Kontakt & etikett

Salongist

Hubane Sinine Salong asub Tallinna südames pakkudes klientidele kvaliteetseid ilusalongi teenuseid aastast 1998. Sinine Salong on olnud tegevjuhi Aili ilusa unistuse täitumine, mis on ajapikku arenenud tugevaks pereettevõtteks. Ühisel jõul on ettevõte kasvanud täisteenust pakkuvaks ilusalongiks. Enamik juuksureid, massööre ja iluteenindajaid on ettevõtte kliente teenindanud juba salongi alusaegadest peale ning tunnevad oma kliente personaalselt. See võimaldab neil klientidele pakkuda isikupäraseid lahendusi. Lisaks kogenud töötajatele on Sinises Salongis alati rõõmsameelne soe õhkkond ja teenindus.

Teenustest, kvaliteedist

Kasutame ainult klientide eelistatumaid kvaliteetsarju: Guinot ja Sothys (näohooldused, kehahooldused), eksklusiivset masinahooldust Derma-Pod (armide ravi, kortsude vastane ravi, mikrolihvimine, akneteraapia), Jane Iredale mineraalkosmeetikat, juuksurisarju L’Oreal, Scwarzkopf, Goldwell, Wella, maniküüris-pediküüris OPI, Orly, Gehwoli tooteid. Tooteid on võimalik salongist ka kaasa osta.

Salongi teenuste valikus on lisaks klassikalistele hooldustele ka erihooldused ning eksklusiivsed hooldused tõelistele nautijatele Teenuste valik uueneb pidevalt lähtuvalt ilumaailmas toimuvast ja trendidest. Pakette kokku pannes arvestame alati klientide tagasisidega ja aega broneerides aitame meeledi valikute tegemisel. Soovitame iluteenindajaga julgelt konsulteerida, et valida efektiivseim hooldus.

Väga populaarseks on osutunud ühepäevased ilusalongi külastused, kus soovitud pakette sidudes ja kombineerides saab hellitada oma keha ja meelt erinevate Day Spa hooldustega. Kliendile, kes hindab oma aega, teenuse kvaliteeti ja hinda, pakume spetsiaalseid Mini-Spa pakette. Mini-Spa paketid ühendavad samaaegselt mitut hooldust ning on ühtlasi meeldivalt taskukohase hinnaga. Pakume ka spetsiaalselt meeste nahka ja lõhnameeli arvestades välja töötatud pakette ja hooldusi.

Koostöös Nordic Hotel Forumiga pakume võimalust meie teenuseid tõeliselt nautida. Selles paketis ühendab hubane atmosfäär hotelli ja salongi teenuseid ning märksõnaks on ennekõike mugavus ja elamus omaette.

Kõik Sinise Salongi teenindajad omavad erialaseid teadmisi ja salongis pakutavad teenused on alati kaasaegsed. Et klientide silmad säraksid ja kõik vajadused saaksid rahuldatud, teenindame kliente seitsmel päeval nädalas.

Asukohast, parkimisest

Sinise Salongi asukoht Nordic Hotel Forumi esimesel korrusel aadressiga Viru väljak 3  on kõikidele klientidele lihtsalt leitav. Lisaks suurepärasele asukohale pakub stiilse ja hubase atmosfääriga hotelli lobby baar võimalusi nii kohvi- kui einestamispausideks. Jooki ja suupisteid saab soovi korral ka salongi tellida. Hotelli allkorrusel asub mugav ja soe parkla.