Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

 

Guinot Mirific lõõgastav vananemisvastane ja nahka toitev kehahooldus & Eye Logic silmaümbrusehooldus

Mini-Spa 105€  (tavahind 125€)

Massaaž keskendub peamistele lõõgastumiseks olulistele piirkondadele: kael, õlad, selg, käed ja jalad. Lisaks võimaldab nelja hinnalise õliga (kannatuslill, kuningakepp, kameelia ja argaania) massaažiõli lõõgastavat ja meeldivat massaaži, mis taastab naha pehmuse ja elujõu.

Koorimine nelja väärisõli (kannatuslill, kuningakepp, kameelia ja argaania) ja aprikoosiseemne seemnetega koorimine aitab eemaldada surnud naharakud ja tugevdab hooldusjärgselt kasutatavate nahahooldustoodete tõhusust. Tulemuseks on pehme ja ilusa läikega nahk.

Õrn ja nõudlik silmaümbrus vajab erilist hoolt. Eye Logic silmaümbrusehooldus ühendab endas Guinot Hydradermie-aparaadihooldust, patenteeritud silmaümbruse maski ja kosmeetiku hellitavaid käsi. See hooldus on spetsiaalselt loodud võitlema just nimelt kõikide vananemise ja väsimuse ilmingutega silmaümbruses. See vähendab silmaaluseid turseid ja tumedaid silmaaluseid ning tasandab kortsukesi.

Hoolduse järgselt soovi korral serveerime Spaa lounges klaasikese vahuveini eriti luksuslikult kogemuseks.

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.juuli 2022. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi ega MyFitnessi soodustus.

Vaata siit ka kehahoolduste Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html