Jane Iredale
Mineral Make-Up

 

Jane Iredale – The Skin Care Makeup on professionaalne nahahooldus- ja meigisari alates 1994 aastast.

Jane Iredale on pühendanud end leidmaks parimaid koostisosi, mis oleksid nahale kasulikud ning isegi nahka tervendavad! Jane Iredale meigisari erineb traditsioonilistest ja enamus samalaadsetest meigisarjadest selle poolest, et ei sisalda nahale kahjulikke ega kasutuid koostisosi nagu talki, mineraalõlisid, nailonit, parabeene, parfüüme, alkoholi, vismut-oksükloriidi, sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid (FDA) ning ftalaate. Jane Iredale meigisari kujutab endast omaette klassi meigimaailmas. Nimelt on kogu sarja konseptsioon suunatud nahahooldusele ja kaitsele. Jane Iredale meigisari on sündinud koostöös Ameerika ilukirurgide ja dermatoloogidega. Sellest ajast alates on Jane Iredale pälvinud tunnustuse ja laialdase kasutuse dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahoolduse spetsialistide poolt kogu maailmas (üle 50 riigi).

Jane Iredale meigisari põhineb 100% looduslikul ja puhtal mineraalsel koostisel, mida on töödeldud farmakoloogia tasandil. Mineraalid on anorgaanilised, mis ei soodusta bakterite paljunemist nahal ega tootes endas. Mineraalid on kõrgelt pigmenteeritud, mistõttu piisab juba väikesest kogusest, et anda nahale terve ja särav jume.

Jane Iredale mineraalsetes meigipõhjades on tähtsal kohal päikesekaitse, sisaldades kaitsefaktorit 15-30. Ainsa mineraalmeigisarjana sisaldavad tooted veel meremineraale, omega-3 rasvhappeid ja granaatõunaekstrakti niiskustasakaalu hoidmiseks nahal.Jane Iredale sari on riskivaba probleemsele nahale (akne, rosaatsea) ja tundlikule nahale. Ei ärrita õrna nahka pärast kosmeetilisi süvaprotseduure (happekoorimine, laserhooldused, fotonoorendamine jpm).

Jane Iredale on enim auhinnatud meigisari maailmas. Omades üle mitmesaja väärika auhinna ning on tunnustatud Skin Cancer Foundationi poolt.