Maniküür & pediküür eripakkumised

Mini Spa: Guinot noorendav Longue Vie maniküür & pediküür + ekspress näohoolitsus 99€ (tavahind 118€)

Klassikaline manipedi hooldus, mis sisaldab lisaks ka sügavkoorimist ning massaaži Guinot Longue Vie noorendava ja pehmendava kreemiga. Koorimine valmistab naha ideaalselt ette järgnevateks etappideks, võimaldades aktiivainetel paremini nahka imenduda ning muutes naha siidiselt siledaks. Longue Vie kreemi koostises sisalduv 56 bioloogilise aktiivaine kompleks on oluline tugi naharakkude uuenemise protsessis. Kreemi koostis uuendab nahka ja säilitab naha ilu kauem. Päev päeva järgi uueneb nahk ja on intensiivselt toidetud.

Ekspress näohooldus sisaldab näonaha pinnapuhastust, koorimist, vastavalt näonaha tüübile valitud maski ning lõpukreemi. Taaselustab nahka ja muudab jume kirkaks. Kiire ja tõhus turgutus näonahale!

Hoolduse järgselt soovi korral serveerime Spaa lounges klaasikese vahuveini eriti luksuslikult kogemuseks.

Eripakkumine kehtib soetamiseks Spaa osakonnas kuni 1.juuli 2022. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu püsikliendi soodustus. Vaata siit ka maniküüri-pediküüri Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Maniküür & pediküür eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html