Näohoolduste eripakkumised

Image Skincare Lightening Lift Peel & Wrinkle Lift Peel nahatooni ühtlustava säraandva keemilise koorimisega kingituseks kollageeni sisaldav silmahooldus, mis niisutab, rahustab ja silub silmaümbruse kortse, vähendab turseid, muutes naha värskeks ja puhanuks.

Hoolitsuste kestvus kokku: 50min
Hind kokku: 105€ (kingituse väärtus 20€)

Lightening – Pigmenteerunud ja fotokahjustunud nahale loodud hooldus milles nahatooni helendamiseks ja ühtlustamiseks on kasutusel piim- ja koji hapete segu. Glükoolhappel ja retinoolil põhinev hooldus on mõeldud ka võitlemaks vananemise märkidega: kortsud, kurrud ja naha lõtvus.

Koorimisjärgse hüperpigmentatsiooni tekke võimalust vähendavad ahtalehelise siilkübara (Echinacea anustifolia) tüvirakuekstraktid, mis ühtlustavad nahatooni ning tugevdavad naha immuunsüsteemi.

Wrinkle Lift – Glükoolhappel ja retinoolil põhinev Wrinkle Lift hooldus on mõeldud võitlemaks vananemise märkidega: kortsud, kurrud ja naha lõtvus.

Lisaks naha pinguldamisele ja kortsude vähenemisele turgutavad liblikapõõsalt(buddleja davidii) pärit tüvirakuekstraktid naharakke nii, et tõuseb nende kaitsevõime UVA-kiirgusele.

Kuna hoolduses kasutatakse uue põlvkonna aloe vera geelil põhinevat keemilist koorijat tekib nahal protseduurijärgselt kerge mikrokoorumine. Parimate tulemuste saavutamiseks on oluline, et pead kinni kodusest järelhoolduskavast ning kosmeetiku juhistest.

Eripakkumine kehtib Spaa osakonnas kuni 31.detsember 2021. Palun broneerige aeg eelnevalt booking@sinine.ee või helistades +372 670 5002 ja kasutades salasõna “kodulehe eripakkumine”. Kampaaniale ei lisandu MyFitnessi ega püsikliendi soodustus.

Vaata siit ka näohoolduse Mini-Spaa pakette!

Sinine Salong & Spa eripakkumised

Partnerite eripakkumised

Näohoolduste eripakkumised

Võtame sinuga ühendust ja lepime kokku aja

https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2020/09/31864646.html https://www.sinine.ee/wp-content/uploads/2021/05/2021506006.html