – mikrosüstide abil ravimeid, vitamiine, mineraale ja aminohappeid eesmärgiga noorendada nahka, vähendada konkreetsetes kehapiirkondades liigset rasva või tselluliiti. Mesoteraapia sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kaalulangetamine
Klientidele, kes otsivad võimalust kaalu alandamiseks, on mesoteraapia pöördeline ja väga tulemuslik meetod. Mesoteraapia muudab bioloogilisi rasvumismehhanisme, blokeerides rasvakogumist stimuleerivad signaalid ja käivitades juba ladestunud rasva vabastamist rakkudes. Mesoteraapia võimaldab koondada tähelepanu kõige probleemsematele piirkondadele nn., puusade piirkonda, reied, vöökoht jt.

Tselluliidi vähendamine 
Tselluliit valmistab probleemi enamikule naistest. Tselluliidi põhjusteks on halb vereringe, rasvarakkude paisumine, sidekudede nõrkus, lümfi peetumine kudedes ja hormonaalsed häired. Mesoteraapia saab aidata probleemi lahendamisele kaasa, parandades vereringet, tugevdades sidekudesid ja lahustades liigset rasva.

Tõenäolised tulemused
Mesoteraapia abil võib saada üllatavalt häid tulemusi. Pärast reeglina 3 kuud kestnud hoolduskuuri võib klient veenduda, et nahk on muutunud oluliselt paremuse suunas, kehakaal langenud ja tselluliit vähem märgatav.

Mesoteraapiaseansside sagedus
Näohooldusi tuleks teha järgmiste intervallidega: 1 hooldus iga 1–2 nädala järel ja kokku 4–10 hooldust. Pärast soovitud tulemuse saavutamist peaks iga kuu tegema lisaks ühe säilitava hoolduse. Kaalu alandamiseks ja tselluliidist vabanemiseks tuleks läbida umbes 10st hooldusest koosnev kuur, mis on jaotatud ühtlaselt 20 nädalale.

Taastumisaeg


Spetsiaalset taastumisaega mesoteraapia korral vaja ei lähe, kuid mõne päeva jooksul pärast iga hooldust tuleks vältida päikese käes olemist.

Võimalikud kõrvalnähud
Võimalike riskide hulka kuuluvad verevalumite teke. Teadaolevatest allergiatest tuleks teatada enne protseduuri. Vastunäidustuseks on rasedus. Mesoteraapilisi protseduure teostab vastava ettevalmistuse saanud iluspetsialist.