Massaaž ja kehahooldus eripakkumised

PUNASE VEINI kehahooldused

Kas teadsid, et punase viinamarja seemnetes ja kestades leiduvad polüfenoolid on 20 korda tugevama antioksüdantse toimega kui C-vitamiin? See on parim võimalus saavutamaks tervisest pakatavat säravat nahka, sest tänu sellele jätab rohket energiat andev viinamarjaseemnetega keha koorimine naha meeldivalt pehmeks, siidiselt siledaks ja rikkalikult toidetuks.

Veiniteraapia Sommeljee kehahooldus algab stimuleeriva kehakoorimisega. Sellele järgneb toitev ja noorendav antioksüdantiderikas kehamask, mis kiirendab ainevahetust, lisab nahale niiskust, prinkust ja jätab naha perfektset siledaks. Hoolduse lõpetuseks kantakse nahale siidiselt sile ihupiim.
Veiniteraapia Le Grand Cru kehahooldus on Anne Semonin´i veiniteraapia pärl, algab see hoolitsus elustava kogu keha koorimise, misjärel kantakse nahale tõeliselt hellitav antioksüdantiderikas noorendava kehamähis. Järgneb suurepäraselt lõõgastav ja pehmendav kogu keha massaaž soojade boolustega. Suurepäraseks lõpetuseks veniteraapia naudingule pakume klaasi imelist veini.

Eripakkumine Sinule Sommeljee hooldus 75€ (normaalhind 85€) / Le Grand Cru hooldus 119€ (normaalhind 130€)

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.november 2019. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”

Vaata siit ka kehahoolduste Mini-Spaa pakette!

TIIBETI massaaž

Idamaiste mõjutustega massaaž mõjub lõõgastavalt, kuid toimib efektiivselt siselihaseliselt ning luude tasandil. Soojendatud mineraalide rikas segu Tiibeti kivipurust ning Surnumere sooladest, kombineerituna aroomiõlide ning idamaiste mõjutustega massaažiga mõjub lõõgastavalt, kuid toimib siselihaseliselt ning luude tasandil. Tulemuseks on tugev sünergia, mille dreneeriv efekt on märgata juba hoolitsuse käigus, kuid erakordne kogemus jääb meelde veel pikaks ajaks.

Eripakkumine Sinule 65€ (normaalhind 75€)

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.november 2019. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”

Vaata siit ka massaaži Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Massaaž ja kehahooldus eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja