Juuksur

Lihtsad, efektiivsed ja ehtsad elamused

Küsi julgesti õiget hooldust oma juustele ning uusi lõikus- ja värvitrende meie professionaalsetelt juuksuritelt.

Sinine Salong ilusalongi juuksurid kasutavad oma töös värve firmadelt Goldwell ja Schwarzkopf, ravitooteid firmadelt L´Oreal ja Emsibeth SPA ning hooldus- ja viimistlusvahendeid oma ala parimatelt brändidelt!

Sinine Salong SPA juuksurid kasutavad oma töös Wella Professionals ning Emsibeth SPA värve ning hooldus-ja viimistlustooteid. Loe lisa SPA juuksuriteenustest siit.

Emsibeth  SPA valikust leiduvad ammoniaagivabad taimsete õlidega rikastatud erakordse läigega õlivärvid ja termaalvett sisaldavad juuksevärvid tundlikule peanahale.  Nende juuksevärvide märksõnadeks on looduslikkus, mahedus ja erakordne läige.

Emsibeth Spa pakub Sinule ka innovatiivset juuksehooldus – ja ravi sarja, mille toodetes kasutatakse tavalise destilleeritud vee asemel mineraalaineterikast termaalvett. See sisaldab rohkesti mineraalsoolasid ja mikroelemente-broom, jood, vask, raud, fluor, kloor, magneesium, naatrium jne., mis vastavad optimaalselt inimese organismi mikroelementide ja mineraalide koostisele. Siit ka suurem termaalvee kasulikkus – see kiirendab rakkude ainevahetust, suurendab vastupanuvõimet keskkonna negatiivsete mõjutuste suhtes, taastab naha niiskuse taseme ning tõstab naha loomulikku kaitsevõimet.