Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

Eesti turba Detox kehahooldus – 100% looduslik Aesti  🌿 Eesti terviseturba 🌿 detox kehamask koos aroomiteraapilise mandliõli kogukeha massaažiga on meie selle kevade lemmik kehahoolitsus!

Kevadine eripakkumine 65€, 80min
* tavahind 85€, 80min

Looduse pärl turvas, mis on kui hästi hoitud saladus, teeb imesid Sinu kehaga. Terviseturba kehamask taastab naha värskuse ja selle loodusliku puhtuse, luues lõõgastava enesetunde, mida oled kaua oodanud. Kehamaski kasutades muutub Sinu nahk siidiselt pehmeks, säravaks ja nooruslikult elastseks. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele parandades naha niiskuse tasakaalu selle kõikides kihtides. Terviseturbas sisalduvad mineraalained imenduvad protseduuri ajal rakkudesse ning aitavad maandada pingeid ja valukoldeid Sinu kehas. See on kogemus, mida oled oodanud ja millest on oht sõltuvusse jääda. Juba ammu on tõestatud turba looduslikku tervendavat toimet, mis garanteerib Sulle parima une järgnevaks ööks.

Ainukese dreneeriva hoolitsusena sobib see mähis ka neile, kel muidu kilpnäärme probleemide tõttu on vastunäidustatud merevetikad või muda. Ei sobi lapseootel emadele ja rinnaga toitmise ajal.

🌿 Lõõgastab. Turbas sisaldab magneesium ja muud mineraalid aitavad leevendada lihaspingeid ja krampe.

🌿 Rahustab. Turvas aitab reguleerida hormoone ja aju aktiivsuse taset. Tänu nendele omadustele mõjub turvas kesknärvisüsteemile rahustavalt ja aitab alandada stressi hormooni.

🌿 Puhastab ja värskendab Sinu nahka. Humiinhape ja mineraalained seovad kahjulikud jääkained naha alumistest kihtidest ning eemaldavad need organismist.

 🌿 Hoiab Sinu naha nooruslikult ilusana. Fulvohape aitab mineraale ja toitaineid nahal oluliselt paremini omastada, parandab naha ainevahetust ja rakkude uuenemist. Ühtlasi aitab fulvohape naha tooni ühtlustada.

🌿 Tervendab Sinu nahka. Hümatomelaanhape silub ja tervendab naha tekstuuri ning kiirendab pindmiste mikrohaavade paranemist ja ka rakkude uuenemist. Turvas sisaldab veel suures koguses vitamiine, antiseptilisi ja põletikuvastaseid aineid, samuti koostisosi, mis osalevad raku ainevahetuses ja reguleerivad hormoone.

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.juuni 2021. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi ega MyFitnessi soodustus.

Vaata siit ka kehahoolduste Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Massaaži & kehahoolduste eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html