Keemiline koorimine

Keemilise koorimise protseduurid annavad kiire ja nähtava tulemuse – nahk muutub puhtaks, pehmeks ja nooruslikult jumekaks

Keemiliste koorimistega kiirendatakse naharakkude loomulikku uuenemist ja surnud rakkude e. epidermise sarvkihi eemaldumist. Naha pinnalt eemaldatakse turvaliselt pindmist kuivust tekitavat liigsarvestunud elutut kihti ja tugevdatakse naha elujõulisust tagavat dermist. Mediderma geelkoorimised ei ole valulikud ega tekita protseduurijärgset nahaketendust.

Ferulac Peels Booster System nanoteknoloogiline keemiline koorimine 

Nahka regenereeriv ja värskendav dermatokosmeetiline hooldus, mis põhineb nanotehnoloogilistel toimeainetel- suurepärane tulemus lühikese ajaga. Feruulhappe tugevad antioksüdantsed omadused koosluses florentiini, AHAde ja retinooliga tagavad suurepärase vananemisvastase, valgendava, päikesekahjustusi minimeeriva, pingutava, rasueritust reguleeriva toime. Hoolduse toimel nahka tekstuur paraneb, nahk on säravam ja värskem.

Näidustused: fotovananenud nahk, kortsud, naha lõtvus, pigmendilaigud, rasune ja akne probleemiga nahk

Argipeel protseduur värskendab ja uuendab nahka. Efektiivhooldus parandab märgatavalt naha elastsust ja kiirendab kollageeni sünteesi pinguldades näokontuure. Nahk muutub siledamaks ja pindmised peened kortsujooned vähenevad. Argipeel hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja ka tundliku nahaga klientidele.

Azelac protseduur uuendab nahka ja vähendab ebapuhtuseid ning pigmentlaike. Efektiivhooldus vähendab naha punetust  ja tasakaalustab rasueritust vältides vistrikute teket. Naha värvus ühtlustub ja nahk muutub kirkaks. Azelac hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja ka tundliku nahaga klientidele.

Retises CT keemiline koorimine põhineb retinooli ja C vitamiini koostoimel. Hooldus on erakordselt tõhusa vananemisvastase, noorendava ja pigmentlaikusid vähendava toimega. Sooritades hooldust kuurina muutub naha pind tunduvalt siledamaks ja jume õhtlasemaks. Hooldus eemaldab naha pindmise kuivuse ja seetõttu võib tekitada kerget hooldusjärgset ketendust. Retinoolhooldus ei sobi põletikulisele nahale. Retises CT hooldus sobib naha intensiivseks uuendamiseks.