Näohoolduste eripakkumised

Repechage Vita Cura viie-faasilise pinguldava ja vananemisvastase näohooldusega koos Sinule kingituseks meresooladega seljakoorimine ja massaaž! 🌿🌿🌿

Hoolitsuste kestvus kokku: 80min
Hind kokku: 80€ (kingituse väärtus 35€)

Repechage Vita Cura näohooldus annab kohese noorendava tulemuse, vähendades kortse silmnähtavalt! Kaua püsivad tulemused ja naha uuendus, et hoida naha elastsust ja niiskustaset.

Vita Cura hoolitsus on tõeliselt tõhus alternatiiv kirurgilisele noorendamisele. Meie eksklusiivne looduslikest mere- ja taimsetest koostisosadest koosnev kombinatsioon aitab naha välimust turgutada, pinguldada ning tõsta näonaha toonust. See sisaldab palju uusi olulisi edusamme nahahoolduses, nagu papaia ensüüm, süvamere termofillid ja murrangulised pentapeptiidid, mis kõik põhinevad looduslikel protsessidel. Sõna Repêchage® tähendab “teist võimalust” ja just seda pakub see näohooldus, aidates vähendada vanuse, aja, päikese ja stressi mõju.

Kingituseks 🌿🌿🌿 Repechage Silky Skin meresooladega seljakoorimine ja massaaž! Selgakooriv hooldus, mis põhineb erilisel segul essentsõlidest, oliiviõlist ja meresooladest ning aitab sügavpuhastada poore, eemaldada kuivi surnud naharakke ning muuta nahk imeliselt siledaks ja värskeks. Sooladega koorimisele järgneb massaažmerevetikarikka kehakreemiga.

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 1.juuni 2021. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu MyFitnessi ega püsikliendi soodustus.

Vaata siit ka näohoolduse Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Näohoolduste eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html