Kollektiiv

Administaator Berit Kütt

Berit“Olen Sinises Salongis töötanud pea 17 aastat,salongi asutamisest peale. Ilumaailm on mind huvitanud pikka aega. Peale keskkooli avanes võimalus tööle minna vanalinnas Ilusalong Dolores, kus töötasin 3aastat konsultant-müüjana,sealt edasi Ilusalong Sanriinis Viru hotellis administraatorina 2 aastat ja nüüd viimased 17 aastat Sinises Salongis. Kuna mulle meeldivad keeled, siis olen täiendanud inglise keelt lisaks keeltekoolis. Lapsepõlves tahtsin saada giidiks ,see tundus nii põnev, et saad reisida ja oskad paljusid keeli, aga paraku see jäi unistuseks. Oma töös meeldib mulle, et ma saan klientidega suhelda ja saan nendelt positiivset tagasisidet, kui rahul nad on meie salongist lahkudes. Põnevad on ka koolitused, mida korraldavad Guinot,Matis ja Opi koolitajad, see annab meile teadmisi soovitada klientidele meelepäraseid tooteid. Minu kui klienditeenindaja jaoks on oluline viisakus, professionaalsus ja aidata kliendil end tunda meie salongis end hubaselt ja mõnusalt.”

Administaator Leidi Uukkivi

Leidi“Olen töötanud Sinises Salongis juba kümme aastat ja võin kõhklematult väita, et selle aja jooksul on salongist kujunenud minu teine kodu. Töökäimise muudavad nauditavaks sõbralik kollektiiv ning muidugi meeldivad kliendid. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ja just suhtlemisoskus on see, mida mul oma töös kõige rohkem vaja läheb. Usun, et üks professionaalne administaator peab olema täpne ja kiire organiseerimisvõimega asjaajaja, ent suurima tähtsusega on selles töös siiski empaatiavõime ning soov jagada klientidega elurõõmu ja psotiivseid emotsioone. Annan administaatorina iga päev endast parima, et klient lahkuks salongist rahulolevana ja sooviks meid uuesti külastada. Klientide tunnustav tagasiside ja siiras naeratus hüvastijätul valmistavad mulle iga päev suurt rõõmu.”

Administraator Helen Seller

Helen“Minu tööalased kogemused on seotud kõik klienditeenindusega. Olen töötanud eelnevatel aastatel ilusalongis, hotellis ja spaas administraatorina, pikemalt 7 aastat Saku mõisas perenaisena. Erialalt oman kosmeetiku ja hotelliteenindaja elukutset. Pean enda positiivstekes omadusteks just head suhtlemisoskust ning elu- ja töökogemust. Suhtlemine klientidega ongi minu jaoks tööalaselt kõige nauditavam. Alati rahulolev ja rõõmsameelne klient on parim tagasiside, st olen oma tööd teinud hästi. Tahan anda endast alati parimat!”

Kosmeetik Katrin Kaljulaid

katrinKosmeetik-konsultant Katrin Kaljulaid on töötanud Sinises Salongis üle 17-aasta. 

„Juba keskkoolis oli mul kindel eesmärk saada kosmeetikuks, seega asusin õppima Tallinna Meditsiinikooli. Sellele järgnes loomuliku jätkuna Eesti Esimene Erakosmeetikakool. Täna huvitab mind kõik, mis lükkab edasi naise kronoloogilist vananemisprotsessi – studeerin kõikvõimalikke teaduslikke ajakirju ja kanaleid ammutamaks teadmisi selles vallas.“ 

Katrin plaanib astuda peatselt taas kõrgkooli teadmisi omandama, küll aga enam mitte suhtekorralduse vallas, milles tal bakalaureusekraad taskus on, vaid ikka oma südamelähedase teema vallas. Selleks on meditsiin. „Soovin pakkuda oma kliendile kõrgetasemelist nõu ja olla abiks oma professionaalsusega.“ Katrin on koolitanud end ka Saksamaal ja Prantsusmaal ning plaanib peatselt tuua kliendini uusi kõrgetasemelisi meetmeid vananemisvastases võitluses. „Innovaatilised meetodid, millega saavutada ilu veelgi efektiivsemalt ja kiiremalt“.

Kosmeetik Annely Lainela

AnnelySoovime Sulle tutvustada Sinise Salongi kauaaegset kosmeetikut Annely Lainelat. Annely on meie kollektiivis töötanud juba kümme aastat ning võiksime teda hellitavalt kutsuda meie salongi maskotiks. Üheks oma edu saladuseks suure püsiklientuuri saavutamisel peab ta oma haridusteed, mis lubab teda kutsuda nii medõeks, kosmeetikuks kui ka psühholoogiks. Juba lapsepõlves olin suur tegutseja  pidevalt uute väljakutsete otsingutel, motivatsiooniks leida põnevaid uusi tuttavaid ning hinges kipitamas soov oma tulevikutöös kõiki aidata, räägib Annely iseendast. Annely lõpetas Tallinna Kõrgema Meditsiinikooli 1997.aastal ning asus tööle nahaarsti õena. Oma teadmiste laiendamiseks võttis Annely sammud kosmeetiku eriala poole ning on nüüd juba 12 aastat kosmeetikuna töötanud. Oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks võttis Annely hiljuti ette ka psühholoogiaõpingud, kaitstes oma diplomitöö muusikateraapia alal. Minu töö on minu kirg. Tunnen igast hetkest rõõmu. Oma töös pean olulisemaks töösse pühendumist, sõbralikkust ja endast alati maksimumi andmist. Olen õppinud naeratama ka siis kui enam naeratada ei jaksa, sest klient peab tajuma enda ümber positiivset atmosfääri. Annely juures saab aega broneerida näo-ja kehahoolduseks ja ripsmepikenduseks.

Kosmeetik Birgit Allik

Birgit Allik“2001 a.talvel lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika kooli. Seega olen kosmeetikuna tööd teinud juba üle 10 aasta. Teen oma tööd suure pühendumisega. Peamine on kliendi rahulolu ja soov tagasi tulla. Oma ameti juures kosmeetikuna meeldib kõige rohkem asjaolu,et töö ei muutu kunagi rutiinseks. Aastate jooksul olen läbinud palju erinevaid koolitusi. Sealhulgas ka klienditeeninduse ja soome keele kursused. Tööst vabal ajal veedan aega oma pere ja sõpradega. Meeldib palju reisida. Oma olemuselt olen rõõmsameelne, kohuse-
tundlik ja hea suhtleja. Kohtumiseni Sinises Salongis!”"

Kosmeetik Laura Agan

laura“Lisaks kõrgharidusele Tallinna Ülikoolis, olen omandanud kutsehariduse Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis ning lõpetanud selle rahvusvaheliselt tunnustatud CIDESCO diplomiga.
Olen rõõmsameelne, töökas, kohusetundlik. Mulle meeldib suhelda erinevate inimestega.
Naudin tihti ise iluteenuseid ning püüan parimat pakkuda ka oma klientidele. Klienditeeninduses hindan oma eriala head tundmist, kliendi kuulamist ning mõistmist ja tema jaoks 100% kohalolemist. Olen oma töös väga pühendunud. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.
Kohtumiseni Sinises Salongis!”

Kosmeetik Moonika Käärik

IMG_0560“Olen kosmeetikuna töötanud alates 2007. aastast. Kosmeetiku eriala on väga mitmekülgne ja saab end pidevalt täiendada erinevatel koolitustel. Naudin oma tööd, kuna saan pakkuda klientidele lõõgastust erinevate kosmeetiliste protseduuride abil ning tänu sellele panna unustama, kas või hetkeks, igapäevased argimured, alati on hea meel näha inimesi lahkumas naerusuil ja säraga silmis. Olen valmis jagama nippe ja lahendusi, kuidas hoolitseda jalgade, käte või näo eest ka kodus. Tänu rahvusvahelisele klientuurile valdan soome ja inglise keelt. Kohtumiseni Sinises!”

Kosmeetik Heidi Polding

HeidiHeidi Polding ühines meie kollektiiviga 2010.aastal, aga juba on kogunenud hulk püsikliente, kes just tema poolt osutatavat teenust soovivad. Põhjuseid on siin mitmeid. ­ Heidi võlub oma vaoshoituse ja hea kuulamisoskusega, samas pakkudes just sellele kliendile sobivamaid lahendusi, lisaks teeb ta oma tööd suure kohusetundlikkuse ja armastusega. Ta on äärmiselt korrektne ja pakub kliendile sellist teenust, mida isegi armastaks kogeda. Heidi on kosmeetiku eriala omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis 2000.aastal ning täiendanud end erinevatel koolitustel läbi aastate. Tema spetsialiteetideks on nii näohooldused, maniküür, pediküür kui ka meik ja depilatsioon. Üheks eriliseks huviks on tema jaoks telemeik. Vabadel hetkedel abistab Heidi AA Visioon Stuudios, kus jumestab nii saatejuhte kui ka saatekülalisi. Töövälisel ajal jagab ta armastust oma mehe ja kahe tütre vahel. Üheskoos veedetakse talvepuhkused mägedel suusamõnusid nautides ning suvel nauditakse päikest ja merevett või tegeletakse oma golfioskuste täiendamisega.

Kosmeetik Katre Kaasik

Katre“Mina lõpetasin Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli 2006 aasta jaanuaris. See oli tegelikult väga loomulik jätk peale gümnaasiumi sinna kooli minna, kuna nahahooldus ja meik huvitasid mind juba ammu väga. Ja tundub, et olen teinud õige valiku, sest olen oma tööga väga rahul. Oma tööd tehes püüan läheneda igale kliendile individuaalselt, et saavutadamaksimaalne rahulolu, sest on ju iga inimene erinev. Hoolduse lõpus naeratav ja lõõgastunud klient on parim motivatsioon, et oma tööd hästi ja põhjalikult teha. See ongi see energia, mis annab jõudu ja tahtmist tegutseda edasi veel paremini ja olla arenguvõimeline iga päev. Kuid vahepeal peab puhkama ka. Ja siis on hea linnast ära sõita maale- Saaremaale. Seda igakuist väikest reisi naudin ma oma mehe ja tütrega väga. Ning mis seal salata, väike keskkonna muutus tuleb ainult kasuks, et siis naasta värske ja puhanuna tööellu.”

Kosmeetik Pille Preegel

Pille“Kosmeetikuna olen töötanud 13.aastat, lõpetades Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Kuna minu töö on mitmekülgne, pakub see suurt vaheldust, mida rikastavad erinevad täiendkoolitused. Pean oluliseks salongis meeskonnatööd. Koostöö inimestega on huvitav. Hea on saada tagasisidet klientidelt,kes tulevad taas ning võtavad ka sõbrad kaasa. See näitab meiepoolset kliendisõbralikkust ning kohta, kuhu on alati hea tagasi tulla. Hindan väga Sinise Salongi omanike tänuväärset tööd,tänu kellele on võimalus ja rõõm meie töökal kollektiivil kõike seda ilu pakkuda! Rõõmsate kohtumisteni!”

Kosmeetik Kätlin Tuulik

“Lapsepõlvest saadik olen kokku puutunud arstide ja haiglatega, kuna minu ema töötas haiglas. Sellest ajast saati unistan kirurgi ametist kuigi saatusel olid natuke teised plaanid ja sain kosmeetikuks. Arvan et ka see amet sarnaneb arstiametile ja on sama oluline. Mul on hea meel kui klient lahkub minu juurest rahulolevana ja kui ta tuleb uuesti tagasi on see minu jaoks parim tunnustus ja motiveerib mind oma tööd veel paremini tegema. Tänu oma klientidele arenen ma iga päev. Iseseisvalt studeerin igasugu kirjandust mis minu silmaringi veel laiendaks ja oma klientide jaoks paremaks muudaks. Mulle meeldib mida teen ja ma teen mis mulle meeldib.Minu amet – see on minu jaoks töö ja hobi ühel ajal. Vabal ajal tegelen enda perega, teeme koos midagi toredat, suvel käime Saaremaal vanavanematelkülas, et siis jälle hea tuju ja positiivse energiaga Sinisesse Salongi tulla.”

Kosmeetik Merje Lill

“Juba lapsena tegin enda nukkudele soenguid ja meike ja ise keerlesin tundide kaupa peegli ees. Peale keskkooli läksin õppima Tallinna Tehnikaülikooli majandust, mille ka aastal 1992 lõpetasin. Ilumaailm aga kutsus ja asusin tööle Tallinn-Helsingi vahelistele reisilaevadele parfüümikauplusesse. Käies seal erinevatel koolitustel tekkis veelgi suurem huvi kosmeetiku töö vastu ja edasi asusin õppima Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite erakooli,mille lõpetasin 1996.a.  Olen osalenud paljude ilubrändide koolitustel ja teinud nendega ka tööd. Meeldib kursis olla uuendustega ilumaailmas. Oman ka ilukonsultandi töökogemust. Meeldib väga inimestega suhelda ja tihti ei saa meie töös läbi ka ilma psühholoogiaalaste teadmisteta. Valdan vabalt lisaks emakeelele soome,inglise ja vene keelt. Olen kahe fantastilise poja ema. Vabal ajal teen trenni,reisin,loen ja käin teatris.”

Juuksur Merle Lõiveke

MerleSeekord räägime lähemalt juuksur Merle Lõivekesest, keda meie püsikliendid kutsuvad hellitavalt „kuldsete kätega profiingliks“. Merle on juuksurina töötanud 15 aastat ning nendest 6 viimast aastat Sinises Salongis. Merle keskkooliaegne unistus oli minna õppima psühholoogiat, kuid elutee viis ta hoopiski juuksuri erialale, mis osutus Merle kutsumuseks. „Juuksurina saavad kõik minu soovid täidetud, sest klient näeb minus nii juuksurit, sõpra, seltsilist kui ka psühholoogi ning kirsina tordil saan panna proovile oma kunstnikuanded. Miski ei saa anda suuremat heaolu tunnet ja energiat kui rahulolev klient,“ räägib Merle oma elukutsest. „Armastan oma tööd. Minu kliendid on minule kui perekond. Soovin, et nad tunneksid end alati minu juures oodatuna. Usun, et olen saavutanud oma püsiklientuuri tänu oma pühendumusele, andes endast alati parima, rõhudes professionaalsuse, rõõmsameelsusele ja positiivsusele. Hea juuksur arvestab alati kliendi soovidega, aga oskab teda ka taktitundeliselt suunata uuele ja huvitavale,“ vihjab Merle sellele, kuidas ta näppu pulsil hoiab ja juuksurimaailma moesuundasid kiikab. Merlel on aastate jooksul kujunenud välja oma töömoto: „Suhtu oma klientidesse nii, nagu Sa tahad, et Sinusse kui kliendisse suhtutakse; siis toimib kõik.“

Juuksur Maris Mihkle

Maris“Olen juuksurina töötanud pea 20 aastat, neist viimased 10 Sinise Salongi vägagi töökas ja professionaalses kollektiivis. Pean neid aastaid väga toredaks kogemuseks. Kuigi ma lapsepõlves juuksuriks saamisest ei unistanud viis elu mind just selle elukutse juurde. Tagantjärele tundub see ainuõige valikuna, ma armastan inimesi, mulle meeldib suhelda, oma töös saan rakendada nii oma loomingulisust kui ka tehnilisi oskusi, tunnen tõelist rõõmu igast kordaläinud päevast, mida veel võiks oma elukutselt oodata?”

”Juuksuritöö on pidevas arengus olemine, lisaks enda koolitamisele, uute trendide ja suundade jälgimisele õpid ka iga päev oma tööd tehes midagi uut. Tuleb ainult avatud olla ja lasta ka kogemustel ennast õpetada. Arvan, et just selline peaks olema professionaalne suhtumine: ainult ennast arendades ja oma töö sees olles suudad muuta iga kliendi kauniks just tema harjumusi ja soove silmas pidades.”
“Kõige olulisemad on minu töös loomulikult minu kallid kliendid. Just Teie teete selle töö nii toredaks ja nauditavaks. Olen teile usalduse eest lõpmata tänulik. Päikest teile ja rõõmsate taaskohtumisteni!”

Juuksur Liis Raitma

Liis” Olen töötanud juuksurina 15 aastat, sellest 6 aastat Sinises Salongis. Juuksuri erialaga olen seotud olnud lapsepõlvest peale. Mõjutanud on mind minu vanaema, kes on juuksur ning kes töötab ka veel praeguseni, olles 86 aastane. Juuksuriks õppisin Tartu Ehitus-ja Kergetööstuskoolis, ning peale kooli lõpetamist tulingi Tallinnasse tööle. Olen ka ise pidanud väikest Ilusalongi ja seega arvan, et oskan näha laiemalt, kuidas kliendile pakkuda parimat teenust. Ilumaailm on mind alati huvitanud, kuna see on väga huvitav, ning pidevas muutumises. Pean väga tähtsaks, et inimesed hoolitseksid enda eest erineval moel. Minu klientuuriks on kujunenud pigem inimesed, kes soovivad teenuse ajal mõelda omi mõtteid või lihtsalt lõõgastuda ning nautida teenust. Suureks lobisejaks ma ennast ei pea, pigem olen kuulaja rollis. Mulle meeldib väga olla inimeste keskel, teha omalt poolt midagi sellist, mis teeb teised inimesed õnnelikumaks, täienedes ka ise selle juures. Palju energiat saan enda tööks ka reisides, sportides ja suheldes enda sõprade-tuttavatega ning loomulikult minu 5 aastane tütar. Ma ei pelga teha kliendile suuremaid soengumuutusi, kuid peamiseks eesmärgiks siiski on see, et klient ka kodustes tingimustes enda soenguga ise hakkama saaks. Parim tänu enda töö eest on naeratav ja rahulolev klient, ning suurim tasu – kui klient on minu juures peagi tagasi. Suured tänud tahangi öelda kogu Sinise Salongi kollektiivile ning klientuurile! Läheme sügisele vastu rõõmsate ja kaunitena! ”

Juuksur Kirke Heiskonen

Kirke“Juuksurina olen töötanud 5 aastat, millest 2 aastat Sinises Salongis. Peale gümnaasiumi lõpetamist asusin juuksuriks õppima Tartu Kutsehariduskeskuses. See ei ole olnud minu lapsepõlve unistuste amet, kuid gümnaasiumi lõpuks jõudsin äratundmisele, et see võib olla just midagi minule. Ilmselt sellepärast, et siiski juba väiksena meeldis mulle sõbrannadega uhkeid soenguid ja meike teha. See köidab mind siiani. 

Praegu on juuksuri amet midagi sellist, kus on ühendatud minu jaoks meelepärased asjad. Vahetu suhtlemine inimestega, loomingulisus, kunst, mood, ilu, muusika, teater-kõik see on juuksuriks olemise osa. Oma töös tahan pakkuda kliendile kvaliteetse teeninduse juures ka meeldivat ja positiivset äraolemist. 

Pean oluliseks, et klient saaks meie koostööst parima tulemuse, lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana. Annab hea ja enesekindla tunde, kui klient tuleb sinu juurde ikka ja jälle tagasi ja on valmis nii ennast kui mind proovile panema lennukate ideede teostamisega. See motiveerib mind otsima uusi ja põnevaid soengulahendusi ning käima koolitustel, et ennast pidevalt täiendada. 

Rõõmsa ja positiivse inimesena meeldib mulle endalegi, kui juuksurist on saanud sõber, kes julgeb ja oskab alati suunata ja aidata!”

Juuksur Ragne Viidu

ragne

“Ma armastan oma tööd, inimestega suhtlemist ja loomingulisust, mida mu amet võimaldab lõpmatult. Kuna naudin oma tööd, siis teen seda armastuse ja kohusetundega! Iga klient on ainulaadne ja omapärane, nii saangi lasta oma fantaasial lennata ja katsetada lõpmatult erinevate varjantidega. Minu suurimaks motivaatoriks on naeratus ja rahulolu kliendi näol, kui ta toolist tõuseb. Sageli on klient nii õnnelik, et unustab lausa oma patsikummi ja juukseklambrid maha, see tähendab, et olen oma tööd hästi teinud :-). Juuksuri amet eeldab et sa oledki proffesionaal, kunstnik ja psühholoog ning ma naudin seda kõike!”

Juuksur Marlis Pauk

Marlis“Juba põhikooli ajal hakkas huvi pakkuma juuksuri elukutse ilu ja võlu. Seetõttu olin aastaid kindel, mida ja kus edasi õppida. Aastal 2008 kolisin Tallinna, et minna õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse. 2010 kevadel läksin praktikale Tallinna kesklinnas asuvasse Viru Ilukeskusesse. Peale praktikat sai kool ilusti lõpetatud ja tunnistus käes. Seejärel sain asuda tööle samasse kohta, kus oma praktika ajagi mööda saatsin. Peale seda sai üle aasta tööd tehtud Ilusalong Maribellis ja 2012 aasta augustist kuulun Ilusalong Sinine juuksurite hulka. Juuksuri eriala on alati arenev ja vaheldust pakkuv. Kõik kliendid oma omamoodi päeva rikastavad. Kui klient lahkub rõõmsal meelel on ka minu tuju rõõmsam. Üritan ennast pidevalt arendada erinevate koolituste ja muude ilukanalite kaudu, oma erialaga muutuste ja hetke moega peab pidevalt kursis olema.Väljaspool tööaega üritan võimalikult palju puhata ja aega perega veeta ning hobikorras tegelda ka fotograafiaga.”

Juuksur Kädi Kaar

KädiVäikese tüdrukuna huvitas mind kõik, mis puudutas juukseid ja kõik, mida sai juustega teha. Oli huvitav katsetada erinevaid punutisi sõbrannade peal ning samuti sai katsetatud ka juuste värvimist näiteks värvilise ripsmetuššiga, sest päris juuksevärve keegi ju lastele ei andnud. Mida suuremaks ma sain, seda huvitavamaks see kõik muutus – nii palju erinevaid võimalusi, uute avastuste tegemine igas hetkes. Juuksuriks saamine ei olnud kooli ajal minu unistus, kuid gümnaasiumi lõppedes ma siiski Tallinnasse juuksurieriala õppima asusin. Kaks aastat sai õppetööd tehtud Tallinna Kutsehariduskeskuses. 2010 aastal kooli lõpetades läksin praktikale Pärnusse, oma kodulinna, kuid kõik tõmbas Tallinnasse tagasi ja nii läksingi tööle Viru Ilukeskusesse. Aasta hiljem asusin tööle Ilusalongis Maribell, ning nüüd on minu tee toonud mind 2012 aasta sügiseks Sinisesse Salongi. Mulle meeldib selle töö juures see, et iga päev on teatud mõttes erinev – tegevus on küll sama aga inimesed erinevad ning iga päevaga saab ka midagi uut õppida. Tore on suhelda nii paljude erinevate inimestega ja näha teatud mõttes maailma läbi nende silmade, mõista nende soove ja ning tunda nende rahulolu.

Massöör Martin Aron

martin“Alustasin oma õpinguid TLU-s Kehakultuuri valdkonnas, aga kuna antud hetkel ei tundunud see eriala täitsa õige, siis jätkasin oma õpinguid Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis (vana nimega M. I. Massaažikool). Peale kaheaastast õpet omandasin ma endale massööri paberid. Massaaži meeldib mulle teha, kuna tegelen ise spordiga ning harrastan tervislikku eluviisi. Spordi ja tervisega on seotud ka massaaž. Kõige enam pakub huvi massaaži tegemine inimestele kellel on lihaspinged, kuna tean mis tunne neil on ja tean, kuidas massaaž selle vastu aitab. Mulle pakub rõõmutunnet, kui näen, kuidas inimese lihaspinged on vähenenud massaažiseansside jooksul ja samuti saan ma sellest endale kinnitust, et teen ikka õiget asja. Oma klientidele proovin anda võimalikult palju abistavaid näpunäiteid, kuidas enda keha eest hoolitseda.”

Massöör Külli Kerves

Külli K“Minu töö on alati olnud seotud inimestega suhtlemisega. Viimased 12 aastat olen olnud massöör. Massööriks õppisin Grossi massaazikoolis. Olen ennast tööalaselt pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel. Viimase tugeva koolituse oma töötajatele korraldas Sinine Salong nii massaazi kui kehahoolitsuste osas. Mulle mu töö meeldib. Sinise Salongiga olen olnud põgusas tööalases kokkupuutes ka varemalt. Vabal ajal meeldib käia ujumas, tegelen oma perega. Veedame palju aega oma suvekodus Muhu saarel. Sinisest Salongist loodan leida häid kolleege ja meeldivaid ja rahulolevaid kliente, kes ikka ja jälle meie juurde tagasi tahavad tulla. ”

Massöör Külli Hiiop

Külli H„Kuigi olen õppinud ja töötanud ka mitmel teisel erialal, on massaaz mind saatnud läbi kogu elu. Meditsiinikooli juures lõpetasin pooleaastased kursused ravikehakultuuri ja massaazi erialal (õppinud kuulsa vene professor Birjukovi käe all), hiljem taas pooleaastased kursused vendade Grosside massaazikoolis. Töötades Sinises Salongis olen läbi teinud mitmeid lühemaid kursusi ja koolitusi, mis on keskendunud erimassaazidele nagu india peamassaaz ja taipärane jalamassaaz. Olen läbinud kaks õppesessiooni ka reikis, mis põhineb kätega ravimisel.“

„Inimesed pöörduvad tänapäeval üha rohkem massööri poole kuna istuv töö põhjustab pingeid seljas ja kaelapiirkonnas. Nii ka meie salongis on aastatega massaaz saanud väga populaarseks valikuks. Massaazituba on meil eriliselt armas ja „hea auraga“ ning massaazilaud on parim. Kliendid tunnevad siin ennast hästi.“„Olen veendunud, et inimese käed suudavad aidata paljudel puhkudel, alates lapsest, kes rahuneb ema puudutuse peale või täiskasvanust, kes tänu kätele unustab stressi ja pinged ning vajub poolunne. Inimesed on erinevad – mõnele meeldib tugevam, mõnele nõrgem massaaz. Püüan alati läheneda kliendile individuaalselt. Sitkuse ja jõu selle töö tegemiseks olen saanud aga kindlasti tänu spordile. Üks mu pikaajalistest hobidest on korvallimäng.“ „Olen rõõmsameelne, hooliv ja sõbralik ning armastan oma tööd väga. Rõõmustan, kui inimene usaldab mind ja tuleb ikka ja jälle meie salongi tagasi.“